Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

harpagan83

Użytkownik
 • Zawartość

  1709
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Panna_Modliszka, no to proszę pokaż w którym momęcie jechałem po kimś bezczelnie?
 2. nerwicaman, Mantis, dzięki zapoparcie:great: chłopaki. kubaka666, Tylko że ja nie jestem fanatykiem religijnym, i nie jestem świętym. Lubie seks i dążę do stałego zwiazku z dziewczyną z którą będę robił to na co Ja i Ona będzemy mieć ochotę. wierzę w Boga i szanuję ludzi którzy wierzą w niego owiele mocniej i gorliwiej, nie smieje się z nich że są zacofani bo chcą UPRAWIAĆ SEKS DOPIERO PO ŚLUBIE!!!. Więc może zejdź ze mnie? -- 07 lut 2011, 20:05 -- Poskarżyłem sie na Ciebie do Admina bo straszysz mnie ostami, które są nieuzasadnione. Wiem że nadurzywasz swoich uprawnień żeby przynajmniej w internecie być kimś bo w realnym życiu nikogo Twoje osty nie interesują.
 3. Panna_Modliszka, tylko jaki jest sens żebym szukał Ci tych dowodów w internecie na temat tych teorii, jak i tak je zbagatelizujesz i nie potraktujesz poważnie tak jak wypowiedzi dr. Spiznera na temat przyczyn skreślenia przez niego homoseksualizmu z listy chorób i powiesz że nie są profesjonalne, lub nienaukowe. Acha co do nerwicy seksualnej to faktycznie nie widziałem naukowej definicji tego pojęcia, więc pewnie zalicza się to do nerwicy ogólnej. -- 07 lut 2011, 19:55 -- dominika92, dominika jak Ja zacznę bluzgać Twoja matkę albo robić sobie z Twojej rodziny żarty to też tylko w twoim odczuciu będę " Pałą" Czy teraz rozumiesz analogię?
 4. marcja, marcja jezeli ktoś naśmiewa sie z czyjejs rodziny, wiary i innych wartości oraz chorób to jest pałą, I nie kierowałem tego bezposrednio do Litra tylko ogólnie się wypowiedziałem.
 5. A mogła byś przyponieć dokładniej oco chodziło mi z tą miesiączką? Bo nie pamiętam. Mówiłem coś o cyklu i dniach płodnych i nie płodnych kobiety. I o tym że natura nie bez powodu wymyśliła dni niepłodne u Kobety.
 6. dominika92, piszę o strefach erogennych, proszę Cię. Czy nie mogę sie wypowiedzieć, jak wszyscy?
 7. a wiec moją strefą erogenną jest główka mojego penisa oraz moje jaja, usta i szyja. Sam zwracam uwagę na Cipkę, konkretnie łechtaczkę, usta i stopy kobiet, oraz na pośladki i kakaowe oczko . Nie mogę zapomnieć o piersiach a w szczególności o sutkach , uszy i szyja też jest strefą w której pojawia sie żar tropików hehehe
 8. shadow_no, siemanko, ma takie pytanie. Jak to jest że na każdym kroku jestem szykanowany przez pannę_modliszkę i paradoksy pod pretekstem robienia offtopów, podczas gdy one nieustannie robią offtopy w innych tematach? Dodam że: napisałem o sferach erogennych jak wszyscy użytkownicy forum i dostałem ostrzeżenie od paradoksy, że niby wypowiadam sie nie na temat, uważam że jest to złośliwość w stosunku do mojej osoby. Mam prośbę, czy możesz zwrócić im delikatnie uwagę żeby mnie nie prześladowały, albo same stosowały się do regulaminu i nie robiły offtopów?
 9. dominika92, sory ale skoro ktoś atakuje mne pięściami to będę sie bronil pięściami, jak ktoś atakuje mnie słowami to będę bronił się słowami. A Ty mi teraz z jakimiś sądami wylatujesz. Byłaś kiedyś w sądzie?. Najleprzy argument moderatprów to dawanie ostów, a dlaczego? Bo żaden z innych użytkowników tego forum nie ma takiej możliwosci.
 10. a inni słodkie słowka pod postacią aluzji, które też obrażają ale w cenzuralny sposób.
 11. Tymbardziej ze jeszcze żadna osoba wierząca nie zaczepiła osoby nie wierzącej, za to jak dwie osoby wierzące zaczynaja ze sobą rozmawiać wtedy pojawiaja sie osoby niewierzące i zaczynają atak. a jak jakaś osoba wierząca sie broni zaczyna sie straszenie ostami. Buuuuuuuuuuuuu
 12. Panna_Modliszka, byłem chamski nie jednokrotnie w obec tych i tylko tych którzy byli chamscy w obec mnie Ale nigdy nie atakowałem nikogo bez powodu.
 13. harpagan83

  zadajesz pytanie

  a ja nie. Czy panna _modliszka ma anielską cierpliwosć
 14. no ja byłem żywym dowodem takiej sytuacji
×