Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

initium

Użytkownik
 • Zawartość

  201
 • Rejestracja

 1. Nareszcie. Następny Kaczyński!
 2. initium

  Polityka w czasie pandemii

  Dobre podsumowanie polityki rządu: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-w-starciu-z-zaraza-polskie-panstwo-skapitulowalo-analiza/bf4l3j9.amp
 3. initium

  Aborcja

  Teraz część aktywistek ma problem, bo uważają, że za dużo "jebać PIS" a za mało haseł na temat aborcji. Lolam. Te demonstracje są za duże, żeby je kontrolować, ludzie to robią spontanicznie i otwarcie mówią, co myślą. Ale opozycja jak zwykle musi się pokłócić między sobą
 4. initium

  Maseczki

  Jednorazowe są ogólnie bardzo wygodne. Mnie się w nich oddycha normalnie. Dlatego dziwię się, że ludzie niby nie mogą w nich wytrzymać albo chociaż założyć ich poprawnie jak przechodzą koło kogoś innego.
 5. initium

  Aborcja

  Popieram te protesty, ale nie podoba mi się, że Lempart i inne już robią z nich protesty za liberalizacją prawa aborcyjnego. No nie, nie każdy, kto protestuje jest za liberalizacją. Nie podoba mi się takie wykorzystywanie osób, które mają odmienne zdanie. Uważam, że ta przesłanka, która jest teraz usuwana, jest ok, bo chroni przed cierpieniem, a kto chce, to może urodzić (chociaż tutaj przydałaby się pomoc państwa, to chujowe, że jej nie ma). Z kolei aborcja na życzenie to przesada. Ale też prawda, że powinna być większa dostępność antykoncepcji i podwiązanie jajowodów powinno być legalne.
 6. Nie mam czegoś takiego i nigdy się z tym nie spotkałam. Najbardziej mi to przypomina podtyp związany z symetrią albo poczuciem, że coś jest nie tak i trzeba to poprawić.
 7. Hej! Leki dopiero teraz powinny się rozkręcić. Staraj się nie skupiać za bardzo na tych myślach.
 8. initium

  Skojarzenia

  dyrygent
 9. initium

  Polityka w czasie pandemii

  "Tam pracuje sztab tęgich, mądrych głów, które analizują skrupulatnie jakie mogą być efekty każdej jednej podjętej przez rząd decyzji" - no nie, sorry, ale nie Podejście rządu przez dłuższy czas było takie, że jakoś to będzie, mimo oczywistych sygnałów, że jednak nie będzie. Już samo to sugeruje, że jednak nie analizują. Swoją drogą to dziwi mnie, że mimo tego, że ludzie tak nie lubią i nie ufają politykom, to jednak mają wrażenie, że to są osoby inteligentne i zdolne. Przyglądając się bliżej jednak mam taką opinię, że większość klasy politycznej to ludzie bezradni albo partacze. Poza tym jest różnica między wrzucaniem tematu a jego urzeczywistnianiem. Stało się to drugie. I na ulicę wyszedł też elektorat Kaczyńskiego. W dodatku w PISie mają poczucie, że Kaczor zrobił błąd. Jak się coś obiecało twardemu elektoratowi, to potem ten elektorat o to ciśnie. Plus od pewnego czasu ciśnie też koalicjant. No to trzeba zrobić zwrot w prawo.
 10. Teraz jest tydzień widzialności aseksualizmu, więc dobra okazja, żeby wrzucić:
 11. initium

  Polityka w czasie pandemii

  Temat aborcji został wyciągnięty dlatego, że jest koronawirus. Kaczyński liczył na brak albo małe protesty. Fakapu z covidem już się nie da zakryć, a już na pewno nie wydając wyrok w sprawie aborcji.
 12. initium

  Bieżące informacje

  @shira123 przecież już nie zakazują chodzenia po lesie, więc nikt Ci nie zabroni.
×