Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam godnego polecenia ośrodka w Warszawie gdzie prowadzona jest psychoterapia grupowa za godziwą cenę a może nawet za darmo jeżeli coś takiego funkcjonuje. Czuje że jest mi to bardzo potrzebne zwłaszcza że ostatnio rzuciła mnie dziewczyna z którą byłem prawie dwa lata :( mam świadomość że wpłynął na to mój kiepski stan psychiczny: stany depresyjne, lęki, obniżona aktywność życiowa z kimś takim naprawde trudno wytrzymać a ja z kolei nie moge sobie poradzić bez dziewczyny strasznie mi jest smutno, odczuwam pustke. Z góry dziękuje za informacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, jestem w potrzebie. Od dluzszego czasu wybieram sie do psychologa. i mam problem bo ofert w necie jest mnóstwo... Pomozcie wybrac jakiegos specjaliste w Warszawie! plizzzz !!! acha podobno mam nerwice!!!!

 

Poradnia Leczenia Nerwic

00-764 Warszawa, ul. Sobieskiego 112

tel. 022 841 26 13

 

Szukam godnego polecenia ośrodka w Warszawie gdzie prowadzona jest psychoterapia grupowa za godziwą cenę a może nawet za darmo jeżeli coś takiego funkcjonuje. Czuje że jest mi to bardzo potrzebne zwłaszcza że ostatnio rzuciła mnie dziewczyna z którą byłem prawie dwa lata :( mam świadomość że wpłynął na to mój kiepski stan psychiczny: stany depresyjne, lęki, obniżona aktywność życiowa z kimś takim naprawde trudno wytrzymać a ja z kolei nie moge sobie poradzić bez dziewczyny strasznie mi jest smutno, odczuwam pustke. Z góry dziękuje za informacje!

 

Centrum Psychoterapii

Oddział XIII Dzienny Zaburzeń Nerwicowych

00-764 Warszawa, ul. Sobieskiego 112

tel. 022 841 87 51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobieskiego 112.. byłam tam na razie na 2 konsultacjach, gdzieś tak po nowym roku będę na grupie, na razie mnie diagnozują ;) chociaż ja wiem jaka grupa jest mi potrzebna: http://centrumpsychoterapii.org/?q=node/3 to zreszta strona CP.

 

Był tam ktoś z Was na terapii? jak wrażenia? jak wyglądają zajęcia? wiem tylko ze terapia trwa 12 tygodni. ale ile godzin dziennie? z gory dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mogę to tu wkleić- jeśli nie tu przepraszam.

Obiecałam,że jeśli zobaczę efekty dam namiary:)

Chciałabym polecić bardzo dobrą psychoterapeutkę- to co ona zrobiła w kilka miesięcy-innym nie udało się przez ponad 5 lat (nerwica lękowa)

mgr.Elżbieta Kalinowska.

Wizyty są płatne ( nie w ramach NFZ- niestety).

"Ośrodek Polana"

ul. Oleandrów 5 / 8

00-629 Warszawa

tel.:(022) 825 00 45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam 29 lat, uczę się terapii w SWPS i jestem w połowie studiów.

 

Szukam osoby depresyjnej, która zgodziłaby się na jedno, jak sądzę, godzinne spotkanie (dojade w Warszawie chetnie), w trakcie którego zrobiłbym z Toba wywiad do napisania pracy zaliczeniowej.

 

Zalezy mi na wysłuchaniu osoby depresyjnej, bo wiem czym jest depresja, a są to moje wprawki w byciu terapeutą, więc...

 

W zamian oferuję się z parunastostronnicową pracę zaliczeniową. Turbulencje poznawcze są zwykle bardziej zrozumiałe z perspektywy obserwatora i to może być dobra okazja, aby w niektórych sferach zredukować napięcie emocjonalne. Terapia poznawcze, o ile mi wiadomo, nie zaklada, ze nie można pójść do kolejnego terapeuty i wynieść od niego czegoś dla siebie nowego.

 

Aby rzeczywiście starannie przepracować zebrane informacje najlepiej byłoby, abym nagrał rozmowę. Rozumiem, że może to budzić mieszane uczucia i śpieszę z wyjaśnieniem, że chociaż nie jestem jeszcze terapeutą, to nie obcy mi jest kodeks etyczny psychologa i mogę zapewnić o absolutnej konfidencjonalności wyjąwszy osoby, która będzie moją pracę oceniać (nawiasem mówiąc --- o tym jak praca zostanie oceniona zamierzam oczywiście również poinformować).

 

Miłego dzionka. Michał

 

celmerowski@yahoo.com

0696079314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo moj post na innym forum (pojawilem sie na dwoch z zapytaniem) sprowokowal pare przypadkow rzucania miesem

Na tym forum też się coś takiego zdarza ale tutaj ładnie legalnie wypowiedziałeś się w odpowiednim subforum, nie narzucasz się użytkownikom stertą postów porozrzucanych po różnych tematach, więc jest ok ;) nie masz się czego obawiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierm77

a nie ma nic tańszego ???? kurcze duzo a przeciez na jednej wizycie się nie kończy chyba że potencjalny psychoterapeuta przezemnie zwariuje :roll: :olaboga:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:01 pm ]

jak z okładki jakiegoś czasopisma dla pań

 

no no i właśnie nie wiadomo Kim jesteś faktycznie ja bym się bała ale ja znerwicowana jestem może dlatego wolę psychologow w klinice czy gdzieś tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was zna dobrego psychologa sspecjalistę od depresji i lęków, jestem rozczarowana swoim psychologiem, szukam kogoś w Warszawie, naprawdę dobrego specjalisty i empatycznej osoby, mam wrażenie,ze teraźniejszy psycholog wyciąga ode mnie pieniądze i w ogóle mi nie pomaga. Pozdrawiam sedrecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na Sobieskiego 112 można się zgłosić też z depresją...i czy można się tam leczyć indywidualnie u psychologa / psychiatry,czy tylko grupowo....

z góry dziękuję za info...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:22 pm ]

Słonecznik-czy to "centrum kryzysowe" jest na Sobieskeigo 9?i gdzie konkretnie się zgłosić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was zna to centrum czym ono się specjalizuje? leczy nerwice?

 

Centrum Pomocy Profesjonalnej. Psychiatrzy, psycholodzy, seksuolodzy

Miasto: Warszawa

 

Pełna nazwa: Centrum Pomocy Profesjonalnej. Psychiatrzy, psycholodzy, seksuolodzy

Id placówki: 41704

Numer NZOZ / PWZ: 40-256598

Województwo: mazowieckie

Ulica: al. Jana Pawła II 80 lok.129

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściski w obrębie serca, tak jakby porażenie prądem coś w tym rodzaju, uciski, czy to normalne przy nerwicy? a po tym wszystkim spadki ciśnienia, bardzo niskie ciśnienie, że aż wzrok mi się myli, tak jakbym zaraz mial upaść, nie mogę chodzić rękoma ruszyć.

czy to nerwicowe jest?

 

 

niech ktos mi poradzi jakiegoś dobrego lekarza

 

PSYCHIATRĘ, a zarazem NEUROLOGA

 

w WARSZAWIE.

 

Łukasz pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu piszę - jak nie, to nie strzelajcie za mocno :) Szukam sprawdzonych miejsc, gdzie można zapisać się na psychoterapię behawioralno-poznawczą z powodu nerwicy lękowej, fobii społecznej, stanów lękowych. Kasa nie gra roli, byle było profesjonalnie, czas czekania na swoje miejsce w rozsądnych granicach też (wiadomo że dobry lekarz ma napięty grafik).

 

Namierzyłem dwa miejsca: http://www.cbt.pl/ (skłaniałbym się ku niemu raczej - bo bliżej - ale jeżeli są negatywne opinie to odpadnie) i reklamowane już na forum http://www.pracowniapb.pl/ (słyszałem dobre opinie o p. Kitłowskiej stamtąd). Macie jakieś opinie na ten temat? Możecie polecić kogoś, może kogoś, kto specjalizuje się właśnie w stanach lękowych, może odradzić, doradzić, cokolwiek...? :)

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×