Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 12:36
Ja mam tak, że jak się wypłacze to jest mi lepiej.
Umiejętność płakania to dobry znak. Gorzej było jak nie umiałam płakać. Chciałam, ale się nie dało. Duszenie w sobie to straszne męczarnie. Aż w końcu ktoś mnie nauczył i cieszę się z tego bardzo. Przydatna umiejętność ;)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 12:45
SSOMEN napisał(a):Kinga, czemu właściwie NIE masz księżyca w avatarze?

SSOMEN bo księżyc nie istnieje ( przynajmniej moje wyobrażenie księżyca)
Wiem co to bezsenność,depresja,autoagresja,samotność,huśtawki nastrojów,brak tożsamości,bezsilna rozpacz i gniew,bezpodstawny lęk i podejrzenia oraz porażka. Wiem co to radość i pasja.

http://www.youtube.com/watch?v=_N_Ck1KcAEo - dla Was wszystkich chwila wytchnienia.

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 13:02
kilku muchom z plakietką ''moderator'' wyraźnie przeszkadza, że sobie rozmawiamy...)

Po1.Twilight,ssomen-przesadziłeś,nie nazywaj tak porządnych moderatorów
Po2.Sam jesteś sobie winien że jesteś tak traktowany przez moderatorów.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 13:07
Zmieniło się wiele. Od osoby od której dostałam tak pięknie odmieniony księżyc dostałam wiele sygnałów, które kazały mi stwierdzić, że tak naprawdę taki księżyc nie istniał i nie istnieje, że o tym co było trzeba zapomnieć, że to były puste słowa. Choć ja nie chcę zapominać. To dla mnie.. troszkę ..bolesne...

przez arla 06 wrz 2007, 13:11
a to dlategooo tak znikaly posty ja to haker nie jestem i nie kumalam o co biega heh....
ps Kinga wyryczalam sie i jest mi lepiej ba nawet sie usmiecham teraz
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 13:11
A ja właściwie nie rozumiem co się dzieję. Byłeś jedną z osób najbardziej udzielających się na forum..

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 1:13 pm ]
Arla cieszę się bardzo :mrgreen: ! mówiłam, że pomoże! :mrgreen: :mrgreen:

przez arla 06 wrz 2007, 13:13
.Kinga. poczytaj w koszu jak sie gryżli taa
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 13:52
Kurde, co tu sie dzieje na tym forum. Może mi ktos to wytłumaczyć? Wchodze sobie spokojnie na forum a tu kwas i twilight gdzieś zniknął.... No nieźle się ten dzień zaczyna...

przez depresyjny86 06 wrz 2007, 13:58
Twilight zniknął bo- rozrabial,nie umiał pogodzić się chyba z tym że moderatorem przestał być i zaczął wojne z innymi moderami,zresztą bez powodu bo akurat pozostali modzi mieli racje.Chyba tak to było.W dodatku przeczytajcie temat "Grożby" na portal oraz forum nerwica.
Zgadnijcie kto pisał do atruchy bo ja wątpliwości nie mam.
:)

Mój dzisiejszy dzień

przez Ewik 22 06 wrz 2007, 14:05
człowiek nerwica napisał(a):Twilight zniknął bo- rozrabial,nie umiał pogodzić się chyba z tym że moderatorem przestał być i zaczął wojne z innymi moderami,zresztą bez powodu

A nie uważasz, że jednak nie wiemy wszystkiego?
Wiesz jak to jest, zawsze trzeba wysłuchać obydwu stron, a nie wysuwać wnioski z kosmosu.
Mnie bedzie brakowało DOBRYCH RAD twilighta! I przykroi mi, że jego nieporozumienia z moderatorami i atruchą doprowadziły do kwasu na forum....

przez gusia 06 wrz 2007, 14:13
Kurde, co tu sie dzieje na tym forum. Może mi ktos to wytłumaczyć? Wchodze sobie spokojnie na forum a tu kwas i twilight gdzieś zniknął.... No nieźle się ten dzień zaczyna...

Twilight pewnie zasłużył.
Pamiętajmy że poza tym forum moderacja komunikuje się ze sobą również na modforum.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Tygryska 06 wrz 2007, 14:31
Pochwalę się: dostałam pracę :D :D Zaczynam od poniedziałku.
Teraz korzystam z ostatnich dni wolnego żeby pozałatwiac różne sprawy i poodpoczywać na zapas.

Jeżeli chodzi o ostatnią "aferę" to zgadzam się z Ewik że nie mamy dokładnych informacji i nie ma co wysnówać zbyt daleko idacych wniosków. Jednak ufam, że moderatorów nie ogarneła jakaś zbiorowa histeria tylko mieli poważne powody.

przez .Kinga. 06 wrz 2007, 14:40
Tygryska super! Życzę powodzenia i sukcesów w pracy!

przez Dino 06 wrz 2007, 14:46
ja dzisiaj jestem zły bo musiałem łyknąć benzo,dawno tak silnego ataku nie miałem :cry: teraz rozpaliłem w centralnym w domu bo było zimno jak w kostnicy,obejrzałem z córką Pierwszą miłość,jesteśmy fanami tego serialu ;)
nie ma ludzi zdrowych są tylko nie przebadani.
normalność to zbiorowe szaleństwo
ja jestem odlotowym kierowcą zawodowym
kryzys wieku średniego?-kupiłem sobie YAMAHE XS 400

Sortuj wg