Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 02 wrz 2013, 16:52
Od rana wydzwaniałam do Scanmedu żeby umówić się na wizytę końcową do lekarza medycy pracy (badania na studia)... I co najgorsze, będzie teraz przyjmował w oddziale w którym robiłam zlecona przez niego spirometrię i nie wyszła.. Znaczy, ja za słabo dmuchałam. Jak mi każe iść 2 raz (choć mam te 'wyniki') to ... :P. Mój stres jest przekochany.
W dodatku w odpowiedzi na moje ogłoszenie jakaś kobieta chce się umówić na rozmowę o pracę. Promowanie sklepu internetowego... Mam nadzieję że nie stoi za tym wydzwanianie do kogoś, no wszystko, tylko nie telefon, internetowa praca jest okej. Boję się tej rozmowy jak cholera (byłam w swoim życiu już na jednej, i zachowywałam się jak upośledzona. Oczywiście mnie nie przyjęli, choć koleś dłuugo ze mną gadał i umówiliśmy się nawet na konkretną datę na podpisanie umowy. Nigdy nie zadzwonił). Zależy mi bardzo na pracy, potrzebuję swoich pieniędzy, ale ten strach..uch.

Mój dzisiejszy dzień

przez another_memory 03 wrz 2013, 15:49
milady jesli jeszcze nie byłaś na rozmowie- trzymam kciuki ;)

a z dnia dzisiejszego odkryłam, że jestem zawistna do szpiku kości. Irytują mnie ludzie, szczególnie Ci, którym coś wychodzi.
Ja nie chcę być takim człowiekiem!! :( a nie umiem zwalczyć w sobie tej złości. Czuję się żałosna i zakompleksiona. Czy ktoś z Was miewa takie odczucia do innych ludzi? Czy tylko ja jestem takim beznadziejnym przypadkiem..
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

Mój dzisiejszy dzień

przez Artemizja 03 wrz 2013, 21:49
Przeżyłam i to najważniejsze.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez acherontia-styx 03 wrz 2013, 22:37
trochę na wariackich papierach, ale mimo nieciekawych wieści pozytywny ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Mój dzisiejszy dzień

przez monk.2000 03 wrz 2013, 22:48
Ja każdy pozostały, wzrok, słuch, myśli, odczucia z ciała. Mieszanka inna od tych które poznawałem wcześniej, a jednak tyle wspólnego.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Mój dzisiejszy dzień

przez Abbey 03 wrz 2013, 22:50
właśnie się dowiedziałam, że mam w pełni napisaną powieść, którą chcę wydać, ale nie mam kasy, a dziadek mi żydzi i całe miasto o tym trąbi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Mój dzisiejszy dzień

przez milady 04 wrz 2013, 13:18
Vett napisał(a):właśnie się dowiedziałam, że mam w pełni napisaną powieść, którą chcę wydać, ale nie mam kasy, a dziadek mi żydzi i całe miasto o tym trąbi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

que? :shock: ...... kto takie ploty puszcza?

A ja jestem dzielną dziefczynką i na pobraniu krwi nic się nie bałam (a jestem z rodziny mdlejąco-unikających tejże przyjemności). Szkoda tylko, że całą drogę do przychodni przeżywałam, jakbym szła po rozżarzonych węglach :D . Ale idę do psychiatry i będzie jak w tym
http://www.youtube.com/watch?v=4IWF14YeBXk. Tylko nie pod przymusem (:.

Mój dzisiejszy dzień

przez Abbey 04 wrz 2013, 14:38
milady, a bo ja wiem. Ale matka wczoraj miała ze mnie niezły pojazd i najwidoczniej strasznie ją to bawiło... :? Fakt, mam napisaną CZĘŚĆ i sprawdzałam ponad 2 lata temu jak byłoby z dofinansowaniem wydania, bo musiałabym wyłożyć jakiś procent w własnej kieszeni.
Ale historie o mnie żyją swoim życiem, a ja jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłam...

Dziś znowu byłam kłodą podczas wybierania miejsc w ławkach. Nienawidzę, gdy ktoś siedzi za mną, więc zazwyczaj upycham się z tyłu, a jak ja siądę... Cała ławka zmarnowana, bo kto by ze mną usiadł :(
Uczę się z nimi rok, ale nadal nie mogę jakoś zatrybić w tej społeczności... I już raczej mi się nie uda - wiadomo, wszyscy już się podzielili na grupki.
Obrazek

Mój dzisiejszy dzień

przez roxaneczka37 04 wrz 2013, 15:09
mam pytanie, bo do piątku musze zrobić 8 wywiadów..

czy ktoś zechce mi odpowiedzic na priv na jakies ponad 20 pytan dotyczących służby zdrowia? Proszę o pomoc!!! :))

pozdrawiam
Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innym ścieżkami.

Mój dzisiejszy dzień

przez mark123 04 wrz 2013, 15:40
Vett napisał(a):a jak ja siądę... Cała ławka zmarnowana, bo kto by ze mną usiadł :(

Też zazwyczaj siedziałem sam w ławce w okresie szkolnym, no chyba że nauczyciel kazał komuś usiąść koło mnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Mój dzisiejszy dzień

przez Abbey 04 wrz 2013, 15:43
mark123 napisał(a):
Vett napisał(a):a jak ja siądę... Cała ławka zmarnowana, bo kto by ze mną usiadł :(

Też zazwyczaj siedziałem sam w ławce w okresie szkolnym, no chyba że nauczyciel kazał komuś usiąść koło mnie.

Ja nie siedzę sama (w gimnazjum i owszem), bo na 37 osób mamy często po 36 miejsc, więc... Ale to największa kara dla nich usiąść ze mną, wolą pisać na kolanie/dołączyć się do czyjejś ławki
Obrazek

Mój dzisiejszy dzień

przez Anna Maria 04 wrz 2013, 16:05
Byłam w mieście.Dałam radę pomimo przeziębienia. Byłam fryzjera. Odrobaczyłam skrzaty.
Anna Maria

Mój dzisiejszy dzień

przez Elyse 04 wrz 2013, 18:15
wędrówka po mieście
Elyse

Mój dzisiejszy dzień

przez jasaw 04 wrz 2013, 18:19
Pod względem moich dolegliwościi nerwicowych jest OK.
Jednak dopadły mnie smutki, bo dzisiaj, podczas odwiedzin Syna i Jego Żony, zdałam sobie sprawę, jak duży dystans jest między nami...co najgorsze, sztucznie wytworzony. Chyba uwierzę, że Synowa z Teściową nie będa nigdy żyły w dobrych, raczej serdecznych, stosunkach...eh :(
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg