Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

reebok91

Użytkownik
 • Zawartość

  138
 • Rejestracja

 1. Czy ktoś brał ten lek z amitryptyliną na sen?
 2. Jaka to kwota ?
 3. Podają to już w naszych szpitalach do testów może ?
 4. Jak pokonać strach przed szpitalem psychiatrycznym od 5 lat szukam leku cudu u psych w poradniach co mi pomoże głównie jeżeli chodzi o szpital to boje się pacjentów że będę się śmiać z mojego wyglądu albo mnie w jakiś sposób skrzywdzą albo i mnie okradną pobiją itp mam takie wrażenie że byłbym tak taką specjalną osobą o specyficznej twarzy mam długi nos szczęka odsunięta trochę i z boku wyglądam jak jakiś żółw z wielkim kicholem,. Jak się przekonać do szpitala psychiatrycznego czy ktoś może w jakiś sposób coś zaradzić albo w jakiś sposób mnie podnieść na duchu żeby dał radę ? W szpitalu za dużo na mnie nie czeka ewentualne jakieś leki co się nie stosuje normalnie w poradni, terapia, no i elektrowstrząsy
 5. Jak myślicie że na takiego kogoś jak ja co od dokładnie 5 lat i 2 miesięcy szuka leku który mu pomoże coaxil mógłby coś pomóc, jak z ubokami na tym leku są dość ciężkie lub średnie czy raczej jest lajtwo ?
 6. Dla mnie dziadostwo, akatyzja doprowadzająca do szaleństwa z co chwilowym płaczem, jutro lekarz to zobaczę co poradzi.
 7. Czy Welbox jest dostępny wgl w aptekach ?, bo w wyszukiwarkach internetowych wszędzie pisze że nie ma.
 8. Brałem amitryptylinę, lewopromazyne, zalastę i chlorproxiten, solian i sulpiryd na każdy leku robiłem badania z ciekawości prolaktyny i wynik był w pełnej normie około 5, ja nie wiem skąd wy czytacie o tych głupotach że te leki dają taki skutek uboczny ?, Nie wspomnę juz o testosteronie koło 600 zawsze wychodził...
 9. Próbowałaś 2 leków lub 3 leków tylko na sen ? W jakich godzinach chodzisz spać i czy masz całkowicie ciemny pokój żeby światło nigdzie nie wpadało ? A problemy z utrzymaniem snu też masz czy dasz radę bez pobudek przespać 6-7 godzin ?
 10. Witam w klubie, w 2012 roku też miałem nerwicę z depresją dostałem setaloft i byłem zdrowy rok, teraz od 5 lat nie jestem w stanie odszukać jakiegokolwiek leku który by mi pomógł.
 11. Odstawiał ktoś lamilept ?, jaki jest schemat odstawienia ?
 12. A czy dawka np z 150 mg podzielona gilotynką do tabletek na 75 mg też ma działanie na lęki żeby po prostu nie było takiego adrenalinowego kopa ? Próbował ktoś z was takich dawek ?
 13. Co do serteliny to nie miałem takiego objawu 9 lat temu, ale za to na innych lekach miałem drżenia, zapewne to skutek uboczny który minie
 14. Czy zauważyliście może lepszą poprawę, działanie stosując oryginalny ZOLOFT względem tańszych zamieników ?
×