Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Krzysiek1234 08 maja 2010, 10:23
Dzieńdober!

Wstałem dzisiaj w lepszym humorze, jest nawet całkiem git, w porównaniu ze wczoraj. I wyjątkowo wcześnie to zrobiłem - zwykle wstaję o 12:30- 15:00 :pirate:

No cóż, zjem śniadanko, i... a nie wiem jeszcze. Będę coś działać, tylko gdzie :smile:

przez Shadowmere 08 maja 2010, 10:32
puszekokruszek, doxepin to silny zamulacz starej generacji.Nie mogla Ci zapisac czegos lżejszego?Bierzesz cos teraz(z leków)?
Shadowmere

przez Anonymous 08 maja 2010, 10:42
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 10:57
Robert- Pudzian to koks i uwielbiam go jako mężczyznę, ale psychicznie :mrgreen: Nie podoba mi się jego ciało. Natomiast bardzo go szanuję za to, że nie usiadł na laurach po zdobyciu pięciu Mistrzostw Świata w Strong-Man'ach tylko robi coś dalej dla siebie, i dla Polski przy okazji.
Natomiast jeśli u Ciebie to jest forma leczenia... to mogę tylko zacisnąć kciuki, aby się udało :great:

Esprit- ajjj Biedny Obrazek
Trzeba było ten Tramal zjeść! To jest po prostu lek przeciwbólowy i tyle. Kiedy Ty się w końcu oduczysz czytać ulotki? :?
A na wzmocnienie organizmu polecam tran z wieloryba w kapsułkach, olej z rekina w kapsułkach, czosnek i miód.
Zrobiłeś zabieg i gitara, teraz będziesz miał spokój ;) A propo dobrze, że to zrobiłeś- wielu ludzi wstydzi się iść z tym do lekarza :?
p.s. Dostałeś CD? Bo w poniedziałek czy we wtorek poszła do Ciebie.

Mój dzień zaczął się za wcześnie bo jakiś frajer robi remont nade mną i wierci od 8 rano :evil: Mam plan wsadzić mu jutro o 4 rano wykałaczkę w domofon :twisted: Usiądę w aucie i jak zejdzie wyciągnąć wykałaczkę to pójdę wsadzić nową :twisted: A do wykałaczki przyczepię kartkę z napisem:
''W mózgu sobie lepiej powierć, przyda ci się!''... :x

Mam plan dalej sprzątać dzisiaj i robić moje torebki. Pogoda pochmurna, ech... Boję się czwartku :-| :( Chcę jechać do mojego psycha, a nie mam z kim... Mój X ciągle w pracy :( No i leżę sobie z moim kiti kiti, oglądamy powtórki z całego tygodnia ''Na Wspólnej''... Ech...

Spokojnego dnia.
magdalenabmw

przez Anonymous 08 maja 2010, 11:10
[i]wypowiedz skasowana, autor zbanowany[/i],
Anonymous

przez Krzysiek1234 08 maja 2010, 11:10
Esprit - moja matka poleciła by Ci pewnie sok z jagody i kiszonej kapusty :P

magdalenabmw napisał(a):Mam plan wsadzić mu jutro o 4 rano wykałaczkę w domofon :twisted: Usiądę w aucie i jak zejdzie wyciągnąć wykałaczkę to pójdę wsadzić nową :twisted:

Cóż to za D I A B O L I C Z N Y P L A N !!!!!! :mrgreen: :lol: :great:

przez Conrado31 08 maja 2010, 11:15
esprit - gratuluje hartu ducha... :great: przynajmniej spokój juz z tym będzie.
madziabmw - ależ Ty masz w sobie serdeczności i ciepła dla innych, oszczędź sąsiada, może nie miał kiedy wiercić, ja miałem parę miesięcy nad głowa dziecko z ostrym adhd, cały czas harmider nad głową, jeździło prawie non stop po podłodze jakimś łomotogennym pojazdem, parę razy zwracałem uwagę rodzicom, bez reakcji. Jak się wyprowadzali dostałem w okno jajkiem ( dobrze, ze nie zepsutym) ale przynajmniej było zabawnie :lol: Pozdrawiam cieplutko.

przez Shadowmere 08 maja 2010, 11:17
ja też nie lubie napakowanych kolesi.Bardziej takich atletycznych,smuklych w sumie:)
Shadowmere

przez rober6666 08 maja 2010, 11:22
...jak juz będę smukłym atletą to wrzucę specjalnie dla Ciebie fotkę,hehehe
Chociaż w pewnym wieku ciężko uzyskac talię osy.....zwłaszcza jak apetyt na mięsiwa wszelkiej maści sie ma
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez Koturre 08 maja 2010, 11:25
Robert,

aeroby, aeroby, aeroby a potem aeroby i aeroby :D I mięso możesz zarzucać do bólu :D

Pozdrawiam ;)
Koturre

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 11:31
Esprit- o, widzę że jedną polucję...solucję...eee poradnik, już znalazłeś :mrgreen: Do 'Kart Przeznaczenia' też gdzieś mam, muszę poszukać i Ci podeślę linka na pw :smile: (Bo na tym CD są dwie gry, nie wiem czy zauważyłeś :mrgreen: heh )
Krzyś- plan diabloliczny, ale jakże skuteczny :twisted:
Conrado- czasami po prostu inaczej się nie da... A te wiercenie już kilka dni trwa... Że tak powiem: można nerwicy dostać! :lol: W dzień to jeszcze jakoś znoszę, chociaż mi się aż ciśnienie podnosi, no ale bez jaj... o 8 rano wiercić i walić :?: :x
Shadowmere- widzę że i Ty potwierdzasz, iż kobiety schabów nie lubią, i racja :great: Ja osobiście lubię wysokich, smukłych i szczupłych. Tacy mają najczęściej... wiele do zaoferowania :lol: :oops:
Robert- 6 Weidera i ciśniesz :mrgreen:
magdalenabmw

przez Shadowmere 08 maja 2010, 11:32
rober6666, mi się zdaję,że taki jaki jesteś jesteś jak najbardziej DO RZECZY. :105:
Shadowmere

przez rober6666 08 maja 2010, 11:46
.nononononono
bo mi moje Ego za bardzo wzrośnie po takim tekście z Twojej strony :D :D :D
Robert
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

przez magdalenabmw 08 maja 2010, 11:50
rober6666 napisał(a):.nononononono