Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

reebok91

Użytkownik
 • Zawartość

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. W jakim celu stosujesz memantynę ? na objawy depresji czy raczej nootropowo ?
 2. Czy można łączyć depakine chrono z pregabaliną ?
 3. Czy ktoś przyjmuje moklobemid na pusty żołądek ?, jeśli tak to działa normalnie i czy nie boli brzuch po tym ?. Bo ja z samego rana zawsze mam mdłości i nie chce mi się jeść dlatego.
 4. Możesz sobie sprawdzić w badaniach tarczycę TSH, możliwe że przez zalaste doszło do niedoczynności spowodowaną samym lekiem.
 5. Ojj ja też brałem zalaste dawka 5-15 mg, apetyt był po tym taki że jadłem cały kilogram pierogów i jak zjadłem byłem dalej głodny nie byłem wstanie tego kontrolować, może jak teraz bierzesz zalastę to podjadasz ? np pączek 350 cal taki mały a tyle kalorii ? ja się obudziłem w odpowiednim momencie i mimo silnego głodu i aptetu jadłem jak przed zalastą i waga była taka sama jak przed braniem tego.
 6. Ja będąc na lekach przeciw psychotycznych (powiedzmy że na depresję) miałem tak silny stan żeby się zabić że wiele już nie brakowało, płakałem 24/7 i myślałem o tym jakie moje życie jest złe i nie ma już sensu dalej żyć, nie dziwie się że ktoś kto się tak czuje chce popełnić samobójstwo albo dokonać eutanazji to coś okropnego.
 7. A czemu akurat trittico a nie jakiś ssri ?
 8. Pocisz się po agomelatynie, jest agonistą 5ht2c co przekłada się na uwalnianie dopaminy i adrenaliny i stąd to pocenie,sam chlorp w tej dawne raczej na 99% nie powoduje u ciebie pocenia. Ulotka ago w częstych ma "pocenie się"
 9. Jaka dawka tego chlora bierzesz ?, ten lek raczej nie wpływa na pocenie się, czy bierzesz jakieś inne leki do tego ?
 10. Aktualnie biore citaxin 20 mg i 30 mirtoru dodatkowo mam mieć włączony do tych leków moklobemid, dość niebezpieczne połączenie ale lekarz dał mi takie połączenie bo nic innego na mnie nie działa. Mam depresję z lękiem ogólnym do tego napady większego lęku, mam fobie społeczną, problemy z snem oporne na leki, mam natręctwa, ptsd, zespół depersonalizacji-derealizacji, różne objawy somatyczne np drżenia ciała.
 11. Na razie jeszcze jestem na lekach, jeszcze sporo mam do przetestowania ale jeżeli leki nie wypalą to mój lekarz psychiatra skieruje mnie właśnie do Krakowa na tms.
 12. A dlaczego nie masz elektrowstrząsów podtrzymujących ?. No ja myślę że chyba jak chcesz być zdrowa to powinnaś iść na tą stymulację tms a nie myśleć o tym że nikt cię nie odwiedzi, zdrowie ważniejsze prawda ?. Dwa lata na wenlafaksynie wdł mnie ten lek powinien być zmieniony na jakiś inny, za dużo tych leków, leki przeciw psychotyczne u niektórych mogą poprawić nastrój ale u mnie te leki wywołują silną depresję z chęcią odebrania sobie życia, wiec możliwe że te leki nie są dla ciebie tak jak w moim przypadku. Myślę że warto by było zmienić te leki wszystkie poczekać tak z 8 tygodni na efekt jeżeli nie to iść na tą stymulację tms albo w jakiś sposób załatwić te elektrowstrząsy podtrzymujące, jest jeszcze sporo innych możliwości leczenia depresji np esketamina albo stymulator vns nerwu błędnego i inne. Jeżeli czujesz że ten lekarz sobie nie radzi z twoimi problemami to warto by było go zmienić. Ja sam osobiście próbowałem medycyny alternatywnej wydawałem tysiące złotych na to i efekty był taki że jedynie co poczułem to mniejsza ilość pieniędzy, szkoda czasu i pieniędzy lepiej się skupić na czymś innym, mam sam podobny problem do twojego że leki na mnie nie działają i mam depresję z lękiem.
 13. Jeżeli dalej nie ma poprawy po elektrowstrząsach to z powrotem do szpitala zmienią ci leki albo ci zrobią ponownie elektrowstrząsy albo wyślą do innego szpitala na stymulację magnetyczną tms. Metody alternatywne są dobre dla ludzi którzy mają stresy a nie prawdziwą depresję z lękiem, ja sam próbowałem i to nic nie daje szkoda pieniędzy i czasu. Idź do lekarza i się go słuchaj a nie robisz wszystko po swojemu, trzeba powiedzieć co się dzieje. Ten lekarz co cię leczy to jakiś z nfz czy prywatny ?
 14. Masz jakieś informacje na temat piotrek london ? ostatnio się logował na forum w maju..
×