Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Pandemia koronawirusa (mi się bardzo nie podoba), bo przez nią cierpią ludzie.

 

Nie podoba mi się to, że mama bardzo łatwo się złości i zachowuje agresywnie (werbalnie, psychicznie), używa wulgaryzmów, obraźliwych słów. To wszystko raczej z byle powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dobry dzień

Spokój teraz 

Nie wkurzam się, bo i po co 

I lepiej mi się żyje 

A miesiąc temu wszystko mnie gryzło, ale przeszło

No tak poszłam do pracy, to dobrze mi robi, nie ma czasu na rozkminy, jestem zajęta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje nieogarnięcie.. nie pamiętam co robię, co mówię, nie wiem gdzie odkładam rzeczy.. wkurwia mnie to niemiłosiernie! nie jestem osobą która nie pamięta! 😕 czuje się jakby stała za jakąś szklaną taflą i wszystko toczyło się obok mnie.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie dorośli ludzie którzy zachowują się jak dzieci. Piszę na drzwiach na czerwono obowiązek maseczkowy w środku a do tego wiedzą jaka jest sytuacja a wciąż trzeba upominać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządnie wkurzają moją psychikę osoby, które uważają za coś akceptowalnego drapieżny kapitalizm czy liberalizm, który dopuszcza pracę za psie pieniądze czy bez praw pracowniczych i sprzeciwia się "socjalowi". Myśli, że lepiej dawać socjal, nawet zaburzonym psychicznie "nierobom", niż zmuszać ludzi do "w zasadzie niewolniczej" pracy. 

 

Wkurzają mnie takie rzeczy, jak intoksykowanie się narkotykami, pijaństwo, nikotynizm, nieczystość seksualna, uważanie (zwłaszcza najpodlejszych) grzechów niemych za coś, co jest OK... Ohyda - to, co usiłowali zrobić opisani w Biblii mieszkańcy Sodomy bądź Beniaminici z Geby! Ludzie popierający prawo do realizacji homoseksualizmu (zwłaszcza męskiego) nierzadko akceptują coś tak wstrętnego (najbardziej klasyczny grzech sodomski), że brakuje na to słów, coś, co mówiąc dosadnie, strasznie "GNOI" GODNOŚĆ CZŁOWIEKA i szpeci oraz hańbi dzieło stworzenia, wbrew woli Stwórcy. Z pokusami nieczystymi trzeba walczyć i nie akceptować ich, bez względu na to, czy kuszą one do nierządu, samogwałtu, grzechu niemego! Ale osobom, które zmagają się z tego typu skłonnościami do zła, należy jakoś pomóc. Niech mają zasługę w Niebie za sprzeciwianie się pokusom, nierealizowanie ich!

Edytowane przez take

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2020 o 15:16, Lunaa napisał:

Wkurzają mnie dorośli ludzie którzy zachowują się jak dzieci. Piszę na drzwiach na czerwono obowiązek maseczkowy w środku a do tego wiedzą jaka jest sytuacja a wciąż trzeba upominać... 

Ale tak na prawdę nakaz noszenia maseczek jest niezgodny z konstytucją 🤷‍♀️ był już wyrok sądu w tej sprawie, w Kościanie dokładnie po tym jak facet odmówił przyjęcia mandatu za brak maseczki.

Ja też nie noszę maseczki, do niektórych sklepów zakładam tylko dla świętego spokoju, ale tylko w tych, w których wiem, że będą się czepiać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, acherontia-styx napisał:

Ale tak na prawdę nakaz noszenia maseczek jest niezgodny z konstytucją 🤷‍♀️ był już wyrok sądu w tej sprawie, w Kościanie dokładnie po tym jak facet odmówił przyjęcia mandatu za brak maseczki.

Ja też nie noszę maseczki, do niektórych sklepów zakładam tylko dla świętego spokoju, ale tylko w tych, w których wiem, że będą się czepiać. 

 

Niestety są kontrole i kary za brak maseczki i pisałam pod tym kątem. Nie chciałabym odpowiadać za klienta finansowo...ani nie mam czasu na zabawy prawne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2020 o 11:38, Luna* napisał:

 a jakie to są grzechy nieme?

Te grzechy, które są zwane także sodomskimi. Dla mojej psychiki to przede wszystkim współżycie doodbytnicze między ludźmi płci męskiej związane z penetracją. Taka rzecz jest paskudna! Nie chodzi tu o to, aby kogoś obrazić czy sprawić komuś przykrość, ale o to, aby zapobiegać zhańbieniu godności ludzkiej, jakim jest grzech niemy. 

 

Nienawidzę wirusa SARS-CoV-2! Dowiedziałem się, że w Gdańsku zmarł 29-letni mężczyzna zakażony tym wirusem. Tragedia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięzko masz z tą swoją psychiką, take. Tzn. pisze o całokształcie Twoich postow. Dobrze chociaz, ze umiesz sobie trochę to rozdzielic (znaczy, siebie, od swojej psychiki). Ale i tak wspólczuję  😕

 

Mnie wkurza, ze ciagle nie wiadomo, co ze szkołami, pojdą te dzieci czy nie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za współczucie. 

 

Nie podoba mi się to, że wciąż mam "nawyk", "natręctwo" przysięgania (może nie tak często, jak dawniej, ale jednak). Nie są to przyjemne zjawiska.

 

Mam też taki "dzwiny" objaw (od dzieciństwa), że nie czuję wstydu, niesmaku, obrzydzenia w związku z nagością czy potrzebami fizjologicznymi - dla mojej natury te rzeczy są po prostu śmieszne, także wtedy, gdy nazwane nieprzywoitymi słowami. Czego to objaw? Czy osoby z psychopatią tak mają? Mam orzeczenie o niepełnosprawności i nie mam diagnozy psychopatii. To było przed okresem dojrzewania już. Czy osoby z zaburzeniami ze spektrum autyzmu lub schizofrenii też nie czują wstydu, niesmaku, obrzydzenia w związku z tymi rzeczami? Albo jestem jeszcze gorszy niż autysta ze schizofrenią, jeżeli chodzi o niebycie "dziwakiem" (przy czym zaradność życiowa też do wysokich nie należy u mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 17:00, take napisał:

sprzeciwia się "socjalowi"

Większość ludzi wyciąga łapska po kasę wszędzie, gdzie się tylko da (nie chodzi tylko o socjal, ale w ogóle). A sprzeciwiają się tak naprawdę temu, że każdy tak może, a nie "tylko ja". Każdy przeciętny przygłup uważa, że to właśnie jemu należy się kasa na tacy, ale chciałby zagarniać wszystko i sprzeciwia się temu, że przez innych nie może.

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie czuję "wkurzenia". Może go nie czuję zbyt często...

 

Czasami "wkurzy" mnie siostra, która mnie nieładnie nazwie, i to nawet bez większego powodu. Nazwała mnie "zj****", gdy po prostu byłem w kuchni dziś w nocy (chyba napój przygotowywałem sobie, oczywiście on był bezalkoholowy), o ile dobrze pamiętam (gdzieś nad ranem może, jeszcze było ciemno). Nie wiem, jak sobie poradzić z tym, że tak mnie traktuje. "Po dobroci zdaje się nie rozumieć". Ale źle zachowywać nie musi się zawsze. Może być normalnie czasami, myślę. Ma ponad 19 lat. 

Edytowane przez take

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lilith napisał:

Co tym razem?

Denerwuje mnie to, że wypowiada różne ciężkie słowa dotyczące przeszłości A mnie w glowie otwiera się szuflada i wyrzuca ciężkie emocje.

Albo cały czas mi mówi, że nie rozmawiamy o przeszłości tylko stoimy w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×