Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Kontrast 23 lip 2015, 17:31
Zagrałaś pewno szkola Stanisławskiego, a to nie żaden podrabianiec jest.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Mój dzisiejszy dzień

przez elo 23 lip 2015, 17:42
no tez mysle ze naleza mi sie owacje na stojaco h3h3 az sama se bije brawa
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Mój dzisiejszy dzień

przez bonsai 23 lip 2015, 17:44
elo, na długo idziesz do nowego miejsca uciech? I czy będziesz tam mieć internet? ;)
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Kontrast 23 lip 2015, 17:59
Elo wiedz, że ja cały czas stoję i klaszcze.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Mój dzisiejszy dzień

przez elo 23 lip 2015, 18:02
a nie wiem jeszcze w sumie bede negocjowac zeby nie dluzej niz 1 miech
ofc ze bede miec internet takze nawet nie zdazycie sie za mna stesknic =)

ed. kontrasie bo jeszcze sie zawstydze! alez wystarczy mozesz juz usiasc
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Mój dzisiejszy dzień

przez emilk 23 lip 2015, 21:12
joaszy napisał(a):Ej, to nie musi być żadna mania, nie? Mogą mnie po prostu jarac takie rzeczy. Mam wrażenie, że jestem sprytniejsza od mojego lekarza i psycholożki. Robię to, bo mam fun, a nie jakąś manię, czy coś. A oni mądrze pokręcili by głowami i powiedzieli, że to potwierdza ich hipotezę. A ja po prostu lubię robić pokręcone rzeczy.

Ale Tak bez majtek ? :P
emilk

Mój dzisiejszy dzień

przez agusiaww 24 lip 2015, 11:52
Nadal siedze w domu. Doprawdy to takie bezstresowe i nuzace zycie ze mozna tylko zeswirowac od nicnierobienia. :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Mój dzisiejszy dzień

przez joaszka 24 lip 2015, 23:12
Nie nastawilam budzika i obudziłam się o 13.40.
joaszka

Mój dzisiejszy dzień

przez Purpurowy 24 lip 2015, 23:16
Dzień dzisiejszy utwierdził mnie w przekonaniu że jestem zmuszony nie dostosować się do zalecenia pani psycholog.

Mój dzisiejszy dzień

przez joaszka 25 lip 2015, 12:59
Purpurowy napisał(a):Dzień dzisiejszy utwierdził mnie w przekonaniu że jestem zmuszony nie dostosować się do zalecenia pani psycholog.

Co masz na myśli?
joaszka

Mój dzisiejszy dzień

przez Purpurowy 25 lip 2015, 16:20
joaszy napisał(a):
Purpurowy napisał(a):Dzień dzisiejszy utwierdził mnie w przekonaniu że jestem zmuszony nie dostosować się do zalecenia pani psycholog.

Co masz na myśli?

Pani psycholog nakazała mi się udać w pewne miejsce, a właściwie to do pewnej grupy ludzi. Problem tkwi w tym że ja się zupełnie nie zgadzam z założeniami tejże grupy i nie widzę sensu przynależności do niej. To trochę tak jakbym (brzydki przykład) był ortodoksyjnym Żydem i śmigał do meczetu.

Mój dzisiejszy dzień

przez veronique 26 lip 2015, 19:00
Dzisiejszy dzień jest kwintesencją mojego życia. Nie ruszam się z łóżka, godzinę skaczę po kanałach, kolejne dwie śpię i tak w kółko.
Wstałam na 15 minut, żeby zrobić kawę i wstawić obiad. Sama bym nie jadła, ale musiałam zrobić coś dla brata, na szczęście on jest mało kłopotliwy i przynosi mi wszystkie pierdoły do pokoju, żebym nie musiała się ruszać, a tak to sam się sobą zajmuję. Powinnam wstać, żeby coś z nim porobić, zazwyczaj wieczorem idziemy na rowery, albo pograć w piłkę, albo na spacer... ale tak strasznie mi się nie chcę, a jak znów wystawię go do wiatru to i tak mi wybaczy przecież.

Mój dzisiejszy dzień

przez alone05 26 lip 2015, 21:49
Dzisiaj był bardzo fajny dzień, imieniny mojej mamy, złożyłam jej życzenia: wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń oraz dałam prezent - dwie ozdobne szklanki. Moja mama dostała jeszcze kwiaty, szalik, filiżankę do kawy, wino, kosmetyki, szampon do włosów, żel pod prysznic i perfumy hehehe niezłe prezenty :D mi się podobają zwłaszcza kosmetyki :smile: Mieliśmy dzisiaj imprezę rodzinną, przyszła moja młodsza siostra z chłopakiem i znajomi rodziców. Ja rano wzięłam prysznic i elegancko się ubrałam :lol: ubrałam się w niebieską spódnicę i niebieską bluzkę z cekinami. W sumie niewiele zjadłam. Na obiad był kurczak, ziemniaki i surówka. Później mała porcja lodów, brzoskwinie i ciasto. Piłam dużo kompotu i wina, ale trochę mnie głowa rozbolała. Zrobiłam gościom zdjęcia swoim aparatem, być może pokażę te zdjęcia swojej psycholog, zależy też czy będzie chciała obejrzeć. Mój tata rozmawiał oczywiście o polityce :lol: o Platformie Obywatelskiej, o Komorowskim, o Kwaśniewskim, o Kaczyńskim, powiedział, że nie można robić sobie żartów z Kaczyńskiego, bo on nie żyje a ze zmarłych nie robi się żartów, bo nie wypada. Mój tata chciał dostać odszkodowanie za zalanie piwnicy wodą, ale nie udało mu się i dostał tylko 900 zł a to jest śmieszna suma jak na odszkodowanie. Była też rozmowa o samochodach, o policjantach sprawdzających czy ktoś jest pod wpływem alkoholu, mówili coś o lekarzach, tomografiach komputerowych i innych badaniach. Moja siostra opowiadała o wyjeździe na wczasy nad morze. Po imprezie pomogłam mamie zmyć naczynia.

Mój dzisiejszy dzień

przez veronique 29 lip 2015, 20:36
Dzisiaj to był nawet dobry dzień. Przyjemnie chłodna pogoda, zero słońca i dzień wolny od obowiązków domowych. No prawie...
Powiedzmy, że dostałam dzień wolny na same przyjemności. Szkoda tylko, że nie wiem co mogłoby mi je sprawić. Nawet wydawanie pieniędzy wciąż nie daje mi radości wiec ograniczyłam się do obiadu i deseru z przyjaciółką na mieście. Ale i tak było fajnie, aż ciężko było mi się z nią rozstawać. Dobrze, że to tylko do soboty.

Sortuj wg