Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

reebok91

Użytkownik
 • Zawartość

  185
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzięki za odpowiedź, zapytam o ten lek psychiatrę, jaką dawkę przyjmujesz i czy masz aktualnie jakieś skutki uboczne ? i czy faverin ma mocniejsze skutki uboczne np względem innych ssri jak paroksetyna itp ?
 2. Dam ci radę, prze prze przenigdy już nie odstawiaj tych leków!, jeżeli bierzesz je 21 lat to bierz je dalej albo bierz małe dawki. Bo o co mi chodzi ?, jeżeli ty odstawisz te leki na dłuższy czas rok może nawet mniej lub więcej np 2-3 lata pssd masz jak w banku u mnie ono wystąpiło dopiero po 2 latach odstawienia zoloftu, oczywiście kieruj się zaleceniami lekarza tak piszę bo taki jest regulamin forum.
 3. Już chyba o to pytałem ale czy ktoś po dłuższym stosowaniu klonazepamu lub będąc uzależniony jak odstawił miał taki objaw że drżała mu głową lub mięśnie ?
 4. Dziękuje za odpowiedzi związane z działaniem na lęki i jak najbardziej zgadzam się z Lalunia93 odnośnie działania fluoksetyny na lęki, w moim przypadku fluo powiększało lęki do tego powodowało problemy z snem a niby na "papierze" względem działania receptorowego najlepsza na lęki a gugu prawda
 5. Czy faverin dziala rowniec na lęki nerwice brał ktos? jak sie spisuje?
 6. Czy citalopram dziala rowniec na lęki nerwice brał ktos? jak sie spisuje?
 7. Jaka jest maksymalna dawka oxazepamu 120 mg ?
 8. O ludzie jak wy piszecie o tym ketrelu tak pozytywnie to ja mam wrażenie że brałem klozapol w maks dawce czy coś innego zamiast tego, po pierwsze po ketrel u mnie w dawkach przed napadem padaczkowym który mi zniszczył sen na dobre jak brałem dawki na sen 25-50 mg to spałem po nim ale jak minęło tak 14 h od wzięcia dawki do końca dnia miałem silne lęki aż nie wziąłem kolejnej dawki na sen, później lekarz mi to wciskał na dzień i południe na lęk i depresję ten lek w niskich dawkach powodował u mnie wyłączenie mózgu ?, wszystko było wyłączone oprócz lęku i depresji totalne zombie, w 2020 dostałem ten lek na sen w dawkach 300 mg kiedy wziąłem tą porcję miałem tak silny stan depresyjny z silną potrzebą zabicia się do tego bardzo bardzo krzywe myśli, to był bardzo mocne dno a leki brałem praktycznie wszystkie i to jest top 1 u mnie w najgorszych lekach które brałem. Najlepsze leki na sen u mnie to mirta, chlorprothixen, amitryptylina.
 9. reebok91

  Zasiłek dla DDA/DDD

  Możesz się ubiegać o to, wszystko zależy od stopnia orzeczenia, możesz nawet ubiegać się o rentę jeżeli nie ma żadnej poprawy np po elektro wstrząsach lub lekarze wyczerpali jakiekolwiek metody leczenia ciebie.
 10. Kilka kroków po mieście i czuje się jakbym pracował 10 godzin na budowie.
 11. Bierzesz teraz wenle z lamileptem i zadziałał u ciebie taki mix na lęki ?, po jakim czasie brania lamileptu była poprawa ?
 12. Ja jak brałem to mi minęła po jakimś czasie, ratujesz się kawą czy zwiększa u ciebie lęk jak u mnie ?
×