Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze nicki, ksywki


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

InnerChange -> to najbardziej do mnie pasuje, jak sadze. Nie jedna lecz szereg wewnetrznych zmian, ktore we mnie zachodza. Ze "zdrowego" czlowieka w nerwicowca (daje cudzyslow bo chyba mialem nerwiCZke juz dlugo przedtem zanim to sobie uswiadomilem ;) ), a w nerwicy odnajduje paradoksalnie sposob na stanie sie lepszym czlowiekiem-jakby spektrum mnie calego sie nagle odslonilo. Pewien autor napisal cos w tym stylu: ..."czlowiek moze sie zmienic, wzrastac, dopiero wtedy gdy dotknie go choroba lub gdy on sam dotknie wlasnego zla"...Jakos tak to szlo ;) DAMY RADE!!!

 

P.S chessmaster grasz moze na Kurnik.pl, pod jakim nickiem? - chetnie popykam! :D

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakub – imię męskie. Wywodzi się od hebrajskiego Jaaqob - "zesłany by karać nas za nasze grzechy" (inne tłumaczenie: "ten, którego Bóg ochrania"). Imię to było znane w Mezopotamii w brzmieniu Ja-ah-qu-ub-el i w Egipcie Ja'qob-hr. Łączy się też to imię z arabskim słowem "jakub" – nagórnik.

 

A Kuba to zdrobnienie :D 94 - 1994 - rok urodzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariano Italiano - To nazwa zespołu z filmu "Poranek Kojota". Poza tym podoba mi się język Włoski i sąd mój nick. ;)

Od razu jak przeczytałam ten nick to miałam z jakimś filmem skojarzenia, a to przecież Poranek Kojota;)

 

Moją ksywkę wymyślił mi mój brat. Sporo rysuję, a chciałam mieć jakiś fajny nick i totalnie nie wiedziałam jak się podpisywać. Nie wiem jak on to zrobił, pomieszał litery mojego imienia, przypomniał sobie po drodze, że jest w Hiszpanii piękne miasto Sienna. I powstałam ;) Jakoś kojarzy mi się to z czymś jesiennym, czyli dość przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×