Skocz do zawartości
Nerwica.com

[WARSZAWA]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się nad terapią grupową. Czy ktos z Was korzystał z takiej formy i jak ją wspominacie? W internecie znalazłam ogloszenie o naborze do grupy, która za chwile sie rozpocznie. Słyszałam sporo dobrych opinii o prowadzącym p. Tomaszu. Czy ktos może się wypowiedzieć w temacie? Czu korzystaliście z usług fundacji? zmieszczam link do ogloszenia, może ktoś szuka grupy tak jak ja. https://www.gumtree.pl/a-inne-uslugi/srodmiescie/grupa-terapeutyczna-dda-i-ddd/1002204574180910479875209

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem od znajomej że fajne miejsce, wiem że chodziła tam na terapie i bardzo sobie chwali. Dużo słychać o tej Fundacji RAZEM jak chodzę do poradni na ul. Dolną to sporo ludzi poleca, więc można iść w ciemno. Ja dla siebie wybrałem drogę NFZ bo niestety ciężko byłoby utrzymać 2 dzieci i żonę + własną terapie :oops: Ale może spotkamy się wrześniu na grupie, żona wraca do pracy więc może będzie łatwiej zając się sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz skorzystać z portalu Znany Lekarz - dość obszerna baza specjalistów, w tym psychiatrów. Możesz skorzystać z mojego linka http://praktyka-psychiatryczna.pl lub poszukać w Google. Niezależnie od wybranej metody - sprawdź koniecznie opinie o wybranym lekarzu psychiatrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem psychologiem w trakcie szkolenia w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Szukam trzech chętnych osób, które chciałyby skorzystać z niskopłatnej psychoterapii (w zamian za koszty wynajęcia gabinetu – 35 zł za spotkanie). Jedynym warunkiem jest zgoda na rejestrację sesji przy pomocy dyktafonu. Dostęp do nagrań będę mieć ja oraz mój superwizor- osoba, która mnie szkoli, dba o zachowanie zasad etycznych i prawidłowy przebieg terapii. Zapewniam anonimowość. Najbardziej interesują mnie osoby z diagnozą zaburzeń lękowych i depresji, jednak nie jest to warunek konieczny. Spotkania będą odbywać się w Warszawie na Żoliborzu. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny na nr 609 691 905. Pozdrawiam, Natalia Panas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się chcę wziąć za siebie, czas zmienić lekarza na psychiatrę w innym miejscu i znaleźć psychoterapeutę. Chcialam sprawdzić sobie wcześniej kolejki na stronie NFZ, ale w ogole nie jestem w stanie ustalić, jakie są kolejki do psychiatry? Znajduje się tylko oddział psychiatryczny/poradnia psychologiczna, co w żadnym przypadku nic mi nie daje? Jak ustalić terminy? Mogłabym spróbować podzwonić, ale przypuszczam, że 1-2 telefony i się zniechęcę.

Gdzieś tam znalazłam informacje, żeby zadzwonić do poradni na Nowowiejskiej. W tym szpitalu pracuje psychiatra, u którego byłam 2 razy prywatnie kilka miesięcy temu (on pracuje na oddziale). Jak ktoś może wie coś więcej o terminach to dajcie znać, może być w prywatnej wiadomości, jak polecacie konkretnego lekarza. Prywatnie na razie rozważam terapię, ale nie mam pojęcia, od czego zacząć, nie mam siły i ochoty na grzebanie w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie nie zgodzic z opiniami jakie mozna wyczytac na temat depresji. Moim zdaniem podstawowa kwestia w leczeniu bedzie odpowiednia diagnoza. Bez niej nie ma co mowic o skutecznej terapii. Wiele osob stara sie wziasc sprawy we wlasne rece, nie zdajac sobie swiadomosci z jednego .. do tego potrzeba odpowiedniej wiedzy. Szukanie jakichs szczatkowych informacji w sieci nie wiele nam da. Powod jest prosty, nie sposob je przypasowac do konkretnego przypadku z jakim mamy do czynienia. Mozna jeszcze skonczyc w gorszej niz wyjsciowa, sytuacji. To powinno nam dac do myslenia oraz zmotywowac do poszukania jakiegos skutecznego rozwiazania. Warto rozejrzec sie po gabinetach dzialajacych juz na rynku od wielu lat. Dobrym przykladem moze byc tutaj Sensity - https://www.sensity.pl/ Zreszta zobaczcie jak duzo pozytywnych opinii wystawili im klienci, niech to bedzie najlepszy dowod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebastian86 napisał:

niestety okazalo sie ze tez sie tam czeka rok lub dwa. pewnie wszedzie w wawie tyle sie czeka.

No mój znajomy czekał 2 tyg jakiś czas temu na terapię. Widocznie miał szczęście, albo nie wiem czemu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×