Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 31 maja 2010, 11:42
Krówka ma rudo-białe łatki,wygląda jak rodowita alpejska krówka :D
Shadowmere

przez Korba 31 maja 2010, 11:52
Zgadzam się z isabella_28 - Shadowmere jest prześliczna :)

Joaśka, dzięki :*

Magdaa, hehhee, szychą to może nie, ale taki middle management, jak to się mówi. Są po prostu sytuacje, które wymagają wzniesienia się ponad lęki i inne objawy. Wtedy je tak mocno tłamszę w sobie, a potem odreagowywuję np. w weekend, wypuszczam je wszystkie i dają mi wtedy popalić 3 razy mocniej. Ale co zrobić? Jakby mi jeszcze w pracy nie szło, to bym w ogóle nie miała motywacji to życia, a i tak jakoś jej mam niewiele...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 31 maja 2010, 11:54
Magdaa, teraz masz ciemny braz prawda?I dlugie wlosy:)Uwazaj zebys wlosow sobie nie zniszczyla rozjasnieniem:)Ja od zawsze mam ciemny braz.Raz tylko na rudy mi sie zachcialo zafarbowac po owczesniejszym rozjasnieniu i do tej pory musze scinac popalone koncowki :why:

[Dodane po edycji:]

Korba, ja rzadko mowie to do kobiety,ale Shadowmere ma rzeczywiscie piekne rysy twarzy.Magda tez ma oryginalna urode:) Zeby nie bylo ,ze wale,,wazelina'' bo do takich ludzi nie naleze.Tak mysle i basta:)Swoja droga to przykro myslec,ze tak piekne osoby zmagaja sie z nerwica i zaburzeniami psychicznymi,ale taki jest ten Swiat.Porabany;/
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agaska 31 maja 2010, 11:58
Jak ja sie dzisiaj boje... jesc mi sie nie chce, pic mi sie nie chce (choc w gebie sahara), chce mi sie rzygac, rece i nogi mi sie trzesa... :hide: :zonk: Nie chce na zywca, nie chce, nie!
Be the change you want to see in the world

przez Joaśka 31 maja 2010, 12:01
Shadowmere napisał(a):Joaśka, a kiedy kończysz studia?ale myślisz bardziej o pracy nauczycielki czy tlumacza..?

W następnym roku. Cholera wie, co ja myślę. Raz wydaje mi się, że chciałabym pracować jako nauczycielka, za chwilę, że wolałabym w jakiejś firmie, jeszcze innym, że w ogóle to powinna być jakaś praca niezwiązana zupełnie z niemieckim... Nie mogę nadążyć sama ze sobą, zmieniam zdanie jak rękawiczki. :(
Joaśka

przez Magdaa 31 maja 2010, 12:02
Korba- to ja Ci trochę zazdroszczę ;) Widać, że masz dobrą pozycję w firmie. Stanowisko zapewne dobre finansowo itd, ale wymagające i odpowiedzialne. Niestety coś za coś... Odpocznij trochę dziewczyno, póki leki się nie wkręcą chociaż ;) :roll:

Isabella- tak, mam czekoladowe długie włosy. Długie tzn moje są za łopatki, ale mam sztuczne do pępka :oops: Tak więc nawet jak zetnę moje włosy to mogę sobie sztuczne doczepić i znowu mam do pępka, trwa to 5 min, a zdejmuje i zakładam je kiedy mam chęć ;) Tak, właśnie nie chcę ich zniszczyć rozjaśnianiem... Ale farbowaniem na ciemne też je niszczę (swoje mam mysie). A jak siebie znam to je rozjaśnię, a za kilka miesięcy i tak mi się znudzi i zmienię kolor ;) Teraz po prostu chcę zmiany bo już moje obecne włosy mnie nudzą. Jednak ciekawość 'jak będę wyglądać' jest większa ;) :roll: :pirate:
p.s. Dzięki za komplement :smile: To dla mnie ważne, bo ostatnio czuję się okropnie brzydka. A Ty siebie pokażesz? ;)

Agaska- trzymam kciuki za Ciebie. Dadzą Ci mocne znieczulenie i dasz radę !

Wczoraj mój chłopak mnie zapytał jakie są wg mnie trzy najpiękniejsze kobiety świata, tj które mi się podobają. Powiedziałam że Angelina, moja koleżanka Aśka i Hania z forum :pirate: Shadowmere, on też Cię widział i powiedział, że ładna jesteś :P
Ostatnio edytowano 31 maja 2010, 12:04 przez Magdaa, łącznie edytowano 1 raz
Magdaa

przez Joaśka 31 maja 2010, 12:04
Agaska, o której masz chirurga?
Wiem, że się boisz, ale pomyśl, będziesz zaraz miała to z głowy, będziesz pod fachową opieką, więc nic Ci się tam złego nie stanie, wszystko będzie dobrze, wielu ludzi ma wyrywane ósemki i udaje im się całkiem nieźle przetrwać, każdy się boi, to naturalne, dasz radę kobietko! Tylko jedz i pij koniecznie, musisz mieć przecież siłę, a nie chwiać się na nogach!
Joaśka

przez Korba 31 maja 2010, 12:05
isabella_28, ja po prostu bardzo cenię piękno. I lubię podziwiać piękne kobiety, tak samo jak przystojnych mężczyzn (przy nich jednak częściej dostaję ślinotoku :mrgreen: )
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 31 maja 2010, 12:05
Joaśka, to podobnie jak Ja:) Nawet nie mam nic czasu-tak mi sie wydaje.Robie wszystko szybko,i zapominam o dokrecaniu nakretek itd.Ciagle mi sie spieszy choc czasu mam mnostowo.Jakby mnie cos w srodku gonilo,tylko niewiem do czego.Chory umysl i tyle.Zamiast skupic sie na czyms to ja gnam,sama niewiem za czym.Ciagle sie boje ,ze nie zdaze.Nawet na wlasny pogrzeb nie zdaze,a punktualna jestem co do sekundy.Wszystko musi byc na czas,nienawidze czekac.Wykonczyc sie idzie.
isabella_28

przez Korba 31 maja 2010, 12:08
Magdaa, czwartek i piątek jest wolny - trochę odpocznę. Choć szczerze mówiąc, ja nie umiem się relaksować :(
Madzia - Ty? Brzydka, no proszę Cię. Oszalałaś dziewczyno! Nie mów mi takich rzeczy, bo klapsa dostaniesz!
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez isabella_28 31 maja 2010, 12:08
Magdaa, nie ma za co:)Masz dobre geny:)Ja to taki klon mojego awatara:))Moze kiedys sie dokladnie pokaze,zobaczymy:))
isabella_28

przez Joaśka 31 maja 2010, 12:11
isabella_28, to my do siebie dość podobne jesteśmy ;) Ja też jestem bardzo punktualna i nienawidzę czekać. Wszystko ma być już, teraz, zakręcona jestem ze wszystkim, i też wciąż mi się wydaje, że nie zdążę. I wszystko ma być na czas, chociaż najczęściej zwlekam ze wszystkim do ostatniej chwili, żeby potem panikować, że nie zdążę, ale staję na głowie i robię tak, żeby zdążyć. :?
He he, dobre z tym pogrzebem. :lol:
Joaśka

przez Shadowmere 31 maja 2010, 12:14
3 najpiękniejsze kobiety świata...ciężko by mi bylo wytypować,gdy tyle piękności dookola :D Tymbardziej,że podobają mi się prawie wszystkie Azjatki(a jest ich trochę na świecie),Angelina,Scarlett,Ania Jagodzińska,Adriana Lima,Natalia Vodianowa,połowa Damskiej Częsci forum(również te,ktorych zdjęc nie widzialam,ale z opisu wiem jak wyglądają-np Asia nasza i Korba,a wyobażnie mam świetną).
isabella_28, to Ty jestes na swoich avatarach?Bo widzę,że gorąca sztuka z Ciebie,malutka,ciemnowlosa :105:
Magdaa, jestes moim nr 1 i only,bezkonkurencyjnie.Trzech wybrac bym nie mogla,ale jedną tak.Zresztą,proszę nie miec nam za zle,że sobie tak slodzimy,ale w naszym wypadku to Miłość od pierwszego wejrzenia zadzialala :pirate:
Shadowmere

przez isabella_28 31 maja 2010, 12:16
Joaśka, dokladnie hehe.Po smierci tez bede sie bac ,ze nie zdaze:)
Niewiem jak tu siebie zmienic.Bardzo bym chciala,ale nie moge;/

[Dodane po edycji:]

Shadowmere, mi tez sie mnostwo kobiet podoba.Czyste doznanie estetyczne.
isabella_28

Sortuj wg