Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez Shadowmere 04 maja 2010, 11:35
a ja chyba przesadzilam.moje śniadanie skladalo sie z dwóch tabletek asentry,herbaty z dwóch torebek i 10 papierosów.Niestety zbiera mi sie na wymioty.
Shadowmere

przez Joaśka 04 maja 2010, 11:38
Shadowmere napisał(a):a ja chyba przesadzilam.moje śniadanie skladalo sie z dwóch tabletek asentry,herbaty z dwóch torebek i 10 papierosów.Niestety zbiera mi sie na wymioty.

tak nie wolno! :nono: :pirate: dziwisz się, że się potem źle czujesz..? :roll: Zjeść coś trzeba najpierw... :roll:
Joaśka

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 11:39
Właśnie się umówiłam na 13-ego maja na pierwszą sesję zdjęciową z serii :? Cykam 'trochę' :roll: :bezradny: :zonk:
Planuję iść w czwartek do psycha to mam nadzieję że jakieś benzo mi przepisze bo ten Oxazepam to tak działa jakby chciał a nie mógł :?

Kurde, mam wielkie plany na najbliższy czas. Planuję iść do psychiatry, zapisać się od razu na psychoterapię i iść na prawo jazdy-> bez leków nie dam rady, i do tego sesja na studiach. A tą sesją zdjęciową też się stresuję :zonk:

Ech... Dobra, idę się ubrać i idę do biura, chyba się zapiszę na prawko, bo kasę na nie mam, auto mam, a prawka nie mam. :? :hide:
magdalenabmw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez puszekokruszek 04 maja 2010, 11:44
Shadowmere napisał(a):a ja chyba przesadzilam.moje śniadanie skladalo sie z dwóch tabletek asentry,herbaty z dwóch torebek i 10 papierosów.Niestety zbiera mi sie na wymioty.

ooo, moje śniadanie sprzed kilku lat-tyle, że zamiast herbaty żłopałam zimną kawę ;)
Almost dying changes nothing, dying changes everything...
"Istnieje wiele rodzajów czubków:od depresji dwubiegunowej po socjopatię"("Krew Manitou",G.Masterton :) )

przez Shadowmere 04 maja 2010, 11:46
Joaśka, wiem,wiem,że nie wolno :roll: .teraz będę odchorowywać caly dzień :P Asia Ty stosujesz chyba jakąś przyjazną organizmowi diete,prawda?możesz uchylić rąbka tajemnicy jak ona mniej więcej wygląda?bo musze nad sobą nieco popracować i pod jedzeniowym względem.
Shadowmere

przez fobia 04 maja 2010, 11:52
wovacuum, wszystkiego najlepszego i dużo zdrówka!

dzień do d..., zaczyna mnie brzuch boleć - zbliża się @, pogoda fatalna i nic mi się nie chce :roll: a niedługo do pracy :roll: :P

przez agaska 04 maja 2010, 12:08
wovacuum, zamien sie. Z checia oddam Ci moja sraczke :twisted:
Be the change you want to see in the world

przez Joaśka 04 maja 2010, 12:13
Shadowmere,no stosuję... ;)
Moja dieta jest dość restrykcyjna, bo w moim przypadku chodzi nie tylko o odżywienie organizmu, ale i o zniszczenie grzyba oraz walkę z drobnoustrojami. :evil:
Jem głównie: warzywa jakie się tylko da, dużo ryb pod każdą postacią, żółtka jaj (białka mnie uczulają), nie za dużo mięsa (jeśli już to drób i cielęcina, żadnej wieprzowiny), kaszę (gryczaną oraz jaglaną), ryż brązowy, dużo kiszonek (swoje ogórki oraz piję z nich wodę), z owoców ze względu na grzyba jedynie grejpfruty i jabłka (choć ostatnio zdarza mi się i pomarańcza), pieczywo – tylko chleb razowy żytni na zakwasie, zupy, (ale nie z proszku, bez dodatku vegety i innych sztucznych polepszaczy smaku), ziemniaki pod każdą postacią (oczywiście z wyjątkiem chipsów).
Nie jadam: cukru i słodyczy pod żadną postacią (no dobra – czasem „zgrzeszę” batonikiem, ale bardzo rzadko), żadnego nabiału oprócz trochę zsiadłego mleka, żadnych produktów z białej mąki typu drożdżówki, pierogi, naleśniki, biały makaron, nawet zwykłych białych bułek, żadnych produktów przetworzonych, z puszki, sztucznych wędlin, w paczkach itp itd., żadnych serów ... Używam jak najwięcej oleju lnianego oraz z pestek dyni, oliwy z oliwek, oczywiście nie do smażenia tylko na surowo. Do tego piję ok. 2 litrów wody mineralnej dziennie, czasem miętę albo rumianek, herbatki ziołowe np. z vilcacorą.

Tak wygląda moja dieta, bo mam z czym walczyć, muszę wzmacniać za wszelką cenę organizm... Wystarczy jeśli Ty trochę swoją zmodyfikujesz, tzn. ograniczysz do minimum słodycze i w ogóle węglowodany proste, produkty z białej mąki, nabiał, a jedz jak najwięcej warzyw, owoców, ryb, węglowodanów złożonych w postaci pieczywa z mąki z pełnego przemiału, ryżu brązowego, grubych kasz, od czasu do czasu jajka. Pij sporo wody mineralnej, herbatek ziołowych, zrezygnuj z fast foodów, napojów gazowanych, produktów bardzo przetworzonych. Koniecznie wprowadź produkty zawierające omegę3, np. siemię lniane, olej lniany, tran.
Ta dieta jest bardzo zdrowa dla organizmu.
Joaśka

przez linka 04 maja 2010, 12:23
magdalenabmw, ja ci powiadam - idźże na tą terapię a nie będziesz żarła benzo.... :roll:
Albo wróć na antydepresanty....bo tak to długo nie pociągniesz...
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 12:29
linka napisał(a):magdalenabmw, ja ci powiadam - idźże na tą terapię a nie będziesz żarła benzo.... :roll:
Albo wróć na antydepresanty....bo tak to długo nie pociągniesz...

Benzo rzadko jem, tak raz na miesiąc/dwa jak np gdzieś jadę. Ostatnimi czasy w trzech sytuacjach tylko brałam- jak jechałam do rodziców, jak jechałam do Niemiec i jak jechałam nad morze. A tak to nie jadłam, chociażby dlatego że mi się skończyły :mrgreen: Dopiero ostatnio ten Oxazepam dostałam, ale on jest trochę lipny chyba.

A tak ogólnie to miałam Wam nie pisać, co by nie zapeszyć :bezradny: :P ale planuję w czwartek rano jechać do psycha z naszym forumowym Lubomirem, i od razu na psychoterapię chcemy się zapisać. A do leków i tak i tak muszę wrócić bo chcę iść na prawko, a na samym benzo to ja nie dam rady raczej.

Nad tą psychoterapią dlatego się zastanawiam, bo boję się że jeśli ona mnie nie wyleczy to już nic mnie nie wyleczy... I trochę mnie ta myśl przeraża, poważnie :? A tak, póki na nią nie idę, to myślę sobie :''Eee spoko, dajesz radę, a jak będzie naprawdę żle to zawsze w zanadrzu masz psychoterapię!''. A co jak po psychoterapii będzie żle, albo gorzej jak teraz? Co wtedy?

No i mam mega lenia, nie bardzo chce mi się tam jezdzić tak często, nie lubię mieć takich długoterminowych obowiązków :?
Ogólnie nie jest żle ze mną, co mam robić to robię, tyle że więcej wysiłku mnie to kosztuje niż osobę zdrową. No, i może ostatnio gorzej się czuję, a raczej 'dziwniej' :? Nie umiem tego opisać nawet.
Ostatnio edytowano 04 maja 2010, 12:31 przez magdalenabmw, łącznie edytowano 1 raz
magdalenabmw

przez Joaśka 04 maja 2010, 12:30
magdalenabmw napisał(a):A tak ogólnie to miałam Wam nie pisać, co by nie zapeszyć :bezradny: :P ale planuję w czwartek rano jechać do psycha z naszym forumowym Lubomirem, i od razu na psychoterapię chcemy się zapisać.

Madziu - SUPER!!!
Joaśka

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 12:32
Nie mów HOP Joasiu przed zachodem słońca :mrgreen: ;)
magdalenabmw

przez Joaśka 04 maja 2010, 12:37
Madzia - no jak nam się tu na forum już pochwaliłaś to teraz nie możesz już się wycofać. :P :mrgreen:
Joaśka

przez magdalenabmw 04 maja 2010, 12:41
No no no, ja Ci dam :mrgreen: haha Pochwaliłam się, bo mnie Linka prawie przydusiła do muru :mrgreen: ;) hehe
Zobaczymy jak to będzie, na pewno idę do psycha po leki itd A z terapią to muszę się jeszcze sto razy zastanowić i pogadać z psychem co on o tym myśli. I co będzie jak psychoterapia mi nie pomoże- co wtedy.
magdalenabmw

Sortuj wg