Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica Natręctw - Moja historia, objawy, co zrobić...


madeline20

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powinna, jest od tego aby pomóc zmienić nawyki myśleniowe. Ja Ahma też mam bardziej coś takiego w swojej nn, że nie mam myśli że coś sie tam stanie, tylko bardziej perfekcyjne, dajmy na to: jak nie umyje podłogi, to poroznosze ten brud po całym mieszkaniu, przez co wszedzie bedzie brudno, nie mam strachu przed zarazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psycholog

wszystko wydaje mi sie brudne i zle

jak bylo juz tak bardzo zle to jak mylam rece to ciagle musialam w trakcie mycia myslec o rekach a moje mysli wtedy jak na zlosc myslaly o czyms innym i potrafilam stac nad zlewem godzine a rece miec pozdzierane do krwi

albo winda ktora wydaje mi sie cala brudna i ohydna, jak do niej wsiadam to czuje ze jestem cala brudna i ze wynosze ten brud z niej

albo potrafilam sie zamknac 3 dni pod prysznicem, nie spac, nie jesc, myc sie i ciagle bylam brudna, nawet prysznic wydawal mi sie brudny, wszystko mi wirowalo, wszystko bylo skazone a ja tylko pod tym prysznicem czulam sie bezpiecznie

to wszystko jest nn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Zapomniałaś dodać, że leków nie bierzesz 4-5dni...

 

next

 

fatuma03, ja też mam podsłuch w telefonie

 

i wszystko jasne, psychiatra by się mylił?

 

kasiątko, kasiątko, Lekarz do którego chodze, ma mój wypis ze szpitala z diagnoza schizofrenii i powiedział że podtrzymuje ta diagnoze i nie bedzie jej zmieniał.. to co ja mam zmienić lekarza? a poza tym mam zniżke na solian, jak zmieni mi diagnoze to nie bede miała zniżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, tak odstawiłam 5 dni temu, musiałam bo chce schudnac

nie mam urojeń, sama mówisz że to wszystko to nn

 

-- 21 wrz 2013, 11:13 --

 

szpicruta, weź po co to robisz? możesz sie uspokoić? już tak nie mam!!!

mam teraz inne objawy wskazujace na nn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, jeśli bierzesz lek tylko kilka dni to normalne, że źle się czasami czujesz. Dopiero po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja i lek zazwyczaj zaczyna działać. Na każdej ulotce to przeczytasz. Lek powinno się odstawić najwcześniej po kilku tygodniach, jeśli masz po nim silne skutki uboczne lub jeśli wcześniej powie Ci lekarz. Te kilka najgorszych dni trzeba przetrzymać.

Czy ten Solian to lek na NN? Ja brałam różne leki na NN i depresje i nie zauważyłam tycia po żadnym. Po niektórych wręcz przeciwnie - apetytu w ogóle nie było.

 

P.S. czytałam Twój blog (fragmenty). Na głodówce w ogóle nie schudniesz. Zniszczysz sobie zdrowie i rozwalisz metabolizm. Głodówki, szczególnie tak nieumiejętnie przeprowadzane, prowadzą do zmniejszenia ilości mięśni w organizmie (im mniej mięśni tym mniej kalorii spalasz, im mniej spalasz tym wolniej chudniesz) i spowolnienia przemiany materii. Po głodówce organizm jest przyzwyczajony do głodowych porcji i kiedy zaczynasz jeść normalnie, wszystko zaczyna Ci się odkładać w formie dodatkowych kilogramów. Najlepsza dieta to zmiana nawyków. Zdrowe jedzenie, kilka małych, pełnowartościowych posiłków w czasie dnia i sport. Nie warto tracić czasu i zdrowia na głodówki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy chudnięciu czyli zmianie nawyków żywieniowych nie chodzi o to, żeby jeść mało. Chodzi o zbilansowane posiłki (żeby całkowita ilość kalorii nie była większa niż dzienne zapotrzebowanie minus 100-200kcal), których powinno być około pięciu w ciągu dnia. Inaczej się zajedziesz jak było pisane... Rozważ jednak powrót do Solianu. Ja go biorę i nie tyję jak po innych lekach... Uważaj na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, "posiłki" brzmią tylko strasznie. Śniadanie może być obfite, bo daje Ci napęd na resztę dnia. Drugie, powiedzmy jakieś dżabko, owoc, sałatka. Trzecie obiad w niewielkiej ilości, czwarte jakiś owoc lub warzyw, piąte coś na dwie godziny przed snem. Ogólnie wychodzi na to, że w ciągu dnia i tak nie zjadasz dużo, ale zjadasz zdrowo, dajesz witaminy, paliwo, metabolizm jakoś chodzi. W pierwszym momencie, kiedy decydujesz się na drastyczne ograniczenie jedzenia, schodzi z Ciebie woda i nic więcej, bo organizm magazynuje cały tłuszcz, bo coś się dzieje, coś jest nie halo, taka terapia szokowa. Czaisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce jeść :(

 

-- 22 wrz 2013, 13:19 --

 

a czy to jest natrectwo? jak wychodze gdzieś na zewnatrz i przejedzie śmieciara i ja ja zobacze to czuje sie cała brudna i wracam do domu , piore wszystkie ciuchy ktore miałam na sobie łacznie z kurtką a sama ide sie kapać, a pozniej w takiej mokrej kurtce potrafie wyjść z nowu na zewnatrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×