Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fontana33

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. fontana33

  [Łódź]

  Cześć Ja również jestem z Łodzi i tak jak wy ciesze się,że jest w necie takie miejsce jak to,dla takich nerwusków jak my.Weszlam tutaj pierwszy raz w styczniu i od tego momentu wiedzialam już,że musze podjąc leczenie.Psycholog i psychiatra.Dzięki nim i chyba dzięki sobie najbardziej wygrywam wojne sama z sobą i czuję się naprawde szcześcliwa. Każdy dzień odkrywam na nowo.Wszystkim wam życzę podobnych wrażeń i przede wszystkim wytrwalości w pracy nad sobą.Duża buźka;-)
 2. Nie bójcie się psychologa! Rozmowa nie boli.Dla mnie jest ważne,że ktoś może spojrzeć na moje problemy"z boku" i racjonalnie je zwryfikować.Psycholog oczywiście nie ma gotowej recepty,ale pomaga spojrzeć na siebie bez zbędnych emocji.Psycholog to tez nie przyjaciel,to fachowiec,który ma nas poprowadzić do źródla naszych problemów.Życze wam spotkań z samymi fachowcami;-)
 3. Kochani! Bardzo się ciesze,że tu jestem.Takie posty,pelne optymizmu i wiary podnoszą mnie na duchu.Zaczęlam leczenie nie dawno,ale wasza strona dodaje mi skrzydel.Od siebie mogę dodać,że wytyczenie sobie celu to klucz do sukcesu w walce z tą chorobą.Dla mnie takim celem jest "inwestowanie" w siebie,np.zaczęlam chodzić na siatkówke.Mam w planach nauke tańca flamenco.Zajęcie umyslu jakąś pasją powoduje cuda.Jestem dobrej myśli i wszystkim wam,życze"niech moc będzie z wami".
 4. fontana33

  [ŁÓDŹ]

  Witam Podjęlam walke,mam juz psychologa,ale szukam dobrego psychiatry w Łodzi,może ktoś ma jakieś info na ten temat?
×