[WARSZAWA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez bellarossa 26 kwi 2007, 19:13
aniu ale to w warszawie? am ogłabys mi napisac jaki to konkretnie był szpital?
co dalej z moim życiem?

przez 331ania 26 kwi 2007, 19:14
aha-pytasz czy mi pomogły te zajęcia?oczywiście-leczyłam depresję okolo 3,5 rokuw tym dwa pobyty w szpitalu w ciężkim stanie ale dopiero ten szpital pozwolił mi odstwaić leki-od 2 miesięcy jestem bez lekow i czuję się wspaniale-czuję że żyję choć czasem mam jakiś cięższe chwile ale to chyba każdy nawet zdrowy człowiek je ma:)znoszę wszystko dzielnie choć staram się unikać konfliktowych sytuacji i nie stresować się za bardzo i powiem ci że nawet mi się to udaje:) ;) czego i tobie życzę:)
ExModerator

przez bellarossa 26 kwi 2007, 19:26
mam nadzieje,ze w szpitalu w ktorym bede mi pomogą i ze podobnie jak ty za pare miesiecy powiem "czuje,ze zyje" :)
co dalej z moim życiem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Moja nerwica, stany lękowo-depresyjne

przez Krokodyll 05 maja 2007, 11:17
Chciałbym zapytać forumowiczów, czy ktoś zna w Warszawie dobrego psychiatrę, naprawdę osobę odpowiedzialną, staranną. Meczę się już 10 lat ze swoją chorobą, nieprzerwanie biorę leki. Jedni mówili, że to cieżka nerwica, inni, że depresja lękowa, a wczoraj dowiedziałem się od lekarza, że to schizofrenia rzekomonerwicowa. Mam wiele zaburzeń somatycznych, lęk przed jazdą autobusem, ciągłe bole w klatce piersiowej, i ustawiczny ból gardła. Mam taki nawyk psychiczny, że stale muszę mieć w ustach kawałek jabłuszka. Jak nie mam, natychmiast się duszę, prawie umieram. Czy ktoś ma z was taki nawyk. Bardzo boję się badań, jest mi cholernie ciężko. Miałem w tym okresie zaledwie kilka udanych dni bez tych dolegliwości. Mój adres e-mail: hanusgross@op.pl. Dziękuje za listy i ew. korespondencję. Serdecznie pozdrawiam. Hanusz

Warsaw Workshop on Music and The Brain

przez daghome 16 maja 2007, 17:29
Tytuł konferencji: Warsaw Workshop on Music and The Brain

Termin: 21-22 czerwca 2007

Miejsce: Warszawa (szczegóły na stronie).

Tematyka konferencji: Relacje między muzyką a mózgiem.
Wykład na temat muzyki i mózgu pt. "Kiedy mózg nie stroi", który będzie skierowany do szerokiej publiczności wygłosi między innymi Prof. Isabelle Peretz (Uniwersytet w Montrealu, Kanada) (tłumaczenie na język polski).

Opłaty: Udział w konferencji jest całkowicie darmowy dla osób poniżej stopnia doktora.

Witryna internetowa (w języku polskim): http://www.musicbrain.vizja.pl/

Instytut

przez Gepard 03 cze 2007, 07:58
Witam !
Chciałbym nawiązać kontakt z osobami które leczyły się w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie .
Będę wdzięczny za każdą odpowiedź na ten temat.
Pozdrawiam.
Możesz mieć wszystko , ale jeśli nie masz zdowia , nie masz nic. Zdrowie jest bezcenne.

przez Sick.Flower 03 cze 2007, 23:10
ile mniej więcej czasu czeka sie na wizytę u lekarza ale nie prywatnego??

przez GRACJA 04 cze 2007, 01:47
to zależy, Ja czekałam ponad miesiąc
"Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować."

Re: darmowa psychoterapia warszawa

przez neina 23 cze 2007, 22:03
laaferra napisał(a):Witam Was!
Jestem psychologiem i szkolę się w psychoterapii poznawczo - behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo - Behawioralnej. Pracuję klinicznie w kilku ośrodkach i przychodniach w Warszawie i poza nią. Poszukuję pilnie trzech chętnych osób, które chciałyby skorzystać z darmowej psychoterapii godząc się na rejestrację sesji przy pomocy dyktafonu. Dostęp do informacji uzyskanych w trakcie sesji będę mieć tylko ja oraz mój superwizor, czyli osoba szkoląca mnie i dbająca o zachowanie zasad etycznych oraz zastosowanie odpowiednich narzędzi terapeutycznych. Nagrania po zakończeniu terapii zostaną zniszczone w obecności pacjenta. Zapewniam przy tym anonimowość. Szczególnie interesują mnie osoby cierpiące na zaburzenia lękowe i depresję, choć nie wykluczam osób cierpiących na inne zaburzenia. Pacjentów przyjmę w ośrodku w centrum Warszawy.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 693407003.
Z pozdrowieniami,
Małgorzata Kabas

czy ktoś skorzystał?????????

przez duch 25 cze 2007, 19:24
witam. szukam dobrego sprawdzonego i doswiadczonego terapeuty (nerwica,depresja,fobia spoleczna). moze byc pywatnie (jesli mozna negocjowac stawki) jednak najlepiej panstwowo. interesuja mnie glownie porady indywidualne. wazne zeby byl to ktos odwazny nie bojacy podjac sie terapii ktos kto nie idzie na latwizne proponujac urocze wczasy w szpitalu psychiatrycznym lub mowiacy "tutaj nie pasujesz poszukaj gdzie indziej...". zalezy mi takze zeby nie byl to oddzial dzienny gdyz mimo moich zaburzen chce funkcjonowac w miare noramlnie.
z gory dzieki za szybka odpowiedz
pozdrawiam

przez AronFtv 26 cze 2007, 09:18
Podpis usunięty przez administratora.

Dobry psychiatra...Warszawa :(

przez marta82 01 lip 2007, 18:26
Witam serdecznie. Mam pytanie odnośnie dobrego psychiatry w Warszawie. Czy ktoś z was miałby kogoś godnego polecenia? Lub miejsce, gdzie można śmiało pójść i porozmawiać z dobrym i życzliwym psychiatrą. Z góry dziękuję za pomoc. Ps.Gdyby to mogło w czymś pomóc - mam problemy z nerwicą lękową.

przez inez3 01 lip 2007, 21:20
ja odkad jestem chora chodze do psychologa i psychiatry do centrum psychoterapii na ul. sobieskiego 112 w wawie. jest to placowka państwowa, ale lekarze godni polecenia, zwlaszcza dwoch psychiatrow pan dr. bryła i pan dr. owsiejczuk. zazwyczaj czeka sie od tyg. do dwoch, wiec sie czeka, ale jest za darmo... wizyty raczej rano.

koniec milczenia stowarzyszenie pomocy ofiarom nadużyć seks.

przez gwen 04 lip 2007, 13:06
polecam tę stronę. jest tam wiele ciekawych tekstów. wyszłam z depresji i innych zaburzeń, dzięki terapii i pracy nad nadużyciami. nadal mi coś wychodzi z traumy dzieciństwa ale to już nie wywołuje ani depresji ani żadnych większych dolegliwości. pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:07 pm ]
oto link do strony: http://www.koniecmilczenia.ngo.org.pl/

Sortuj wg