Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

reebok91

Użytkownik
 • Zawartość

  118
 • Rejestracja

 1. Mój pierwszy i jedyny lek który na mnie działał ten spokój i euforia coś niesamowitego. Już chyba nigdy nie wyzdrowieje.
 2. Definitywnie zaburzenia lękowe (nerwica), najlepiej jak już teraz zaczniesz chodzić na terapię to szybko z tego wyjdziesz, i może uda ci zapanować nad tym bez leków.
 3. I co najważniejsze czy ci pomagało takie połączenie ? I dlaczego odstawiłeś taki mix ?
 4. Sertalina była moim pierwszym i ostatnim lekiem co na mnie działała. A jakie połączenia ty stosowałeś i jakie dawki ?
 5. Dostałem baklofen od neurologa na spięte mięśnie 3x10 mg, czy w tej dawce można też odczuć pozytywne działanie typowo na psychikę ?
 6. Np takie połączenia: escitalopram + sertralina amitryptylina + jakieś ssri ssri + snri parkosetyna + klomipramina Coś w tym stylu, w sumie to obojętne jakie połączenie, ważne żeby pomogło. Chcę mieć jakiś obraz żeby zaproponować lekarzowi jakieś połączenie, bo ja już brałem dosłownie wszystko albo już wszystko i nic mi nie pomaga kompletnie.
 7. No tak bo przecież marszczenie fredka 10 razy dziennie jest ważniejsze niż zdrowie psychiczne. Ty w końcu chorujesz na coś ? bo jak czytam takie coś to mam wrażenie że ludzie z takim pisaniem na gów.. chorują a nie na depresję. Ktoś łączył z was tak leki ?
 8. Czyli jako tako można, ale czy taka terapia jest skuteczna jak ktoś jest lekooporny ?
 9. Naprawdę nikt nie łączył tych samych leków ?
 10. Dzięki za opinie, a czy mieliście jakieś skutki uboczne na dawkach 25-50 mg ?
 11. np setaloft z escitalopramem w dawkach 100/10
 12. Czy ktoś startował z was z dawki 50 mg od razu ?, powiedziałem lekarzowi że mam lamilept w domu, powiedział że mogę go brać na wzmocnienie leków amitryptyliny 150 mg i doxepiny 100 mg, powiedziałem że mam lamilept 50 mg i mam go brać przed snem ale nie powiedział mi czy mam startować od 25 mg czy już od 50 mg, czy ktoś z was startował od razu z 50 ?, zapytałbym lekarza ale mam go dopiero w styczniu za 2 miesiące.
 13. np setaloft z escitalopramem w dawkach 100/10
 14. Czy ktoś stosował z was połączenie dwóch leków przeciwdepresyjnych np ssri + ssri albo ssri + snri albo ssri + tlpd ? czy takie połączenie wam pomogło ?
 15. Działa on też na zaburzenia lękowe ?
×