Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez IceMan 04 maja 2007, 16:42
ashley napisał(a):Wiecie co slyszalam w radiu? Shocked że jakiś kolo na maturze mial wlaczona kome i mu zagrala podczas pisania i za to musi pisac mature dopiero za rok. Wspólczuje mu ale gdzie on mial glowę, że nie wylączyl dzwonków?

Po pierwsze niekoniecznie kolo... a nawet może to był nauczyciel :P
ashley napisał(a):Piotruś jesteśmy dumni :):):)
justys napisał(a):Piotrek to swietnie ze dobrze ci poszla oby reszta byla rownie dobra

dzięki ;)
Anczitka napisał(a):ach to miejskie bagno trzeba nauczyc sie w nim zyc

ano... może będę się przyuczał niedługo :P
Mizer napisał(a):łapę niechcieja.
Zorki napisał(a):Nie Ty jedna :/
maiev napisał(a):A dzisiaj to mi się tak nie chce. Neutral Ale widze że nie tylko mi. Wink

Dopisuję się do łańcuszka :P
maiev napisał(a):Nogi mnie bolą, łeb mnie boli (organizm nie przyzwyczajony), zmarzłam - ale warto było.

No i o to chodzi ;)
maiev napisał(a):Organizacja wg mnie była do do..

dupy :P jak zwykle :lol:
maiev napisał(a):bo mój mąż się odezwał (wreszcie!!!) i tamten się zamknął od razu

:twisted:
Przyjaciel forum

przez maiev 04 maja 2007, 17:28
Piotrek napisał(a):dupy Razz jak zwykle Laughing

no! 45 minut stania w kolejce po piwo i niewiele mniej do kibelka.

justys napisał(a):Ale mam dzisiaj dziwny dzien nie dosc ze jestem zla na wszystko i na wszystkich nie wiem czemu to jeszcze mi sie chce ryczec

to chyba te emocje z pierwszego dnia pracy - mam nadzieję ze się jednak z nikim nie pokłóciłaś na dokładkę, no i że już lepiej. :smile:
"I need a new version of me..."

przez justys 04 maja 2007, 17:41
tez mysle ze to emocje bo czesto reaguje placzem albo zloscia,ale juz mi przechodzi z nikim sie nie poklocilam ale pokrzyczalam troche na tate.Niestety byl akurat pod reka wiec jemu sie dostalo ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 04 maja 2007, 18:12
maiev napisał(a):no! 45 minut stania w kolejce po piwo i niewiele mniej do kibelka

czemu mi się zeszłoroczny koncert Myslovitza przypomniał? :roll:

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:22 pm ]
justys po prostu wyluzuj ;) odpocznij, obejrz film... też mam czasem coś takiego... a że moja mamcia ma to codziennie, to jak się zetkniemy to jeden wielki koncert na 2 gardła jest :P ale jak to mam to staram się wyizolować do przejścia... no ale od mamci się nie da :lol:
Przyjaciel forum

przez Mizer 04 maja 2007, 19:45
smutna

<tralalala.. przyjaźń wieczna póki Anglia nas nie rozłaczy :P>

bardzo smutna i bezperspektywiczna. i chyba dlatego
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez depresyjny86 04 maja 2007, 22:11
Czeeść wróciłem :P :P :P
Dzisiaj miałem prawie dobry dzień ;)
Najpierw z grupą sobie poszłem na lody i dużo gadalem z ludżmi,potem pisałem kolosa....niestety nie wyszło mi....ale ciesze się z tego że gadałem dużo z grupą i to jest dla mnie najważniejsze ;).
I teraz dlaczego "prawie dobry dzień"......strasznie mnie mój brat zdołował bo powiedział że go wk.rwiam,..skoro własnego brata wk.rwiam to jak dopiero musaze wk.rwiać innych ludzi...
:)

przez Mizer 04 maja 2007, 22:15
darek- mi siostra tak mówiła ostatnio,.
Wiecie jak przezywałam

przydusiłam i wypytałam, co konkretnie ją wqrwia.

musiałam pomęczyć, ale okazało się, że moja nerwowość i niecierpliwość ostatnio ją denerwuje.

Bozia dała język- rozmawiaj!
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez IceMan 04 maja 2007, 22:17
A ja myślę że możesz zaliczyć ten dzień do bardzo dobrych.
I teraz dlaczego "prawie dobry dzień"......strasznie mnie mój brat zdołował bo powiedział że go wk.rwiam,..skoro własnego brata wk.rwiam to jak dopiero musaze wk.rwiać innych ludzi...

To raczej działa odwrotnie. Z tego co widzę to ludzie częściej się kłócą z własnym rodzeństwem niż z innymi ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 04 maja 2007, 22:25
Bozia dała język- rozmawiaj!

Ale już z nim gadałem a on mi mówi,że wszystko we mnie go wk.rwia,zresztą zawsze mówi że wszyscy są świrami a tylko on jest normalny....

przez IceMan 04 maja 2007, 22:33
Czyli daje na razie do zrozumienia: olej i nie przejmuj się. A może kiedyś mu przyjdzie ochota na rozmowę to wtedy to wykorzystasz ;)
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 04 maja 2007, 22:49
Piotrek- mój brat jest po prostu takim człowiekiem który uważa siebie za najlepszego na świecie we wszystkim....jest dwulicowy,potrafi obrazić każdego,nawet swoją dziewczyne obraził<oczywiście nie przy niej bo to jego "wielka milość"jest>...zresztą ona też jest chamska...<przypadkiem usłyszałem jak gadała z moim bratem zaraz po rozmowie ze mną i powiedziała"myśle że ten ciul itd." -myślała że tego nie słyszalem...

przez IceMan 04 maja 2007, 22:52
To w takim razie zostawiam wyłącznie pierwszą część mojego poprzedniego postu:
Piotrek napisał(a):olej i nie przejmuj się
Przyjaciel forum

przez Zorki 04 maja 2007, 22:55
Piotrek napisał(a):olej i nie przejmuj się

On dobrze mówi. Darek, już któryś raz piszesz, jak przejmujesz się zachowaniami brata. Kładź na nie lagę, gość nie jest wart tyle zachodu.
Jedyną rzeczą, jakiej powinniśmy się bać, jest sam strach. (Franklin Delano Roosevelt)
Zawsze jestem gotów się uczyć, chociaż nie zawsze chcę, by mnie uczono. (Winston Churchill)

Zmieniłem się. Wyzdrowiałem.

przez wiatr 04 maja 2007, 23:04
człowiek nerwica napisał(a):mój brat jest po prostu takim człowiekiem który uważa siebie za najlepszego na świecie

człowiek nerwica napisał(a):zresztą ona też jest cha...........
Darku sory wydaje mi się że oni są do siebie tak podobni w tym ich idealizmie, że dobrze by było w nim ich zostawić.
A ja i Ty doskonale wiemy że nie ma ani jednego człowieka na świecie który by był idealny, każdy posiada wady. No chyba,że to jest ,, narcyz" to przepraszam ;)
A my żyjmy własnym życiem i rozwijajmy się ..............w pozytywnym znaczeniu tego słowa i nie naprawiajmy tam, gdy ktoś tego nie potrzebuje . Szkoda energii ;) Pa
"mój przyjaciel wiatr"

Sortuj wg