Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie - wysłałem prywatną wiadomość i mam problem, bo ląduje ona w zakładce "do wysłania" zamiast być w wysłanych, a ponadto gdy chcę ją przeczytać, to widzę tylko zielony prostokąt, na którym jest szary prostokąt z moim nickiem, datą rejestracji i liczbą moich postów. Wy też tak macie? Bo nie wiem, czy ta wiadomość dojdzie, czy ona gdzieś "wisi".

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli tak to działa. Dziękuję, bo już myślałem, że coś przeoczyłem i powinienem jeszcze kliknąć, żeby się wysłała.

 

PS: faktycznie, na starym stylu można normalnie przeczytać wysłaną wiadomość. Jeszcze raz dziękuję, temat można zamknąć. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ile ci dali ?! Ty ku*wo, ile ci dali ?! Ile ci daaaali ?! Ty kurwo, ile ci daaalii ?!"

 

(CBŚ Was dojedzie!)

 

 

A tak już serio: Pojebało Was ?! Dlaczego od razu dojebaliście mi permem ? Nie można było wpierw dać 24/48/72 h ? :P

 

Dwa ostrzeżenia zgarnięte tylko i wyłącznie za hejt na użytkowniczce iiwaa - nikomu innemu przecież nie jechałem.

 

ot-t49444-4732.html#p2275089

 

areszt-ledczy-od-rodka-t34412-112.html#p2281161

 

ot-t49444-5362.html#p2281149

ot-t49444-5376.html#p2281211

 

Nie będę ukrywał - irytuje mnie swoim pretensjonalnym, snobistycznym stylem bycia i tym jej ciągłym wymądrzaniem się na każdym kroku. Heh, wielka "Pani Profesurowa" się znalazła :P Żeby nie było, nie tylko ja mam o niej takie zdanie (będzie z połowa userów :D). To też wygarnąłem jej parę razy, coby przestała się tak po Forumie bezczelnie panoszyć. I tyle. Nic osobistego. Mało mnie ona obchodzi. Heh, jakby co, mogę ją nawet dodać do listy ignorowanych. Obiecuję, że nie napiszę już do niej ani jednego postu. W zamian oczekuję ponownego odblokowania Nihila. Deal ?

 

Btw.

 

Artemizja, Proponuję zawarcie może nie tyle traktatu pokojowego (na to jeszcze przyjdzie czas ;)), co 6 miesięcznego zawieszenia broni z możliwością przedłużenia o kolejne 6 miesięcy. W tym czasie zobowiązuje się do nie hejtowania Modów, Adminów (zwyczajnym userom i tak nigdy nie jechałem), a także ograniczenia trollingu do niezbędnego minimum ;) IMHO znaczna część winy leży również po Waszej stronie :P Chyba nie myśleliście, że po owej niefortunnej interwencji, po tym nieuzasadnionym zbanowaniu całkiem oswojonego już Nihila6 za tylko z leksza zaognioną wymianę zdań w dyskusji politycznej z deader'em, obejdzie się bez akcji troll-odwetowych, co ? :D

Spoko ;) Ale żeby nie było - siły podziemia może i zostały przetrzebione, ale wciąż wiele trolli pozostaje w gotowości i - gdybyście zamierzali Nas wykiwać - tylko patrzeć, jak kolejne wybuchy shitstormu nastaną :D Bierzcie przykład z Rządu Brytyjskiego - nie mogąc poradzić sobie z bojownikami z IRA, koniec końców przystąpili do rozmów, wynegocjowano zawieszenie broni, no i po dziś dzień mamy tam względny spokój. Także ten, bądźmy rozsądni :D Forum to nie Belfast, imho nie ma powodu, żeby tych wszystkich postronnych borderów chaotycznymi działaniami odwetowymi narażać ;)

 

"Także ten, bądźmy rozsądni" :D IMO lepiej, jak to miało miejsce poprzednio, załatwić całą sprawę polubownie, niż gdybym miał odpalić tego TORa i miesiącami/latami bezkarnie nękać Was zakrojonymi na szeroką skalę akcjami troll-odwetowymi ( :D ) - a dobrze wiecie, że Nihil w takich sprawach nie żartuje :P Heh, radzę Wam to przemyśleć ;)

 

Czekam do 13 sierpnia 2016 roku, godziny 21:00 i jeżeli dalej nie będę mógł zalogować się na konto "Nihil", otwarcie przystępuję do zmasowanej troll-ofensywy :D

 

Pozdrawiam,

Nihil/Relatywista.

 

P.S. A Ty, prawilny sprzątaczu - Ty, który przyznałeś mi skrycie ostrzeżenie, by kolejno już skrytobójczo zbanować - pokaż się (bo nie wiem w kogo mam w szczególności uderzyć :P) !!! Zaprawdę powiadam Ci - w dupie Ci się poprzewracało :D Wiedz, że zatrudnili Cię tu do SPRZĄTANIA!, spamu porządkowania, a nie /cenzura/ zgrywania tego Pana i Władcy :P:D

 

HA! Kolejne spektakularne zwycięstwo Trolli nad Razwiedczykami ! :D Koniec końców przejmiemy tą władzę, a wtedy już ostatecznie przekształcimy ten zacny przybytek na swój plugawy obraz i podobieństwo :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akcja zakończy się pozytywnie a pieniądze z ksiażki będzie można spożytkować na niezliczone ilości napojów wyskokowych.

+1

 

Szanowni Userzy Foruma: coby się nie działo, jednego nigdy nie zapominajcie - że Admini i Modzi nerwicy.com, to przebrzydłe Razwiedczyki są, i że jechanie im od takowych, zawsze jest piękne, słuszne i zbawienne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, dziwię się, że pytasz. Zapomniałaś jak wyzywalas ludzi przed około miesiacem?

 

Rozumiem. Rozumiem, że nikomu nie chciało się przyjrzeć sprawie i dlatego ukarano pierwszą lepszą osobę, nie wnikając czy to sprawiedliwe i kto zaczął. Jednak w swojej obronie napiszę tyle, że zostałam sprowokowana, a miałam wtedy naprawdę drażliwy czas przez odstawianie leków. Jakoś podczas całej mojej trzyletniej kariery na tym forum nie zdarzyło mi się nigdy nic takiego. Fakt, puściły mi nerwy i chciałam nawet opuścić forum, więc pozwoliłam dać sobie upust złości w kierunku prowodyrów. Ja nigdy ludzi nie wyzywałam w tak poniżający sposób w jaki mnie to spotkało. Przykro mi, że nikt nie zareagował na tę falę hejterstwa w moją stronę. Ja rozumiem, że poruszam ciężkie tematy, wylewam gorycz, co może być niezrozumiałe dla niektórych i irytujące. Jednak nie wiadomo czemu, te same osoby notorycznie wchodziły na moje tematy by je wyszydzać i drwić ze mnie. Właściwie to nie nawet z jakiegoś konkretnego powodu mi ubliżały. Bo im się po prostu moja obecność na tym forum nie podobała, "drażniłam ich" tym, że mój nick sie wyświetlał. Poniewaz nie używały przy tym wulgaryzmów, nie skończyły z ostrzeżeniem. Wyrafinowane i zjadliwe wpisy, jednak "na poziomie", ale pogardę i nienawiść do mnie było czuć na kilometr. To jest jakaś forma znęcania się, zwłaszcza że mam świadomość, że ci użytkownicy nie dostali za swoje, i nie chodzi mi tu o Monstera, którego w końcu dosięgnęła jakaś sprawiedliwość.

 

Za to za mój jednorazowy wyskok błyskawicznie wlepiono mi ostrzeżenie. Nie musze chyba przypomniać, że to forum dla ludzi o niskiej wytrzymałości psychicznej. Ja po tej akcji mam mieszane uczucia, obecnie zajmuję się kopiowaniem swoich postów i zapisywaniem na swoim kompie (bo jednak miałam duży wkład w to forum, dużo informacji o sobie napisałam i ciężko mi tak skasować to lekką rączką, zwłaszcza że to jakieś udokumentowanie tego co przeżyłam, a nie mam tego spisanego w pamiętniku). Nie jest łatwo zrezygnować z miejsca, gdzie wchodziło się praktycznie codziennie, są sentymenty jakieś, ale to chyba szkodliwy nałóg z którym musze jakoś sobie poradzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli pisanie komuś "ty głupia, bezwartościowa idiotko, słupie" jest akceptowalne na forum, bo to nie wulgaryzm i można to przedyskutować... Natomiast jak zraniona i wściekła osoba odpowie na takie coś "spier... skur...", to ona dostanie po uszach. W takim razie rzeczywiście dostałam zasłużenie. Bo tylko ja rzucam mięsem na forum, nikt inny nie używa wulgaryzmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że to był jeden post, w jednym dniu po prostu już miałam dość i puściły mi nerwy, więc odpisałam tym pewnym siebie napastnikom.

Z tego co zaobserwowałam, jedynie mi wlepiono ostrzeżenie, bez żadnego upomnienia wcześniej.

Na forum jak w życiu, jedni dostają kilkakrotne słowne upomnienie, innym wali się mandat od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Niektórym dobrze zrobi przymusowy odwyk od forum :D Człowiek się zleźli na jakiś post, normalnie zacząłby "rzucać mięsem" ale service unavailable daje czas na ukojenie nerwów :P

To recepta na spokój i harmonię na forum meditate.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anka, nie nie, nie tak się sprawy mają.

to forum to często wsparcie dla ludzi chorych i tak nagle im wyłączyć to jakby inwalidzie wyrwać wózek spod tyłka.

nie można tak i serwis abc zdrowie skoro traktuje o ludziach chorych tym bardziej nie powinien pozbawiać ich pomocy a jeśli już doszło do takiej sytuacji to trochę poważniej to potraktować, tymczasem sprawa ciągnie się już dosyć długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziiiizs przecie to żarcik ino! Sama napierdzielam w "odśwież" aż paluszczak boli ;)

tak nagle im wyłączyć to jakby inwalidzie wyrwać wózek spod tyłka.

Sama za poprzedniej bytności na forum potrafiłam tu siedzieć dniami i nocami, zawalać real itd. To nie jest dobre.

Również nie zawsze np, dla os. w depresji czytanie narzekań innych jest dobrym rozwiązaniem (i przy całym szacunku do wiedzy, dobrych chęci i empatii większości użytkowników, bo bardzo to cenię na tym forum), to czasem po prostu bardziej dobija niż pomaga.

 

 

Tfu tfu odpukać może tylko jak tak mam. I przepraszam za ot, już nie będę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam. Niektórym dobrze zrobi przymusowy odwyk od forum :D Człowiek się zleźli na jakiś post, normalnie zacząłby "rzucać mięsem" ale service unavailable daje czas na ukojenie nerwów :P

To recepta na spokój i harmonię na forum meditate.gif

 

:D :D :D dokładnie tak :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×