Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Thazek 01 gru 2010, 18:22
Ogólnie to kupa :(
Auto mi się zepsuło... :why: :why: :why: :why: :why:
mój skarb się zepsuł i stoi w garażu!
Ale w jaki sposób... Wsiadłem po pracy do auta odpalam jadę! Na dworze zawierucha jak diabli temp na minusie wiatrzysko jak nie wiem!
Jadę i przede mną auto hamuje i co? HAMULCA BRAK :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
myślałem że wyjdę z siebie i stanę obok :zonk: :zonk: zesrany!
Ale jakoś dojechałem do domu! hamowałem biegami... masakra!
Poza tym dzień spoko jeden mały atak w pracy ale spławiłem go w szybkim tempie :pirate:
Jutro znów pobudka o 4.30 odśnieżanie podjazdu! A coś się zapowiada że będzie sypać aż do rana :zonk:
Thazek

przez Alex1963 01 gru 2010, 19:03
Niech mnie ktoś przytuli................
Alex

przez wovacuum 01 gru 2010, 19:07
Alex1963, przytulam bardzo mocno!!! :smile: widzialam w tv,ze tam u was -26°C????
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Salomea 01 gru 2010, 19:15
Gdyby nie fakt jutrzejszego w miarę wolnego dnia, dzisiejszy dzień byłby jeszcze gorszy. Po porannym odśnieżaniu, pług zasypał wszystko co odśnieżyłam m.in. wyjazd z garażu - myślałam, że mnie coś strzeli... Powrót do domu trwał 2h dłużej niż zwykle, wjazd do garażu znów był zasypany (znów pług)... Jak jeszcze raz mnie zasypią to nie ręczę za siebie... :pirate:
Salomea

przez frytka 01 gru 2010, 19:22
bozzzz... jest coraz gorzej na dworze! jak mam wymienić opony na zimowe skoro są 60 km stąd :why:
Anioły są wśród Nas

przez Alex1963 01 gru 2010, 19:31
wovacuum napisał(a):Alex1963, przytulam bardzo mocno!!! :smile: widzialam w tv,ze tam u was -26°C????

Dziękuję.... Tak noc była mroźna... W dzięń też kilkanaście stopni mrozu... Ale wolę to niż upały
Alex

przez Agnieszka_1988 01 gru 2010, 19:36
Zamarzło mi w samochodzie wszystko: zamki, ręczny, skrzynia biegów, a nawet radio nie chce się włączyć :bezradny:
W związku z tym siedziałam w domu cały dzień i nie czuję się z tym dobrze... Jakieś lęki zaczynają mnie dopadać, a jutro mam kolejną rozmowę w sprawie pracy. Wypadałoby zrobić dobre wrażenie :?
Agnieszka_1988

przez fobia 01 gru 2010, 19:40
Znowu sypie białe kurestwo :pirate: W zasadzie do śniegu nic nie mam ,ale ten mróz to juz przeginka ;/ powtrórka z ubiegłej zimy :evil:

przez mel89 01 gru 2010, 20:10
u mnie dziś zimno i smutno :(

przez namiestnik 01 gru 2010, 20:16
Thazek, zawiesiły się, czy wpadł pedał w podłogę?

Beth - 60 km to nie tak daleko - ale lepiej w weekend po nie skoczyc - skoro ma jutro padac i byc zimno

przez dogomaniaczka 01 gru 2010, 20:39
dzisiejszy dzień przespałam..
a jutro mam mieć robione zdjęcia i się boję :hide: a pojutrze muszę zanieść wniosek o dowód..w końcu...nie wiem czy ja gdziekolwiek wejdę ;/
dogomaniaczka

przez LukLuk 01 gru 2010, 21:20
oooo dzień dziś spoko xd nawet, nawet. Aż mnie kusi, żeby isc na sanki, ale wiek mi nie pozwala :) 23-latek na jabłuszku :pirate:
Mi też się golfiak rozsypał - tylko, że Ja mam gorzej bo opdało mi koło :shock: kupiłem juz części i wydałem 600pln. Nie zarobie na ten samochód. Przynajmniej robocizna mi odpada bo Jestem mechanikiem 8) w warsztacie zapłaciłbym pewnie z drugie tyle albo jeszcze lepiej.
Rano ledwo wstałem, zatargałem się do pracy, ale zobaczyłem znów te autobusy zamarznięte i holowane na zakład i ten zapiernicz w pracy to zdecydowałem się na dzień urlopu. .., ale i tak kocham swoją pracę :mrgreen: i nie zamienie jej na żadną inna.

Thazek
a może do płynu dostała się woda a to spowodawło lekkie przymarzięcie .. a to spowodowało brak hamulca.

przez Thazek 01 gru 2010, 21:26
namiestnik, wpadł do deski a potem zrobił się taki twardy że nacisnąć się nie dało...
teraz właśnie wyszedłem z garażu! Padła pompa wraz z serwem hamulca :why: :why: :why: :why: :why: :why: :why: znów wydatek!!
Także dzień zakończył się koszmarnie...
w dodatku ten śnieg i wiejący wiatr! :zonk: :zonk: :zonk: :zonk: :zonk:
Thazek

przez *Monika* 01 gru 2010, 21:26
wiola173, Córka w jaki sposób utwardza modelinę? Zapytaj ją proszę.Gotuje i potem maluje bezbarwnym czy wypieka?
A ta nowa masa to na jakiej zasadzie? Nie słyszałam o niej. A nie ma jej w necie?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg