Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rock19

Użytkownik
 • Zawartość

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Mi pomogły leki. W zasadzie pandemia spowodowała że przestałam sobie radzić sama ze sobą. Miałam wrażenie że tylko ja przestrzegam zaleceń sanitarnych. Bałam się wchodzić do sklepu, odskakiwalam od ludzi którzy byli za blisko mnie albo że źle założona maseczka. W pracy w zasadzie ja tylko przestrzegałam zaleceń. Bałam się jak ktoś se zbliżał. Czułam się osaczona. Pomogły mi leki. Nasiliła się depresja, natręctwa, pojawiły się lęki i takie tam.
 2. Hej, ja może nie mam takiej fobii ale mam wrażenie że jest mi znane uczucie powołania się w trakcie siedzenia na kanapie. Czuje że kiedyś tego doświadczyłam, wiem jak spodnie nasiąkają od sików, że robi się ciepło i wsiąka to w kanapę lub fotel. Nawet czuje strukturę tego fotela. I czasem sprawdzam czy się nie posikalam bo nie wiem skąd mam takie wspomnienie i się zastanawiam czy czasem nie urywa mi się film i czy się nie zesikuję od czasu do czasu ale nikt mi o tym nie mówi.
 3. Proszę o pomoc. Jak odpowiadam w jakimś wątku to wiem jak zacytować jakaś wypowiedź. Ale jak chce napisać posta i podać nazwę któregoś użytkownika w treści to jak zrobić żeby dodany został jego nick w taki sposób aby dostał potem powiadomienie że ktoś o nim wspomniał. Nie potrafię skopiować nazwy. Jak przytrzymuje nazwę to kopiuje mi się adres strony profilowej uzttkownika
 4. Dzięki za odpowiedź. Ja ma właśnie problemy z sercem i ciśnieniomierz wykrywa mi co jakiś czas arytmie, migotanie przedsionków i przedwczesne skurcze komorowe. Poradzono mi żeby iść do kardiologa, ale jak byłam u rodzinnego to powiedział mi że to przez nerwicę i przez leki które biorę. I teraz nie wiem czy jak jest nerwicą to taka arytmia wychodzi, czy badania EKG echo Holtera wychodzą prawidlowo w takich sytuacjach. Tam nie wiem czy to u mnie nerwica czy problemy kardiologiczne. I się zastanawiam jaka jest różnica w objawach sercowych w takich przypadkach. Jak to rozgraniczyć, kiedy konieczny jest kardiolog a kiedy psychiatra. I kolejna sprawa nawet jak ci stwierdzili nerwicę, to takie badania kardiologiczne zlecali? Bo mi nikt tego nie proponuje i boje się że zejdę na zawał.
 5. A jak byłes na sorze to jakie badania Ci zrobili? Jak diagnozuje się nerwicę? Na EKG coś ci wyszło? Czy stwierdza to lekarz psychiatra na podstawie wywiadu medycznego? Chodzi mi o to czy jakieś fizyczne badanie może stwierdzić nerwicę?
 6. Rock19

  X czy Y?

  Karabin, Delicje czy markizy?
 7. Rock19

  X czy Y?

  Hiszpański Gupik czy molinezja?
 8. Rock19

  Wkurza mnie:

  Wkurza mnie mąż od kilku dni. Jestem chora, fatalnie się czuje od soboty a mimo to sprzątam, piorę, gotuje a on wraca z pracy z krzywą miną i się czepia o pierdoły. Np. że pieczywa nie ma na kolację, albo że chce żeby mi podał herbatę. I jeszcze nie chce się zgodzić na psa. Ma szczęście że go kocham.
 9. Rock19

  NOWE Czy masz?

  Nie. Masz na coś kredyt?
 10. Rock19

  X czy Y?

  Miałam napisać dokładnie taką odpowiedź i takie pytanie jak Ty z o.o. ale mnie ubiegłas Matematyka. Religia czy etyka?
 11. Rock19

  Skojarzenia

  Żaba
 12. Jak chcesz więcej punktów to mogę udostępnić Ci w celach terapeutycznych moją łazienkę
 13. Rock19

  NOWE Czy masz?

  Mam i nigdy ich nie wyrzucę. Masz bierki?
×