Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez fobia 27 mar 2010, 01:17
Ridllic, dasz radę ;) wkońcu umierałeś już setki razy ;)

przez Paranoja 27 mar 2010, 07:08
fobia napisał(a):Ridllic, dasz radę ;) wkońcu umierałeś już setki razy ;)

Rid jest hardkorem.
Jest jak Czak Noris.
:lol:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez Joaśka 27 mar 2010, 08:47
Yuppppiiiii, deszcz pada!!! :mrgreen: :D
Kocham niże, wtedy z moją główką duuuużo lepiej. :mrgreen: Miłego dzionka. :smile:
Joaśka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 27 mar 2010, 10:40
ALEKS*OLO napisał(a):Ridllic, miej to w dupie :mrgreen:

dokladnie.nerwicè trzeba olac :D dzien pièkny!!mam w planach spacerek z mèzem(jakos siè doczlapiemy)do parku,a pozniej biorè siè za porzàdki w szafach :twisted: :twisted: i jakos dzien zleci.Jutro przyjezdzajà znajomi-bèdziemy kopac w ogrodzie i jakies kwiaty posadzimy,moze tez jakies rzodkiewy i salatè??pozdrawiam wszystkich forumowiczow :D
wovacuum

przez fobia 27 mar 2010, 11:09
Joaśka, u mnie na odwrót - zaczęła mnie boleć głowa :(
Ridllic, żyjesz chłopie?

przez Joaśka 27 mar 2010, 11:18
fobia napisał(a):Joaśka, u mnie na odwrót - zaczęła mnie boleć głowa :(

Oj, to przykro mi... :roll: Ja zawsze odżywam, gdy jest wilgotno, chmury, deszcz, szaruga... Mam wtedy full energii i bardzo dobry nastrój, chyba dlatego, że fizycznie świetnie się czuję... Mam nadzieję, że potem zrobi Ci się lepiej... Wypij dobrą herbatkę albo kawę, zjedz coś smacznego...
Joaśka

przez magdalenabmw 27 mar 2010, 12:29
Z moją głową też dzisiaj tak średnio, ale to chyba już tak musi być. Mam teraz nerwicowy czas jak wielu z Was, a u mnie jednym z objawów nerwicy są bóle głowy (zawsze jak mam taki gorszy okres). Więc już nie wiem czy myśleć że to od pogody czy od nerwicy.

Wczoraj było u nas gorąco, mój termometr wskazał 22 stopnie :shock: Ludzie niektórzy na krótki rękawek chodzili. A dzisiaj... deszcz, szaro, chłodno.... Więc teoretycznie powinna mnie głowa nie boleć. Ale lekko ćmi a może nie tyle ćmi co taką ciężkość jej czuję jak by mi ktoś kamień wsadził do środka- miałam tak też na początku nerwicy, niezbyt przyjemne uczucie :? , i nie jest idealnie.

Ale fizycznie mam więcej energii niż np wczoraj czy tym bardziej przedwczoraj.
Psychicznie dziś już mi lepiej, może jeszcze benzo mnie trzyma bo to SR było :?

W ogóle to w tv fajna bajka ( :oops: ) dziś leciała :P - 'Potwory i Spółka'.

Życzę Wam miłego, i przede wszystkim spokojnego dnia :smile:
magdalenabmw

przez Joaśka 27 mar 2010, 13:04
No ja to wczoraj myślałam, że padnę jak pojechałam do Wawy na psychoterapię. Było mi niesamowicie duszno przez to nagłe ocieplenie i czułam się jakbym była naćpana. :evil: Niektórzy ludzie rzeczywiście na krótki rękaw chodzili, bo faktycznie momentami było gorąco jak w lecie. :shock: A ja byłam jak śnięta ryba, nawet na terapii nie chciało mi się gadać, nie wiedziałam o czym, coś tam trzy po trzy plotłam sama nie pamiętam już na jaki temat, ogólnie rzecz biorąc zmarnowany czas. :? :roll: Za to dziś przynajmniej mogę myśleć trzeźwo. :mrgreen: Więc staram się to wykorzystać pisząc referat, ale jakoś marnie mi idzie... :roll:
Joaśka

przez magdalenabmw 27 mar 2010, 13:19
Szkoda Asiu :-| No, ale ja wczoraj też się koszmarnie czułam, jeszcze ten atak... Dobrze że chociaż wieczór był miły.
A ja mam do pisania nie referat, a pracę licencjacką, ale coś się zebrać nie mogę... :-|
magdalenabmw

przez agaska 27 mar 2010, 13:55
Joaśka, tez sie ciesze piekielnie na ten deszcz. W koncu mnie oczy nie swedza - choc w nosie jeszcze kreci, ale co tam. Pokicham, pokicham i przestanie.

Paranoja, najszczersze wyrazy wspolczucia.

Ridllic, validol albo nervomix kup i dasz rade :)

Poszlam spac po 3am, wstalam okolo 12pm. Wcinam wlasnie rosol, ogladam Amazing Race - zaraz chyba Lost bedzie. Musze dzis myskowi zmienic trocinki.
Be the change you want to see in the world

przez fobia 27 mar 2010, 14:18
Joaśka, dzięki już jest ok :) wypiłam kawkę i wzięłam tabsa przeciwbólowego i jest super :) a deszczyk jest potrzebny :)

przez jacas 27 mar 2010, 14:39
nie tylko ja mam dzisiaj rosol widze ;) chcialem jechac na dzialke po glizdy dla zolwia ale pogoda mi plany pokrzyzowala :mrgreen:
jacas

przez Joaśka 27 mar 2010, 15:34
Fobia - to fajnie, że lepiej się czujesz. Mnie też kawka zawsze stawia na nogi, a tableta w przypadkach, gdy już naprawdę nie mogę (a podobno jestem bardzo wytrzymała na ból). :mrgreen:
Madzia - no współczuję z tą pracą lic., ale dasz radę, zobaczysz! :mrgreen: , ja się zaczynam męczyć z magisterską, uchhh... :roll:
Agaska - nnnnoooo, dla mnie mogłoby padać codziennie troszeczkę. ;)
Joaśka

przez linka 27 mar 2010, 15:46
Wiosenne zakupki :mrgreen:, nowe buty, nowa bluzka a do tego zakupiłam sobie nowe biurko do pokoju bo to które posiadam (dosłownie) się rozpada. Więc w przyszłym tyg., przed świętami pewno będę musiała je sama skręcić...o ile je mi już przyślą :mrgreen: to będzie zabawa.....

Poza tym to czuje się perfidnie, boli mnie brzuch, jestem wkur***na na wszytskich - uroki bycia kobietą @ :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg