Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez GreenEye 30 wrz 2010, 16:59
ALEKS*OLO, gratulacje :smile: mam nadzieję, że pomoże Ci to stanąć na nogi :smile:
ExModerator

przez ALEKS*OLO 30 wrz 2010, 17:02
Dziękuje Wam :*
Kurcze telefon zadzwonił tak ni z gruchy ni z pietruchy ... a mialam nie odbierać xD
A tu prosze, w końcu pojde zarabiać kasiore :yeah:
tfu! tfu! nie zapeszam :D
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez wovacuum 30 wrz 2010, 17:18
ALEKS*OLO, Olka:):):) a widzisz:):)-ja zawsze w Ciebie wierzylam:)
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 30 wrz 2010, 17:26
ALEKS*OLO, gratki!!!! :yeah: :great:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez chojrakowa 30 wrz 2010, 17:37
I ja gratuluję.

Wpadłam w stan, którego nie można nazwać nawet warzywno - otępiennym, raczej jakąś pieprzoną katatonią.
Zrobiłam zakupy, przytargałam do domu, ale cały czas byłam wyłączona. Cholernie bolą mnie mięśnie, są spięte, więc taka przygarbiona, można by pomyśleć, że śpiąca, snułam się miedzy regałami. Ale nie była śpiąca, po prostu obroty zwolniły mi do zera. Za to jak ktoś na mnie wpadł - furia, że śmie mnie dotknąć, przerwać mi moje... no właśnie co?
Miał ktoś coś takiego? Zero myśli, zero odczuć, NIC NIC NIC, prócz chwilowej złości, jw pisałam. Pustka.
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez -asia- 30 wrz 2010, 18:00
Olu, ja także gratuluję, superrrr!!!! :great:

A ja właśnie wróciłam od fryzjera, i nawet w niezłym humorze, fryzjerka przeszła ze mną na Ty, pogadałyśmy trochę, ostrzygła mnie szybciutko i ładnie. :D I może w miarę dobry nastrój by się utrzymał, gdyby nie słowa i spojrzenie mojej cioci po powrocie do domu, gdy mnie zobaczyła (obcięłam się króciutko). :pirate: Dobry nastrój się natychmiast ulotnił.
-asia-

przez asdf 30 wrz 2010, 18:29
Kurcze, bolą mnie miesnie na odcinku łokiec - bark i już podejrzewam, że to coś groźnego, nowotwory kości mi chodzą po głowie ehh :why:
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez -asia- 30 wrz 2010, 18:31
asdf napisał(a):Kurcze, bolą mnie miesnie na odcinku łokiec - bark i już podejrzewam, że to coś groźnego, nowotwory kości mi chodzą po głowie ehh :why:

To pewnie nerwobóle, może przez te zmiany pogody, nie bój się... Tak w ogóle to u Was też tak się zimno zrobiło? :shock: Ja jak wracałam od fryzjera to myślałam, że zamarznę, żałowałam, że nie miałam na sobie zimowej kurtki. :shock:
-asia-

przez asdf 30 wrz 2010, 18:38
U mnie lodówa ! Nie wiem czemu, ale od pewnego czasu mam strasznie zimne dłonie ! Jeszcze mnie kłoje/boli mniej więcej po środku dłoni, zależnie od tego jak ją ułoże .. najgorsze jest to, że sam nie wiem co mi jest, tu serce, tu lęk, wmawianie sobie chorób. Codziennie coś nowego .. Najbardziej to serce nie daje mi spokoju, panicznei sie boje, że mi się zatrzyma, albo coś .. :hide: Byłem u pediatry, masa badan krwi, ekg też z 7 razy i wszystko ok. A mi sie jakoś nie chce wierzyć ! Psycha mi pada na maksa ! :twisted:

przez asdf 30 wrz 2010, 21:05
Macie ktoś takie objawy, że nagle zaczyna mu bić szybko serce i czuje jakby mu sie gromadzilo powietrze w mostku ? Robi mi się wtedy słabo i się trzęse - chcociaz nie wiem do konca czy to nerwica..
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez tynka92 30 wrz 2010, 21:36
to nerwica, dowodem na to jest to, że się trzęsiesz :D

przez asdf 30 wrz 2010, 21:46
A wiesz co było jak dostałem powazniejszego ataku w wakacje i wyladowałem w szpitalu ? Nie moglem ustac, tak mi sie nogi trzesly, ze kolana mi sie uginały ! :lol:
No risk, no fun ;D !

Kuba.

przez PhilosophyOfLife 30 wrz 2010, 22:53
Umierania z bolu c.d:(( Dzis bym spala caly dzien,jestem nieprzytomna,oslabiona.Moja temp to 35.5;/Cos nie tak ze mna.Takiej spiaczki dawno nie mialam :why:
PhilosophyOfLife

przez *Monika* 30 wrz 2010, 22:59
PhilosophyOfLife, o kurde, taka temperatura to gorzej niż wysoka. Osłabieie. idź do lekarza jeśli do jutra Ci nie przejdzie.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg