Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

abcZdrowie

Administrator
 • Zawartość

  107
 • Rejestracja

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Szanowni Forumowicze, W związku z pracami technicznymi na serwisie nerwica.com, na forum od godziny 10.30 nie będzie można dodawać wątków, postów czy komentarzy. Prace potrwają do godziny 13:30. Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
 2. Drodzy forumowicze. Od dzisiaj na nasze forum powraca psycholog Kamila Drozd. Zachęcamy do zadawania pytań i konsultowania się z naszym ekspertem. Mamy nadzieję, że jej rady będą dla Was pomocne. Pozdrawiamy.
 3. Opcja przełączania na stare forum została włączona i można z niej korzystać. Pozostałe kwestie są z wielka pomocą Ekipy weryfikowane i zgłaszane działowi technicznemu.
 4. blah! podeślij proszę screen obrazujący to o czym piszesz "No i przeglądając forum na komputerze brakuje jednak drobnego "rozdzielnika" między działami/tematami bo wszystko się zlewa ."
 5. Nowe forum już działa. W razie pytań, uwag zgłaszajcie je proszę w tym wątku lub bezpośrednio Ekipie. Miłego korzystania! :)
 6. Nie, bać na pewno nie, nie ma czego :)
 7. Informujemy, że jutro o 9.30 rozpoczynamy prace wdrożeniowe nowej wersji forum. Szacujemy, że prace potrwają ok. 2h. W czasie wdrożenia forum będzie niedostępne, a po 11 zapraszamy na nowe, odświeżone forum :)
 8. tosia_j, dziękuję za zwrócenie uwagi na błędną kolokację, dołożymy wszelkich starań :) Pieprz, co do szczegółowych pytań - pracujemy nad tym, aby wspomniane elementy były możliwie zbliżone do obecnej wersji.
 9. Drodzy Forumowicze, Informujemy, że rozpoczęliśmy prace nad zmianą skórki forum. Zmiany są konieczne i nieuniknione ze względu na czynniki zewnętrzne, ale dołożymy wszelkich starań, aby nowa wersja była wizualnie i funkcjonalnie przybliżona do obecnej. Na pewno nowa wersja będzie bardziej nowoczesna, a przede wszystkim - i tym jest też podyktowana ta zmiana - responsywna, czyli będzie można wygodnie korzystać z forum na różnych urządzeniach mobilnych. Wszelkie ostateczne decyzje w sprawie nowego wyglądu podejmowane są przez abcZdrowie, a nie Ekipę forum. Cały proces potrwa od kilku do kilkunastu dni. Nowa wersja zostanie wdrożona dopiero jak zostanie gruntownie przetestowana. Liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie. Pozdrawiamy, abcZdrowie.pl
 10. Bardzo dziękujemy za Wasze uwagi. Każda opinia jest ważna i pozwoli nam w przyszłości uniknąć podobnych błędów. Dziękujemy raz jeszcze i zachęcamy do dzielenia się innymi uwagami.
 11. Jakiś czas temu zamieściliśmy ankietę, która dotyczyła objawów, przyczyn, leczenia czy profilaktyki depresji. Bardzo dziękujemy wszystkim za jej wypełnienie. Na podstawie wyników, przygotowaliśmy raport specjalny "Wszystko, co powinieneś wiedzieć o depresji" oraz infografikę. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Można je pobrać tutaj: - raport: http://bit.ly/1oHXSGy - infografika: http://bit.ly/1oFpJal
 12. Czy wiesz, że depresja jest jedną z chorób XXI wieku? Choruje na nią ponad 120 mln ludzi na świecie! Chcielibyśmy dowiedzieć się, co wiesz o depresji, jej objawach, przyczynach, profilaktyce i leczeniu. Zapraszamy do udziału w ankiecie, której wyniki posłużą nam do przygotowania raportu specjalnego na temat depresji. Ankieta jest dostępna tutaj.
 13. Awaria z wczorajszego wieczora usunięta. Wszystko powinno działać poprawnie. Pozdrawiamy, Zespół abcZdrowie.pl
×