Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

initium

Użytkownik
 • Zawartość

  245
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

1334 wyświetleń profilu
 1. Ten rok to była huśtawka. Najpierw było dobrze, a od pół roku zjazd w dół. Z plusów to parę nowych dobrych doświadczeń, jedna fajna nowa znajomość, zwiększenie kapitału kulturowego, zmiana poglądów, większa pewność siebie, wiem kim jestem i trochę bardziej wiem czego chcę od życia, chodzę na grupę wsparcia. Z minusów jestem w takim przejściowym etapie (czego nie lubię), zakochanie, które nie może zostać odwzajemnione, nie zrealizowałam kilku planów z przyczyn ode mnie niezależnych, a teraz już nie wiem czy będę miała czas, nie znalazłam pracy ani miłości, nadal mam trudności w bardziej zażyłych kontaktach z ludźmi. Do tego nie wyleczyłam się z lęku przed odrzuceniem i jeszcze przypałętało mi się takie przekonanie, że nic już w moim życiu nie będzie dobrze, że teraz będę tylko oglądać, jak wszystko się wali i ludzie mnie opuszczają. I jeszcze Kevin Conroy nie żyje, nosz k...! Ogólnie oceniam ten rok negatywnie, podobnie jak poprzedni, ostatnim dobrym rokiem był dla mnie (paradoksalnie) 2020 r., gdy siedzenie w domu podziałało jak detoks.
 2. initium

  Szukam Pomocy !

  Hej, jeśli potrzebujesz jeszcze jakiejś pomocy, to możesz też napisać do mnie na priv.
 3. @Wirginia Zachodnia , u mnie nikomu z domowników nie kazała, ale też nikt nie korzysta z opieki społecznej.
 4. Lubię sudoku. Ostatnio dowiedziałam się, że są nawet takie gdzie zamiast kwadratów są jakieś dziwaczne kształty.
 5. initium

  Szukam Pomocy !

  Tutaj nie ma specjalistów, więc nie traktuj tak naszych odpowiedzi. Po poradę trzeba udać się do psychologa, psychoterapeuty albo psychiatry. Czy to sprawia, że w jakiś sposób cierpisz? Wspominasz o tym, ale nie wiem z jakiego powodu. Czy Twoja depresja jest jakoś z tym związana? Wg mnie wygląda to tak, że używasz seksu, żeby zagłuszyć depresję. Jak myślisz, skąd to się bierze, że akurat w ten sposób radzisz sobie z depresją? Nie musisz odpowiadać, jeśli nie chcesz, po prostu przemyśl to sobie. Masz jakieś inne źródło dochodu? Ale powinieneś się zbadać. Seks bez zabezpieczenia z obcymi osobami, czy to penetracyjny czy oralny, jest niebezpieczny. A chorób przenoszonych drogą płciową jest dużo i dają różne objawy. Za większość badań trzeba zapłacić, niestety. Niektóre testy można kupić w aptece. Na HIV robią też testy za darmo, tu masz listę miejsc: https://aids.gov.pl/pkd Na przyszłość nie uprawiaj seksu bez prezerwatywy. I najlepiej zaopatrz się w PrEP (jeśli nie wiesz, co to, to poczytaj tą stronę, najlepiej w całości: http://prep.edu.pl ). Rozumiem, że to trudne, ale widać, że potrzebna Ci pomoc. Trzeba poszukać właściwego specjalisty, który ma wiedzę i nie wyśmieje Cię za seks-pracę czy crossdressowanie. Są tacy. Gdzie mieszkasz? Wiem, że istnieją jakieś darmowe konsultacje online u psychologów dla osób LGBT+, może to byłby dobry pomysł na początek.
 6. initium

  Oziębłość seksualna

  Kim jesteś możesz wiedzieć tylko Ty, ale masz bardzo aseksualny vibe i jeśli specjalista Ci to stwierdził (a specjaliści w naszym kraju są raczej mało skłonni do stwierdzania aseksualności), to masz kolejną przesłankę przemawiającą za tym, że tak może być. Niekoniecznie. Trzeba szukać, również wśród swoich. Do seksu się nie zmuszaj, zaszkodzisz tym sobie. Ah, Lew-Starowicz i jego seksistowskie wymysły. Jak baba nie ma zaznała dobrego bolca, to zimna sucz i trzeba ją naprawić, bo się marnuje, a przecież mogłaby być seks-zabawką dla jakiegoś typa. Bo chce mieć kogoś bliskiego, z kim będzie spędzać życie, robić rzeczy, dzielić doświadczenia. To nie jest element związku? Czyli każda znajomość, która się kończy nie jest związkiem
 7. Te wspólnoty są małe i najczęściej daleko od ich miejsca zamieszkania. Sama jestem w takiej sytuacji, że chętnie dołączyłabym do pewnego wyznania, ale kościół jest daleko. Ewentualnie są jeszcze spotkania online, ale nienawidzę komunikacji za pomocą wideokonferencji z osobami, których praktycznie nie znam. Kościół Rzymskokatolicki ma tę przewagę, że w każdej gminie jest jakiś ksiądz, czasem nawet kilku, i wokół tego można budować wspólnotę.
 8. Może chcesz tak w głębi być w związku? Albo żeby chociaż ktoś potraktował Cię z szacunkiem, a nie, że szybki seks i nara. To raczej zrozumiałe i niedziwne, że możesz czuć się źle. Myślisz, że to wynika z odrzucenia czy może po prostu tak masz, że rzadko się zako/cenzura/esz? Jeśli to drugie, to poczytaj o aromantyczności.
 9. To prawda. A moderatorzy więcej sprzątali niż pisali na forum XD
 10. initium

  Kapselek!

  Nie gadaj tyle
 11. Ciii, zdążę, u mnie jeszcze nie ma mrozu
×