Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.11.2015 o 13:05, WinterTea napisał:

Christina, Mnie również wkurzają kobiety w ciąży, momentami tak bardzo, że mam ochotę porozrywać im te brzuchy.

Planujące ciążę też mnie irytują. Dodatkowo też ludzie, którzy zachwycają sie niemowlętami i malymi dziećmi.

Zwierzęta są zachwycające i urocze, ale dzieci już nie, a tym bardziej nie ciąża! :twisted:

 

Mnie też to wkurza. Bachory mnie wkurzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że jestem inny niż wszyscy. A do ciebie mark123 mam jeszcze dwa pytania: Czy też późno uzyskałeś świadomość, że takie słowa jak k**wa to przekleństwa? I czy takich rzeczy jak np kiedy masz urodziny, czy jak odczytywać godziny z zegara to też dowiedziałeś się później niż inni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2020 o 12:44, antoni97 napisał:

Czy też późno uzyskałeś świadomość, że takie słowa jak k**wa to przekleństwa?

Raczej szybko

 

W dniu 23.02.2020 o 12:44, antoni97 napisał:

I czy takich rzeczy jak np kiedy masz urodziny, czy jak odczytywać godziny z zegara to też dowiedziałeś się później niż inni?

Kiedy mam urodziny, to wiedziałem szybko, a jak z było z odczytywaniem godzin z zegara to nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mark123 napisał:

Raczej szybko

Ja miałem około 10 lat jak uzyskałem świadomość, że to przekleństwa (Inni wiedzieli wcześniej). Z tego co wiem to mój tata też jak miał gdzieś tyle czy więcej nawet to też dopiero uzyskał tą świadomość jeśli chodzi o przekleństwa. Ogólnie mój tata też był w dzieciństwie jakiś dziwny i do dziś ma coś z pamięcią, więc pewnie mam to po nim...

Kiedy mam urodziny, to wiedziałem szybko, a jak z było z odczytywaniem godzin z zegara to nie pamiętam

A ja kiedy mam urodziny to wiem gdzieś od 8 roku życia i też z tego co pamiętam to moi znajomi wiedzieli wcześniej. Natomiast jak odczytywać godziny to nauczyłem się dopiero w 4 klasie...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×