Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Aleksandra_27

Użytkownik
 • Zawartość

  66
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Aleksandra_27

  [ŁÓDŹ]

  be_be, leki dosałam oczywiście i zostały dobrane idealnie, po 2 tygodniach lęki w 90% ustąpiły. Psychoterapeuci wspaniali, na prawdę z ogromną wiedzą, bardzo życzliwi. Jak bym mogła to bym tam rok przesiedziała. Teraz mam porównanie jak powinna wyglądać terapia i jaki powinien być terapeuta. Z pewnością samo wygadanie się nie wystarcza, musi cię motywować do działania. I taką terapeutkę miałam w Dubiu i mam teraz. Po wyjściu ze szpitala korzystam z terapii innego psychologa i umie mi pomóc .I terapia nie polega na gadaniu trzy po trzy tylko na tłumaczeniu, motywowaniu, podpowiadaniu. ---- EDIT ---- be_be, z całego serca polecam Ci ten szpital. Ja płakałam jak wyjeżdżałam już do domu. Są tam cztery terapeutki wspaniałe, profesjonalne z ogromną wiedzą Lekarze, pielęgniarki super, wszyscy b. mili. Ja po kilku terapiach grupowych dowiedziałam się co może być przyczyną mojej choroby. I zaczełam dążyć do zmian mimo, że ataki lęku mam nadal ale są łagodniejsze i rzadsze, dużo rzadsze.
 2. Aleksandra_27

  [ŁÓDŹ]

  Alexandra, ale przecież ja nikomu nie ubliżam, nie oczerniam nikogo itp. Wyrażam swoją opinię do której mam pełne prawo
 3. Aleksandra_27

  [ŁÓDŹ]

  Ja z niego zrezygnowałam. Nie umiał mi pomóc i wysłał do szpitala. Teraz leczę się u innego lekarza i psychologa i jestem z nich bardzo zadowolona i przedewszystkim umieją mi pomóc.
 4. Jerzy W. Aleksandrowicz "Psychoterapia" Poradnik dla pacjentów. Cena 10zł plus przesyłka.
 5. Mnie na napady paniki baaardzo pomaga. Ale te mdłości, bóle żołądka to koszmar. Nie mam sił na poszukiwanie innego leku, za silne mam objawy. Nie dam rady bez Asentry, znowu nie będę z domu wychodzić.
 6. Czy kogoś też tak potfornie mdli po tym leku ? Ja już nie wyrabiam.
 7. Ja brałam Efectin na lęki w dawce 225mg i nie pomógł mi.
 8. Aaa zapomniałam dodać, po Asentrze libido jest masakra a na Wellbutrinie wszystko wraca do normy. Ciekawe jakie będzie biorąc oba leki. Ale o tym napiszę za kilka dni.
 9. blaise, brałam Asentrę przez pół roku, bardzo pomagała na ataki paniki i lęki ale na jelito wrażliwe w ogóle. Lekarz zamienił mi Asentrę na Wellbutrin, na lęki ten lek nie pomógł mi w ogóle, wszystko wróciło ale znowu na jelita pomógł. Chciałam wrócić do Asentry ale szkoda mi było odstawić Wellbutrin ze względu na dobre działanie na jelitka. Zadzwoniłam więc do lekarza i powiedział, że skoro tak to mam brać Asentrę 50mg i Wellbutrin 150mg oba rano. Więc można brać oba leki jednocześnie
 10. Nie, nie jestem alergiczką Po prostu nie znoszę upałów. Moje pierwsze ataki lękowe to były ataki gorąca. Przez upał jestem osłabiona, boję się że zemdleję.
 11. Ja choruję na nerwicę lękową. Depresji nie mam i dla mnie najgorsze jest lato. Duszno mi wtedy, boję się wejść do sklepu, na pocztę bo zaraz robi mi się gorąco i chce się mdleć. Jesieni i ochłodzenia wyczekuję z niecierpliwością.
 12. Qrcze u mnie strasznie nasilają się ataki. Czuję niepokój, serce mi wali i jakby wszystko pulsowało w środku. Nie jestem czasem w stanie nawet wyjść z psem
 13. Pytanie do kobitek. Czy też na kilka dni przed miesiączką macie więcej ataków ?? U mnie tydzień przed jest koszmarem
×