Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Mój dzisiejszy dzień

przez Krzychu 19 sty 2013, 16:23
Hej! Ja powoli wychodzę z grypy lub przeziębienia. Lęki się mocno nasiliły , może osłabienie organizmu albo wkręcenie powikłań. Trwa już koło tygodnia obyło się bez gorączki ale inne objawy masakra. Od środy biorę antybiotyk, Antydepresanty już półtora miesiąca coś chyba za dobrze nie działają lęki się nasilają i przynajmniej raz dziennie jest lęk trwający koło godziny poza tym rozbicie , deprecha

Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 19 sty 2013, 16:26
Dajcie mi czołg to rozjadę wszystkich takich jeżdżących i trzeźwych piwkowiczów.
Nienawidzę tego, to totalny egoizm i brak szacunku dla życia drugiego człowieka.
Brzydzę się czymś takim :evil:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Mój dzisiejszy dzień

przez Krzychu 19 sty 2013, 16:33
Moim zdaniem po 2 piwach nie powinno się jechać co najmniej z 5-6 godzin . Oczywiście wszystko zależy od masy ciała i metabolizmu. Jak jest alkomat to zgoda , ale czy on dobrze wskazuje skoro tak szybko wychodzi 0 . Najlepiej po piciu w ogóle tego dnia nie wsiadać za kierownicę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień

przez Selenhe 19 sty 2013, 16:36
Nie toleruję osób, które wsiadają za kółko po alkoholu. Jakimkolwiek. Nawet po jednym piwie. Takie osoby są potencjalnymi mordercami.

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 19 sty 2013, 16:59
dajcie mi czolg to rozjade katarzyne wasniewska i jej podobnechojrakowa,
Pewnego dnia zrozumiałam że ja nie umiem nic.....
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg
Vetira 2000mg propranolol30mg

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 19 sty 2013, 17:14
Było super. Zrobiłam nawet gyrosa. W tu mój cudowny chłopak powiedział mi ze wyglądam jak uboga krewna i ze nie mam tak iść na urodziny jego dziadka. Bo powiedział ze wszyscy na galowo. A jak się okazało ze jednak nie to przyszedł do mnie żebym poszła z nim. Niech spada na drzewo prostować banany!!!!! Zaraz stad wychodzę, przez niego się poryczalam :evil:
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 19 sty 2013, 17:52
Miłość to nie pluszowy Miś ani kwiaty...... :) Ile ma lat jakbym mógł zapytać? :)
Ja się uczę na ten egzamin umie 15 pytań na 50 :) ale jeszcze dzień się nie skończył :) i zostaje jutro i pojutrze tak więc OGIEŃ IDĘ PO TO CO MI SIĘ NALEŻY! :)

Mój dzisiejszy dzień

przez chojrakowa 19 sty 2013, 17:54
fatuma03 napisał(a):dajcie mi czolg to rozjade katarzyne wasniewska i jej podobnechojrakowa,

złóżmy się na ten czołg po połowie, to zaraz populacja się zmniejszy o 50% :mrgreen:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 19 sty 2013, 17:59
chojrakowa, moze ten swiat bedzie lepszy...
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Mój dzisiejszy dzień

przez pisanka 19 sty 2013, 18:09
bvb25 napisał(a):
pisanka napisał(a):
bvb25 napisał(a):Uważasz, że po 2h od wypicia 2 piw które i tak męczyłem przez 3h coś miałem w organiźmie?! chyba nienormalna jesteś, pisałem, że chodzi o to, że trudno odróżnic te 2 stany nerwica i alk. Kiedyś kupiłem do firmy profesjonalny alkomat i sobie go pare razy zabrałem na imprezy po 1 piwie miałem zawsze 0,2-0,3%, po 2 0,3-0,5% i z reguły po godzinie byłem już trzeźwy, po za tym zawszę jeżdżę ostrożnie i poza tym jakbym uważał, że po takim długim czasie miałbym coś to bym nie pojechał, a boisz się chodzic po mieście bo sobie wgrałaś jakieś dziwne filmy, że każdy po alku mimo, że już mu dawno wszystko zeszło jeździ jak wariat i zabija ludzi na drodze... Głupota to jest co ty wygadjesz

uważaj na słowa... ja nie oceniam Ciebie, tylko to co robisz, a to różnica, a Ty zwyczajnie obrażasz. Nie "wgrałam sobie żadnych filmów", po prostu potrafię czytać statystyki ile wypadków na drogach jest spowodowanych pod wpływem alkoholu. Nawet po niewielkiej ilości Twój organizm inaczej funkcjonuje. Nie chodzi tutaj o stan po upiciu się, tylko o brak ostrości i szybkich reakcji, bo alkohol osłabia możliwość szybkiego reagowania i ten stan utrzymuje się przez ładnych kilka godzin po wypiciu nawet niewielkich ilości alkoholu. No właśnie ludzie Twojego pokroju nie odróżniają stanu upicia się, a ogólnych reakcji poalkoholowych. Sugerujecie się tylko tym co wskazuje alkomat, a nie nad stanem umysłu, a on jest lepszym wyznacznikiem niż alkomat. Po prostu: piłeś, nie jedź.

Selenhe napisał(a):Nie toleruję osób, które wsiadają za kółko po alkoholu. Jakimkolwiek. Nawet po jednym piwie. Takie osoby są potencjalnymi mordercami.

popieram.

Mój dzisiejszy dzień

przez Lady Em. 19 sty 2013, 18:22
Mightman, 21
Je ne comprends pas!
borderline
nerwica lękowa
nerwica natręctw
zaburzenia adaptacyjne

http://www.onedepression.blox.pl

Mój dzisiejszy dzień

przez Rafka 19 sty 2013, 18:29
przeczytałam ''Chłopca z latawcem''.
Rafka

Mój dzisiejszy dzień

przez Mightman 19 sty 2013, 18:47
Lady Em. napisał(a):Mightman, 21

To dziwne ma podjeście jeszcze do takich rzeczy jak na swój wiek. No ale cóż, mężczyźni dojrzewają później. ja dostałem ataku paniki i narazie z nauki nici :/ ale chciałem odwrócić uwagę więc ogarnąłem swoj pokoj jedyny plus tego wszystkiego :)

Mój dzisiejszy dzień

przez fatuma03 19 sty 2013, 18:52
chojrakowa, swoja droga to jak slysze o takich potwornych matkaach to kare smierci bym przywrocila. maja zdrowe,piekkne dzieci je morduja. jak mozna zabic dziecko? ja mam niepelnosprawne,autystyczne i to moja perelka
Arketis20mg
Clonazepenum6mg
Hydroksyzinum25mg

Sortuj wg