Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

reebok91

Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 1. Normalne przeciętne skutki uboczne brania leku, poczekałbyś jeszcze z miesiąc to by ci to minęło a lek by zaczął działać. Tak trudno to zrozumieć że leki przez jakiś czas daje skutki uboczne ?. Wgl te skutki uboczne to są pikuś a ty już odstawiasz lek, potem się nie dziw że nic ci nie pomaga. Ja też jakoś mam suchość w ustach, ból w klatce, ręce i głowa też mi się trzęsą, a puls przeciętnie to 100. No ale wiadomo pacjent mądrzejszy od lekarza
 2. 3 dzień już śpię około 7 godzin bez pobudki amitryptylina + promazin
 3. Mi nie pomogło, ale to nie znaczy że tobie nie pomoże. To dobry lek na depresję, lęki.
 4. I tak to jest lepsze niż nie spanie
 5. Pogadam z lekarzem na temat tego leku, jak dalej nie będę spał to innego wyjścia nie mam.
 6. większa ta senność niż po tisercin ?
 7. To bez znaczenia co ty piszesz. Każdy organizm jest inny i inaczej reaguje, to że ty masz skutki uboczne to nie znaczy że inni je będą mieć. Ludzie nauczcie się w końcu tego zamiast pisać głupoty, a potem dziwota że ludzie nie biorą leków bo kolega kolegi syn jego ojca miał takie skutki uboczne..
 8. Czy ten lek jest dobry na "lekooporną bezsenność" ? brał to ktoś na sen ?
 9. Ja na 225 też miałem niestety zwiększone lęki w szczególności fobia społeczna. A benzo to ci odradzam stanowczo bo ja do dzisiaj nie mogę się pozbierać po tym. Mała dawka więc raczej nie powinno się to dziać. Ja biorę 150 teraz i się nie pocę.
 10. A jakie dawki? ja po Wenli też miałem większe lęki.
 11. Za krótki okres żeby coś powiedzieć ale niby dobra na lęki. Lęki z objawami somatycznymi, depresja, fobia społeczna, zaburzenia osobowosci, no i problem z snem.
 12. Po 2 tygodniach powinno juz nie być tych uboków. Ja jestem teraz na 150 mg doszedłem do tej dawki w 12 dni i nie mam żadnego skutku ubocznego tego leku.
 13. Miał ktoś z was tak że zamiast spać po ami to byliście pobudzeni ? dawka 75 przed snem
 14. Zapomniałem zapytać, jakie miałaś skutki uboczne promazyny oprócz bólu głowy ?
×