Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Księżyc w pełni

Użytkownik
 • Zawartość

  21
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Ponadto domniemanie rywalizacji o kobietę syna, z powodu zakupienia pierścionka, wydaje się mocno naciągane. Jak wytłumaczyć to iż "Ojciec nigdy nie kupił pierścionka córce a kupił żonie syna" !? Wydaje mi się że pierwszeństwo w obdarowaniu takim prezentem powinna mieć córka!
 2. Poradnie Zdrowia Psychicznego NFZ - http://kolejki.nfz.gov.pl/ - wpisać : Poradnia Zdrowia Psychicznego
 3. Czy byłby to pierścionek, wisiorek, łańcuszek, medalik lub coś zupełnie innego, Ojciec powinien porozmawiać najpierw z Synem w sprawie lub o planach zakupu i co Syn na to w sprawie owego prezentu od teściów.
 4. Co jesli psycholog, psycholog psychotera[euta pracują w Poradni? Tez tam kazdy tylko swoją pracę widzi? W to wątpię Myslę że toczy sie wymiana zdan na temat pacjenta-ów miedzy pracującym tam psychologiem, psychoterapeutą. Myslę że do takiej oceny moze dochodzic. Zgadzam się.
 5. Czy Ktoś potrafi odpowiedzieć na to pytanie i wyjaśnić dlaczego lekarze m.in lekarz specjalista medycyny rodzinnej, osoba pracująca w rejestracji nie będąca pielęgniarką, osoba sprzątająca będąca pracownikiem budynku służby zdrowia, oni wszyscy noszą odzież pracowniczą, a psychologowie nie noszą. Jak to jest!?
 6. Dokładnie zgadzam się co do rejestracji. Moim zdaniem psychologowie pracujący w publicznej służbie zdrowia powinni nosić uniformy odpowiednie do stanu zawodu. Nie może być tak by przyjmował pacjenta psycholog w sportowej koszulce na ramiączkach i odsłoniętymi ramionami. Bo tak się dzieje. Nie może być tak by psycholog "zlewał się w tłumie pacjentów z pacjentami" nie odznaczając się od pacjentów niczym. Dlatego ważne są uniformy odpowiednie dla stanu zawodu. Jeszcze dodam. Zważyć należy na fakt iż osoba pracująca w budynku Służby Zdrowia jako osoba sprzątająca posiada ubiór odpowiedni do stanu wykonywanego zawodu. No właśnie. Więc dlaczego psychologowie nie noszą ubioru świadczącego o tym iż są pracownikami Poradni.!?
 7. wkurza mnie reklama 4 life Direct. Mam wrażenie że ta osoba jest trans.
 8. W budynku szpitala ale wchodzi się od zewnątrz !?
 9. No i tak ma być. Czy przychodnia to Poradnia Zdrowia Psychicznego koło szpitala?
 10. Dokładnie zgadzam się co do rejestracji. Moim zdaniem psychologowie pracujący w publicznej służbie zdrowia powinni nosić uniformy odpowiednie do stanu zawodu. Nie może być tak by przyjmował pacjenta psycholog w sportowej koszulce na ramiączkach i odsłoniętymi ramionami. Bo tak się dzieje. Nie może być tak by psycholog "zlewał się w tłumie pacjentów z pacjentami" nie odznaczając się od pacjentów niczym. Dlatego ważne są uniformy odpowiednie dla stanu zawodu.
 11. Księżyc w pełni

  [WARSZAWA]

  W Poradniach pytaj o "Specjalistę Psychologa Klinicznego", to jest osoba odpowiednia do pracowania w Poradni. Pytaj o SPECJALISTĘ PSYCHOLOGA KLINICZNEGO, nie o psychologa klinicznego, tylko o SPECJALISTĘ Psychologa Klinicznego. Specjalista Psycholog Kliniczny w Poradni Zdrowia Psychicznego to skarb. Specjalista Psycholog Kliniczny - psychoterapeuta.
 12. Księżyc w pełni

  [WARSZAWA]

  http://kolejki.nfz.gov.pl/ - Tu jest Informator Medyczny o czasie oczekiwania na świadczenia medyczne NFZ. Wpisz : poradnia zdrowia psychicznego. Wyświetlą się wszystkoe Poradnie Zdrowia Psychicznego działające na NFZ w danym Mieście.
×