Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

kosz-t59456.html

ot-t49444-5740.html

 

Co się stało się? Jeśli istnieje związek, a wg mnie istnieje, to dla osoby, której to dotyczy jest to mocno nieterapeutyczne, to co tutaj robi i terapeuta/ka powinien/powinna o tym wiedzieć, a poza tym stosunek iiwyy do innych osób z forum również im nie pomaga. Moderacjo? Administracjo? Co z casusem Arashy? Będzie altruistyczny ban? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.nerwica.com/kosz-t59456.html

ot-t49444-5740.html

 

Co się stało się? Jeśli istnieje związek, a wg mnie istnieje, to dla osoby, której to dotyczy jest to mocno nieterapeutyczne, to co tutaj robi i terapeuta/ka powinien/powinna o tym wiedzieć, a poza tym stosunek iiwyy do innych osób z forum również im nie pomaga. Moderacjo? Administracjo? Co z casusem Arashy? Będzie altruistyczny ban? :)

 

Proszę o uzasadnienie, dlaczego moje posty dotyczące użytkownika iiwaa i mające związek z tematem wątku zostały umieszczone w koszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to związek z tematem i dostrzeganie wszelkiej rozbieżności w kimś jest niejako tematem tego forum i może działać nawet na korzyść takiej osoby jak umie wyciągnąć wnioski ale mając kiedyś podobną sytuację jednak nie zdecydowałem się na uruchomienie publicznej gilotyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to związek z tematem i dostrzeganie wszelkiej rozbieżności w kimś jest niejako tematem tego forum i może działać nawet na korzyść takiej osoby jak umie wyciągnąć wnioski ale mając kiedyś podobną sytuację jednak nie zdecydowałem się na uruchomienie publicznej gilotyny.

A ja się zdecydowałam, bo:

1. nie zniosę wrednych uwag (nie tylko do mnie) od tak obłudnej osoby,

2. może się nad sobą zastanowi i spróbuje wyciągnąć wnioski,

3. nie chodzi mi o "publiczną gilotynę" ani "słowny lincz" na tej osobie, tylko na ujawnieniu prawdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100

Po prostu uważam takie postępowanie za nieładne. I nie wiem jaki jest cel wyciągania innym jakichś niespójności.

Z jednej strony tu oczekuje się empatii i zrozumienia, z drugiej zaś samemu okazuje się jej brak, wyciągając takie rzeczy i nie biorąc pod uwagę, że np. obecne wypowiedzi danej osoby mogą być wynikiem niepowodzeń opisanych w tym co wkleiłaś na forum (na zasadzie zbudowanego "pancerza"), albo drastyczna zmiana poglądu na sprawę - powody mogą być różnorakie.

 

Upomina się innych po stokroć, że mogą kogoś urazić z uwagi na specyfikę forum, tym samym nie zważając na fakt, że ta zasada działa też w drugą stronę (choć mam nadzieję, że ludzie nie biorą aż tak spraw forum do siebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiajcie sobie swoje wojenki i antypatie na PW,nie na forum publicznym,mało mnie interesuje kto kogo nie lubi,ani też nikogo z moderacji nie interesuje co inny użytkownik piszena innych forach,post nie miał nic do tematu,był tylko formą osobistej wycieczki,skończyło się tylko na wywaleniu do kosza,następnym razem za tego typu posty mogą być większe konsekwencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiajcie sobie swoje wojenki i antypatie na PW,nie na forum publicznym,mało mnie interesuje kto kogo nie lubi,ani też nikogo z moderacji nie interesuje co inny użytkownik piszena innych forach,post nie miał nic do tematu,był tylko formą osobistej wycieczki,skończyło się tylko na wywaleniu do kosza,następnym razem za tego typu posty mogą być większe konsekwencje.

 

Tu nic do rzeczy nie ma, czy ja ją lubię czy nie (niż znam jej). Nie mam siły dziś więcej pisać.

 

Dzięki za zrozumienie - ręce opadają :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, myślę, że osoby posiadające jakieś walory umysłowe wiedzą doskonale, że nie siedzi się na takim forum bez powodu i mogą bez problemu zaobserwować to jak ktoś w co drugim zdaniu przemyca na temat siebie superlatywy jak polak w Turcji kiełbaski w spodniach do pokoju. Widać deficyty jak na ręce. Czasami dając komuś przestrzeń pozwalamy mu wyjść z za osłony marek, tytułów, samouwielbienia, materialików.. wyjść i skonfrontować się z sobą, takim jakim się jest naprawdę, właśnie o tym pisałem.

W pewien sposób to rozumiem, choć akcja szukania jest dziwna, jednak ale ja bym inaczej postąpił, co nie oznacza że to przyniosłoby to jakiś lepszy skutek bo często bycie dobrym i unoszenie się ponad nie popłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100 ...Po prostu uważam takie postępowanie za nieładne. I nie wiem jaki jest cel wyciągania innym jakichś niespójności...

I uważam, że ładne nie jest, ale w tym przypadku potrzebne, by obnażyć hipokryzję osoby, która w tak paskudny sposób wynosi się ponad innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załatwiajcie sobie swoje wojenki i antypatie na PW,nie na forum publicznym,mało mnie interesuje kto kogo nie lubi

"Lubienie" nie ma tu nic do rzeczy.

...ani też nikogo z moderacji nie interesuje co inny użytkownik piszena innych forach...

Moderatora może nie obchodzić, ale może obchodzi innych użytkowników bezczelnie robionych w "balona".

...post nie miał nic do tematu...

Jak najbardziej miał (w obu przypadkach).

...skończyło się tylko na wywaleniu do kosza,następnym razem za tego typu posty mogą być większe konsekwencje.

Tego typu, czyli jakie? Będące formą obrony przed atakami "poniżej pasa"?. Uwypuklające fałsz i niestosowne zachowanie? Zostanę zablokowana za pisanie prawdy i obronę przed lekceważącym zachowaniem? Takie tu panują zasady?

 

Nie zrobiłam niczego wbrew regulaminowi i czuję się potraktowana niesprawiedliwie. Proszę, aby moje posty wróciły na swoje miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, myślę, że osoby posiadające jakieś walory umysłowe wiedzą doskonale, że nie siedzi się na takim forum bez powodu i mogą bez problemu zaobserwować to jak ktoś w co drugim zdaniu przemyca na temat siebie superlatywy jak polak w Turcji kiełbaski w spodniach do pokoju. Widać deficyty jak na ręce. Czasami dając komuś przestrzeń pozwalamy mu wyjść z za osłony marek, tytułów, samouwielbienia, materialików.. wyjść i skonfrontować się z sobą, takim jakim się jest naprawdę, właśnie o tym pisałem.

prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwaa nie jest tak zła,nawet mi się podobają jej wypowiedzi.
nie jest, ale rozumiem Stracona100, bo sa jakies granice, chociaz dla mnie to kazdy tutaj moze pisac ze jest krolowa angielska i zyje w krainie mlekiem i miodem płynąca :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od reagowania na przytyki są zgłoszenia, od przejawów chamstwa są zgłoszenia, a nie głupie komentarze w stylu " znowu Twoje mądrości są w koszu".

Abstrahując od sprawy iiwyy (też uważam, że to nie było ładne, ale okłamywanie innych userów w ten sposób też nie), owszem, można zgłaszać, tylko dobrze by było gdyby Ekipa robiła coś więcej w przypadku chamskich postów niż tylko wywalała je do kosza. Ostatnimi czasy jest tutaj sporo chamstwa, posty takich osób lądowały w koszu i nic więcej, więc te osoby nadal się tak zachowywały. Ostatnio przyznaliście pare ostrzeżeń (i dobrze), ale sporo za późno. Nie dziwcie się, że użytkownicy zaczynają uprawiać forumowy wigilantyzm, kiedy sami nie opanowaliście sytuacji. Ja (i myślę, że wielu użytkowników też) już przywykłam do tego, że to nie jest miłe miejsce, że w praktycznie każdym wątku możesz dostać odpowiedź poniżej wszelkiej krytyki, łamiącą regulamin i że zgłaszanie nie ma sensu, bo tylko te posty znikną z wątku, a hejter czy troll dalej się bawi w najlepsze. Także byłoby fajnie, gdyby Ekipa trochę bardziej starała się panować nad osobami stosującymi hejt i chamskie odzywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie mówię o wywalaniu z forum czy dawaniu ostów osobom, które robią OT. Nie domagam się też działania wstecz. A mówiąc o hejcie i chamstwie nie mam na myśli lekkiej złośliwości. Jesli teraz zaczniecie reagować to ok, będę zgłaszać posty, które przekraczają granicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwaa nie jest tak zła,nawet mi się podobają jej wypowiedzi.
nie jest, ale rozumiem Stracona100, bo sa jakies granice, chociaz dla mnie to kazdy tutaj moze pisac ze jest krolowa angielska i zyje w krainie mlekiem i miodem płynąca :mrgreen:

 

Ja jej to tak nie śledzę,na forum i nie czytam wszystkich wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×