Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

el33

Moderator
 • Zawartość

  1314
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

1376 wyświetleń profilu
 1. U mnie do standardu pytań doszło: - jak długo utrzymuje się u pani taki nastrój? - czy chce pani zrobić sobie krzywdę? - czy z myśli przechodzi pani do czynów? - czy na prawdę chce się pani zabić? - czy ma pani wahania nastroju? - czy ma pani wrażenie, że ludzie panią obserwują, obgadują, chcą czegoś od pani? - czy przyjmuję pani teraz jakieś leki? - czy choruje pani na jakąś chorobę przewlekłą? - czy ma pani rodzinę, czy mieszka sama? - czy pracuję? - czym się zajmuję na co dzień? - jak wygląda pani sytuacja materialna?
 2. Gdzie jadłeś? Ja liczyłam, że będzie trochę ludzi na placu zabaw, Młoda będzie mogła poobserwować a tu pustka Witam wszystkich
 3. A jest szansa byś wyszła z domu i spotkała się ze znajomymi?
 4. Mam taką dziwną przypadłość, że martwię się, staram się opiekować ludzmi, którzy stają mi się bliscy. Miałyśmy już trochę rozmów o tym. Ostatnio włącza mi się blokada, by "nie martwić" T tym tematem.
 5. Wątpię by coś nowego udało się wyciągnąć z tego. A nie chce by T wzięła to za jakiś szantaż z mojej strony lub sprawdzenie po raz kolejny jej kompetencji.
 6. Jest mi wstyd przede wszystkim przed sobą i trochę przed mężem. Parkowanie nie jest aż tak trudne tylko, że ja zaczęłam jeździć w kółko jak na filmikach w necie Czy dużo od siebie wymagam? Wydaje mi się, że nie. Bardziej tego by robić rzeczy poprawnie. Czynnego prawo jazdy potrzebuje by dziennie nie tracić prawie 3h na wożenie i odbieranie córki z przedszkola. Samochodem zajmie mi to łącznie 30-40 minut. Bez umiejętności parkowania będzie ciężko. Czemu wchodzisz na wideoczaty?
 7. Na szczęście waga jest w normie chociaż zdarzają się gwałtowne spadki. Co do bycia ciągle głodnym to rozmawiałeś może z dietetykiem, może Twoje posiłki powinny mieć np wyższy indeks glikemiczny byś na dłużej czuł się nasycony? Może poobserwuj się przez jakiś czas, zapisz sobie na kartce jak długo czułaś się ok, jak długie i mocne są doły. Będziesz miała dane i łatwiej będzie postawić prawidłową diagnozę
 8. @JERZY62 póki wiesz od czego tak boli to ok. Jestem tym typem co może nie jest kilka dni i żyć wtedy tylko na herbacie. Trochę zjadłam by wziąć leki, ale nie mam dziś ochoty na jedzenie.
 9. el33

  Powiedz prawdę i tylko prawdę :)

  Nie zależy to od płci, ale od osoby lubisz prowokować?
 10. el33

  Pytania TAK lub NIE

  nie masz filiżanki ze spodeczkami?
 11. Coś udało się zmienić?
 12. Mam niedoczynność, biorę leki na nią, do tego ssri na depresje. Od 2 miesięcy zjeżdżam powoli w dół. T słusznie zasugerowała sprawdzenie najpierw tarczycy nim z psychiatrą będę się zastanawiać nad zmianą leków. Objawy niedoczynności są w wielu miejscach takie same jak objawy depresji.
 13. el33

  Samookaleczenia.

  Jest sukces, ponad 3 miesiące chodzę bez nowych śladów.
 14. Zapisałam się na jazdy by uruchomić prawo jazdy. Parkowanie to jakaś żenada z mojej strony. Popełniam "babskie" błędy aż mi kur...wa wstyd. Próbuje wrócić do starego hobby i jedno wielkie g... z tego. Zupełny brak jakichkolwiek sukcesów, nawet najmniejszych. Zmęczona jestem już tym wszystkim, robię ileś planów, ale wiem, że są bez pokrycia, że nie uda mi się zrealizować choćby jednego. Kiedyś mogłabym winić świat, ludzi, rodzinę, przyjaciół, ale to moje życie i moje decyzję sprawiają, że jestem tu gdzie jestem. Może moja podświadomość lepiej wie ode mnie, że moje miejsce jest 2 metry pod ziemią.
 15. Równia pochyła, mam problem ze złapaniem myśli albo ich nie ma albo mkną bez celu
×