Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

reebok91

Użytkownik
 • Zawartość

  217
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Leki przeciwdepresyjne na ciebie nie działają ?
 2. czy komuś pomógł lit na lęk wolno płynący ?
 3. Hej miał ktoś robione elektrowstrząsy jeżeli leki przeciwdepresyjne wgl nie działały, czy wam pomógł taki zabieg i jak z skutkami ubocznymi ?
 4. Dziś wziąłem 300 mg rano oprócz zamułki do snu to innych skutków ubocznych nie miałem, zastanawiam się czy nie brać go przed snem ale boje się że mi go będzie zaburzał, pobiorę i zobaczę co i jak.
 5. Czy brał ktoś trittico w wyższych dawkach np 300 mg 450 mg 600 mg na depresje ?, może ktoś się wypowiedzieć jak z działaniem ?
 6. Czy ktoś z was leżał może w szpitalu Centrum Psychiatrii w Katowicach im. dr. Krzysztofa Czumy Chciałem się dowiedzieć jak oceniacie ten szpital wszystko było w porządku ?
 7. Ten lek w tych dawkach nie ma żadnych skutków ubocznych nawet jakbyś startował z 300 mg.
 8. Jak odstawiałeś ? i czy miałeś problemy z snem po odstawieniu ?
 9. Czy komuś sulpiryd zaburzał sen? biorę aktualnie 200 mg z innymi lekami i nie wiem czy to od niego? ile godzin minimum muszę brać przed snem żeby spać?
 10. Odkopuje temat po 7 latach. Dostałem ten lek od psychiatry na lęki i sen, czy ktoś aktualnie go stosuje ?, jakie macie opinie ?
 11. W okolicach Poznania nie wiem ale wiem że w Krakowie robią z nfz
 12. Cześć czy ktoś miał robioną przezczaszkowa stymulacja magnetyczna TMS ?, podobno pomaga w 90 % przypadków np depresji, lęków, ptsd itp, sam jestem lekooporny żadne leki na mnie nie działają teraz właśnie wyczytałem że niektóre szpitale w polsce robią zabieg za darmo nie trzeba płacić około 4000 minimum za serię zabiegów. Może się ktoś wypowiedzieć jak wrażenia ?
 13. Czy u większości z was coaxil powodował problemy z snem i koszmary ?
×