Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Wnioskuję do Najwyższego o mianowanie mnie Adasiem, przyznanie mi pełni uprawnień oraz desygnowanie niejakiego Nihila moim namiestnikiem. Swój postulat motywuje chęcią efektywniejszej walki z plagą spambotów i ostatecznego rozwiązania kwestii...eee.... ładu na forum. :blabla:

Tak, "Długi Marsz poprzez Instytucje" trwa w najlepsze :D Coraz więcej Naszych na coraz to wyższych stanowiskach ... :D:twisted:

 

Gdyby jakimś cudem nie udało się zdetronizować Przechuja shadowa w wyniku tych zakulisowych rozgrywek, ciągle pozostanie Nam otwarty szturm Rewolucjonistów - jeden wielki, zmasowany "shitstorm" wszystkich trolli, spamerów, hejterów, nafaszerowanych po uszy tymi ruskimi NZT-48 z tajnego laboratorium Kapucyna :D Raz na zawsze przejmiemy władzę nad tym zacnym przybytkiem i koniec końców, przekształcimy go na swój plugawy obraz i podobieństwo :D

 

O tak, zwycięstwo jest bliskie ! Niech żyje rewolucja ! :D

Tak, Jam jest Relatywista, o czcijcie mnie, lękliwe knury ! :D

 

Lordzie, potrzebujesz wsparcia ludu?

 

Nie zawadzi, mogę Ci załatwić fuchę szefa mojej kampanii wyborczej. A jak się nie da w demokratyczny sposób to się zrobi rewoltę i wrogie przejęcie siłą. :pirate:

Druidka bardziej nadawałaby się do tej specjalistycznej komórki bojowej "Greenpeacu" - wiecie, wysadzanie serwerów, przecinanie światłowodów ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze.

Od dzisiaj na nasze forum powraca psycholog Kamila Drozd.

Zachęcamy do zadawania pytań i konsultowania się z naszym ekspertem. Mamy nadzieję, że jej rady będą dla Was pomocne.

Pozdrawiamy.

[videoyoutube=kn_8S73PNcI][/videoyoutube]

"Wszyscy politycy dziennikarze

Wszyscy policjanci piłkarze

Każda, każda ręka i noga

Cały mój świat potrzebuje psychologa

Cały mój kraj potrzebuje psychologa

Cały mój świat, żeby stanąć na nogach"

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo rwą z dupy kokołaje :D
co to kokołokaj? :shock:
Bezpieczniej powiedzieć, że nie wiem, ale może to alternatywna nazwa rodzynów w kakale :bezradny:

 

komunikaty 503 i 502 Service Unavailable przy próbie wejścia na forum występują ostatnio tylko u mnie?

 

edit: usuwam pliki cookie, historię przeglądania itp; robiłam skan antywirusem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo rwą z dupy kokołaje :D
co to kokołokaj? :shock:
Bezpieczniej powiedzieć, że nie wiem, ale może to alternatywna nazwa rodzynów w kakale :bezradny:

 

komunikaty 503 i 502 Service Unavailable przy próbie wejścia na forum występują ostatnio tylko u mnie?

 

edit: usuwam pliki cookie, historię przeglądania itp; robiłam skan antywirusem

nein,w serwerowniach brak węgla i chomiki się przegrzały,na dodatek wieczorne dostawy się opóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim niedojebanym modem trzeba być, zeby wyjebac z działu off-topic wątek o weganizmie (i to nie ze w całości, tylko jeszcze pociac go w zbiorowym ottcie - ladywind Was za to zajebie :D ), to ja nie mam pytań :PKestrel, jak masz tak dalej moderować, to weź lepiej od razu wykurwiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim niedojebanym modem trzeba być, zeby wyjebac z działu off-topic wątek o weganizmie (i to nie ze w całości, tylko jeszcze pociac go w zbiorowym ottcie - ladywind Was za to zajebie :D ), to ja nie mam pytań :P Kestrel, jak masz tak dalej moderować, to weź lepiej od razu wykurwiaj :P

Cm_LhxeW8AA0YPe.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom Arhol, to nie jest nic osobistego czasem dobrze zadziałasz czasem źle, ale była już mowa o tym, że wypyerdalasz w kosmos całe wątki zamiast pojedyncze posty, tracą na tym ci co normalnie chcą podyskutować, a nie ten co zrobi śmietnik. jemu na temacie nie zależy, a temu co zależy, temat zostanie zabrany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom Arhol, to nie jest nic osobistego czasem dobrze zadziałasz czasem źle, ale była już mowa o tym, że wypyerdalasz w kosmos całe wątki zamiast pojedyncze posty, tracą na tym ci co normalnie chcą podyskutować, a nie ten co zrobi śmietnik. jemu na temacie nie zależy, a temu co zależy, temat zostanie zabrany.

Tak btw. - szachy i weganizm ? :Patic, przyznaj się - najzwyczajniej objadasz się schaboszczakami, a z tym weganizmem to tylko taka ściema, coby na eko-style te dupy wyrywać ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy najbardziej odpowiadałby mi wegetarianizm, a skusiło mnie to, że zdrowe, nie trzeba dużo się cackać z przygotowywaniem posiłku i tanie. póki co faktycznie nadal jem mięso, ale już niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom Arhol, to nie jest nic osobistego czasem dobrze zadziałasz czasem źle, ale była już mowa o tym, że wypyerdalasz w kosmos całe wątki zamiast pojedyncze posty, tracą na tym ci co normalnie chcą podyskutować, a nie ten co zrobi śmietnik. jemu na temacie nie zależy, a temu co zależy, temat zostanie zabrany.

To prawda. Mogłes Arhol wyciąć tylko pojedyńcze posty, a nie cały wątek. Ale trudno.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×