Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, skoro temat poszedł w kosz, to już teraz ujdzie w tłumie( jeśli faktycznie nie można całkiem usunąć). Ja ze swej strony wszystko tam powiedziałam. Jakby się dało jeszcze chociaż temat zmienić na jakiś nie walący tak po oczach, na jakiś "ot" albo "kosz" czy coś(żeby mojego nicku tam nie było), to już w ogóle byłoby zajebiście. Dzięki za zajęcie się sprawą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój temat mimo, że ma dużo stron oczywiscie został zablokowany zapewne na życzenie jakiegoś użytkownika tego forum. To kolejny dowód jak dyskryminuje i upodla się brzydkich ludzi. Nawet żalić im się zabrania, bo przecież brzydki ma znać swoje miejsce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że są ludzie z podobnymi problemami i potrafią pisać ciekawe posty twoje są nudne, monotematyczne.

Tak się składa, że to był mój temat moje żale, moje nudne posty nie Twoje.

Poza tym widziałem zdjęcia. niektórych użytkowników tego forum. Dziewczyny jak z obrazka faceci przystojni obok ładne kobiety. I tacy ludzi mi piszą jak mam przeżywać swoją brzydotę i że uroda się nie liczy. Hipokryzja do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mój temat brzydota został skasowany?

Bo robił się tam chlew większy jak w burdelu,wystarczyło k***y wpuścić i byłby komplet,na dodatek sens dyskusji umarł jakieś 220 stron temu.

 

Naprawdę ludzie,nie jest marzeniem moim i reszty ekipy użerać się z waszymi wojenkami

To jedno

Drugie, temat został tymczasowo zamknięty,nie usunięty,jeśli Administratorzy uznają że nie słusznie,to zostanie otwarty z powrotem.

I skończcie drame i clownfieste,nie chce mi się nikogo banować czy ścigać za inny bullshit

Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że jesteś nieobiektywny i zrobiłeś to na życzenie kogoś z czystej złośliwości i nic więcej. W tym wątku to mnie bardziej obrażano i wtedy jakoś tego nie widziałeś. Moim zdaniem nie nadajesz się na admina i wybierasz sobie ludzi, którym się podlizujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to ty się zachowujesz poniżej wszelkiej krytyki. Cwaniakujesz zniszczyłeś mi temat, bo cię drażnił i syf to ty robisz. Widać, że też stosujesz prywatę, bo masz układy i myślisz, że możesz sobie do woli obrażać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×