Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

el33

Młodszy Moderator
 • Zawartość

  1214
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

1172 wyświetleń profilu
 1. Nijak jak by nie było mnie
 2. el33

  Feminizm a seksualność

  Ponieważ jest wiele różnych odmian feminizmu to ciężko stworzyć jeden obraz postrzegania seksualności. To co wyróżnia kobiety-feministki, które znam to otwartość w strefie seksualności. Potrafią otwarcie rozmawiać o swoich potrzebach w swoim gronie jak i z partnerami. Nie boją się eksperymentować, próbować nowości, nie wstydzą się masturbacji, traktują ją jak coś zupełnie naturalnego.
 3. el33

  Normy seksualne

  Prostym gestem, słowem poprawiłeś komuś humor gratuluje
 4. el33

  Blokady w psychoterapii

  @Megii33 obawiam się, że opuszczenie sesji nic Ci nie da, co najwyżej może pogłębić opór. Nagrywanie sesji to dobry pomysł. Może uda Ci się wychwycić w którym momencie najczęściej się odłączasz, jakie słowa czy wspomnienia to powodują. Z mojej strony zastanawiające jest to, że nie piszesz nic czy rozmawiałaś z T o obecnej sytuacji, a zastanawiasz się nad opuszczeniem sesji. Może kwestia tego, że zamknęłaś się na terapii ma swoje źródło w relacji Ty-T. Może zwiększenie częstotliwości zmieniło coś w Waszej relacji? Ja nadal nic się nie odezwałam w kwestii nagrywania sesji
 5. Zmęczenia cd... Przez ostatnie 2 tyg przewiozłam między urzędami, poradniami masę papierów, a końca nie widać
 6. Jak minęły kolejne sesję? W jakim nurcie masz terapię? Cieszę się, że rozmowa poszła ok i udało się wszystko wyjaśnić Na sesja zdecydowanie warto mówić o tym co się czuję, jakie myśli pojawiają się odnośnie relacji z T lub samej osoby T. Jeżeli wiesz, że omijasz temat na sesji, to jest to zwykle ten temat od którego warto zacząć następną sesję Wiem, że to trudne, ale niestety prawdziwe. Niska samoocena i nerwica to dwie rzeczy, które się nawzajem napędzają. Im bardziej nie wierzysz, że coś Ci się uda tym bardziej denerwujesz się/panikujesz gdy masz to zrobić. Im bardziej się denerwujesz, panikujesz, unikasz wykonywania czegoś tym Twoja samoocena spada. Warto poznać źródła lęków by przerwać błędne koło.
 7. Zmęczenie, nic tylko zmęczenie..
 8. Ma wycięty cały trzeci (środkowy), a pozostałe przycięte. Na razie minęło prawie pół roku od zabiegu i jest ok, nic się nie dzieje. Zobaczymy jak zacznie się sezon zachorowań czy wówczas nie zaczną odrastać.
 9. Tacy lekarze to jakaś masakra. Zresztą przez rok wmawiali nam, że córka chrapie bo ma wiotkość krtani. Okazało się, że to nie wiotkość tylko bardzo przerośnięty migdał, który powodował zapalenie ucha środkowego i duży niedosłuch...
 10. ciężko zdołować rodziców tym, że mówi się o obawach, na co zwrócić uwagę, Gorsza jest niewiedza
 11. Fakt, łatwiej uznać, że ma się problem z erekcją przez leki zapisane przez lekarza niż przez własne eksperymenty z nimi, alkohol, narkotyki czy zwykły stres i zły tryb życia. Lekarze mają taką zasadę, że nie leczą się sami, bo nie mają dystansu do swoich objawów.
 12. Nim coś odstawisz to pogadaj z lekarzem. Nie wiem jak długo go bierzesz, może organizm jeszcze się nie przyzwyczaił. W moim przypadku efekty o których piszę są pożądane, dla Ciebie mogą to być skutki uboczne. Jeżeli symuluje efekt niedoczynności tarczycy to może (tylko moje zdanie) powodować tycie i zmniejszać energię do działania w tym i libido. Chcesz mieć pewność, zapytaj lekarza dlaczego dał Ci taki lek i na jakie efekty liczy, a jakie mogą być skutki uboczne.
 13. Tak, dostałam go na impulsy autodestrukcyjne. Takie coś co ma za zadanie na kilka godzin wyłączyć.
 14. To niestety nie leki, ale jakieś wyczerpanie, może zapowiedź kolejnego doła.
 15. Biorę tylko doraźnie i efektem u mnie zawsze jest zamulenie i problemy z koordynacją. Mija po ok 3-4h
×