Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

inny świat

Użytkownik
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. no jak się od nich uwolnić no... już nie mam siły... ;((
 2. tak, przełożyłam wizytę na za dwa tygodnie. i ja też czuję, że nic nie potrafię, a jedyne co mi w życiu wyszło to zdjęcie psa...
 3. inny świat

  Skojarzenia

  porcelana- babcia
 4. Zdradzał CIę od roku a Ty się jeszcze zastanawiasz co z tym zrobić?!
 5. Nic ci nie dolega!!!! oprócz tego, że jesteś NIEWIERNA!!! żal mi takich ludzi, zresztą, udowadniasz jaki jest naprawdę ten świat! Tutaj ludzie mają naprawdę poważne problemy kobieto. dobra kończę, bo zaraz napiszę coś obrazliwego,..
 6. ku***!!! miałam wizytę umówioną i nie poszłam ((((( ehh, nie dałam rady.. ;(
 7. Rzuć wszystko w cholerę (prócz dzieci rzecz jasna) MAsz 32 lata jeszcze masę czasu by zrobić wiele i spelnić swoje marzenia, facet kiedyś odejdzie albo Ty od niego, więc na co czekać. Teraz albo nigdy! 1/2 tego co napisałaś przypisuję sobię i dlatego Cię rozumiem, myślę, że zyjesz w innym świecie tak jak ja, romantycznym świecie marzeń, ja wierzę, że gdzieśpo świecie chodzi taki facet jak ja.. i chodzi nawet drugi.. dla Ciebie. Pomyśl.. czy jest sens poświęcać swoje nerwy i uczucia dla kogoś kto tak Cię traktuję? POwodzenia! Jestem z Tobą.
 8. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! wrzeszczeć mi się chcę.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! znowu zle, znowu smutek, cały czas, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 9. Muzyka nic nie daje. Tv nie mam. chyba wyjdę się przejść..
 10. co za beznadzieja.... czuję się fatalnie, słabo mi.. boli mnie brzuch, nie mogę nic zjeść.. ;(((((
 11. Tornado a czym się zajmujesz jeśli mogę spytać? możesz też powiedzieć w prywatnej wiadomość.. Chodzi mi o to, że jestem ciekawa, bo może i ja mogłabym to robić.. przez moją depresję i nastawienie do świata pracowałam w jednej pracy najdłużej 2 miesiące! potem było tylko gorzej, z dwóch innych uciekłam - DOSŁOWNIE. Nie wiem co mam robić, przecież nie mogę tak żyć..
 12. na chwilę mi sprawiło radość jak mi mój chłopak powiedział, że w czwartek pójdziemy na ruiny do lasu.
 13. inny świat

  Skojarzenia

  uczucie-miłość
×