[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Lekarz

przez Grubcia 09 lip 2007, 13:59
Od jakis 2 tyg. mieszkam w Poznaniu i zostane tutaj dluzejSzukam dobrego psychologa i psychiatry.Dzwonilam do osrodka Prohominis,ale wizyta u dr.Michalowskiego kosztuje az 100zl.Ta cena mnie troche przerazila,niestety chyba mnie na to nie stac:( Byc moze bedzie konieczny jeszcze oprocz p.dr. jeszcze psycholog+moze jakies leki od dr Michalowskiego to zbankrutuje. Dzieki za namiary,ale gdyby ktos jeszcze mial namiary na dobrego terapeute,nie koniecznie prywatnego to bede wdzieczna za kazda odpowiedz i kontakt z osobami z Poznania.
Pozdrawiam!
Grubcia

Re: poznań

przez Glenn 31 lip 2007, 23:22
smutas napisał(a):ja byłem w klinice AM w Poznaniu 4 miesiące wyszedłem zdrowy ale szczęście trwało krotko

Mój kolega też był w tej klinice 3 miesiące na depresję i też wyszedł, ale nogami do przodu. Najpierw faszerowali go 4 rodzajami leków żeby potem gwałtownie z dnia na dzień mu je odstawić. Chłopak dostał silnego nawrotu i się powiesił. Można powiedzieć że klinika go zabiła.
A co do prywatnych psychiatrów i psychologów to każą sobie płacić jak za zboże. Ja pierdzielę!

przez czarny 08 wrz 2007, 14:26
czy można podjąć sie terapi w Poznaniu nie prywatnie,nie płacąc za wizyty?Na NFZ?

Znacie takie miejsca może?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cinnamon_inspiration 08 gru 2007, 15:22
Jeśli chodzi o psychiatre czy psychologa NFZ to jest tutaj

www.katharsis.poznan.pl

psycholog poznań

przez Kofeinka 22 sty 2008, 11:22
hej. chciałabym namiary na jakiegoś dobrego psychologa ale za free. moj obecny psycholog ma 3 miesieczna przerwe w pracy w związku z czym ja mam mały problem... acha lecze sie na depresje i jakies tam malutkie lęki... z góry dziękuje za help.
Cynizmem jest pocieszać strapionych, mówiąc, że szczęścia należy szukać w sobie, jeśli wiadomo, że właśnie tam go im brakuje.

szukam dobrego psychiatry w Poznaniu

przez GOSIEŃKA 05 lut 2008, 13:48
Witam wszystkich serdecznie. Choruję równierz na nerwicę lękową i doszła mi do tego depresja. byłam na pierwszej wizycie u dr.Gożdzika lub Gwodzika dokładnie nie pamiętam nazwiska, przyjmuje on w poradni wojskowej, czy mógł by mi ktoś napisać coś o nim. Czy był u niego i czy jest zadowolony. Nie wiem czy wymagam zbyt dużo ale dr bardzo szybko przyjmuje pacjentów, wydaje mi się że rozmowa powina być dłuższa, prześledzić całą historię a nie raz ciach i recepta wypisana. ą może polecil by ktoś też dobrego psychooga ale na NFZ. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam wszystkich nerwicowców.

szukam dobrego psychiatry w Poznaniu

przez GOSIEŃKA 05 lut 2008, 14:00
Witam wszystkich serdecznie. Czy mógł by mi ktoś powiedzieć coś na temat dr.Gożdzika lub Gwożdzika, niepamiętam dokładnie nazwiska. Przyjmuje on w przychodni wojskowej . Byłam u niego raz na wizycie i nie jestem do końca przekonana, myslałam że taka wizyta potrwa dłużej, a tu raz ciach recepta wypisana , nawet mi nie wytłumaczył co za leki dostaję . Jeśli ktoś był u niego to proszę o opinię . Pozdrawiam wszystkich nerwicowców.

przez Kofeinka 07 lut 2008, 10:29
hej. leczyłam się u doktora gozdzika przez 5 miesiecy i naprawde nie polecam. mialam wrazenie ze nie obchodzi go to co mowie np. kiedy powiedzialam ze bardzo zle czuje sie po lekach to on mi jeszcz zwiekszyl dawke. poświecal mi tylko chwilke, nawet 1 wizyta trwalam 10 minut. uwazam ze stracilam przez niego duzo cennego czasu. teraz zmienilam lekarzy i poradnie. chodze do przychodnii na placu kolegiackim. tam czuje ze lakarze sie mna interesuja
Cynizmem jest pocieszać strapionych, mówiąc, że szczęścia należy szukać w sobie, jeśli wiadomo, że właśnie tam go im brakuje.

Leczenie w Poznaniu?

przez orion35 28 lut 2008, 19:56
Witam! Czy ktoś może dysponuje wiedzą, informacjami na temat leczenia w Poznaniu zaburzeń lękowych (najlepiej nie odpłatnie). Może jest jakiś dobry psychoterapeuta, którego możecie polecić? Kiedyś uczestniczyłem na nieodpłatnej terapii DDA ale to było w Bydgoszczy (BORPA), czy w Poznaniu jest coś takiego? Moje objawy to lęk, chyba konkretnie w dwóch sytuacjach, który towarzyszy mi od około 10lat. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

przez Hetna 28 lut 2008, 22:02
Skoro chodziłeś na DDA, tzn. że ze spokojem możesz się udać na al. Marcinkowskiego do Poradni Uzależnień Sedno, podaje ci nr. tel 0618557354. Tam pomagają nie tylko narkomanom!
biegnę by uwolnić pajaca!

przez joannamaria 28 lut 2008, 22:13
Skoro jestesmy juz w Poznaniu- czy ktos zna adresy- terapeutow- specjalistow dot terapii behavioralno-poznawczej? lub NLP?

przez BirdyNamNam 20 mar 2008, 18:56
ma ktos jakis dobry adres do panstwowego psychiatry - takiego ktory wypisuje leki proponowane mu przez pacjenta... : p

Sortuj wg