Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Re: Mój dzisiejszy dzień

przez KasiaMi11 13 lis 2009, 22:08
ale wiecie co ja tak nie bez kozery boję się akurat tych zębów.Cały luty śniło mi się nagminnie ,że pluję własnymi zębami ,a właśnie w marcu zginął mój kolega-to na jego śmierć.Również płynąca rzeka nie wróży dla mnie nic dobrego.Śniło mi się,że stoję nad brzegiem rzeki,woda jest siwa ma wiry.Podświadomie wiem,że to nasza poczciwa Wisła,której szczerze nie cierpię.Stoję tak i patrzę jak sobie Wisełka płynie,żadnych emocji-ni strachu,ani radości,ani zdziwienia poprostu cisza i nic więcej.I nagle rzucam na wodę wianek taki sobótkowy,kolorowy patrzę sobie jak odpływa z biegiem rzeki.Następnego dnia dzwoniąc z pracy do mamy ,dowiaduję się,że wujek nie żyję-ukochany przyjaciel mego taty.

[Dodane po edycji:]

sporo tych 13-tkowych par wśród nas.a co do trzynastki-zawsze w szkołach miałam numer 13 w dzienniku,a teraz jestem 13 w grafiku!Buziaki !

Jakie serce taki lęk...

przez wovacuum 13 lis 2009, 22:11
KasiaMi11, nie wkrècaj siè moja droga to ^po prostu zbieg okolicznosci!!mi wypadajàce zèby snià siè bardzo czèsto :D i nikt nie umiera ;)
wovacuum

przez KasiaMi11 13 lis 2009, 22:24
Wovka powiem ci nie cierpię symbolicznych snów i wcale ich nie chcę mieć.....

Ale też Ci się śniło ,że sobie tak wyjmowałaś jeden po drugim?nie no dobra zmieniamy temat bo Kasia zaraz będzie miała dygutki :mrgreen:

Jakie serce taki lęk...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lena88 13 lis 2009, 22:28
Ja miałam kilka "proroczych snów", które sprawdziły się dosłownie tak jak mi się przyśniły :)
Just listen to the music of the traffic in the city
Linger on the sidewalk where the neon signs are pretty
How can you lose?

http://www.youtube.com/watch?v=JyW1smKgJF8

przez wovacuum 13 lis 2009, 22:29
KasiaMi11, snilo mi siè ,w czasie dialogu z kims tam te zèby wypadaly dokladnie dolne jedynki i dwojki :roll: i jakos tak pozniej seplenilam i rozpaczalam ze tych zèbow nie mam!!!ochyda :twisted: :twisted:
wovacuum

przez Ridllic 14 lis 2009, 18:58
źle się czuje ,żle spie mam lęki w ogóle chyba taki mały come back nerwicy na dodatek niektórzy zamiast pogadać to potrafią się nabijać a jak się odezwiesz to Ci powiedzą ,że sam zacząłeś mimo ,że słowem się nie odzywałeś wcześniej
Ridllic

przez wovacuum 14 lis 2009, 19:15
Ridllic, nie przejmuj siè jakims debilem no co ty??moze zjedz cos dobrego?albo spotkaj ze znajomymi?trzym siè :D
wovacuum

przez magdalenabmw 14 lis 2009, 21:46
Mnie mdli cały dzień i starsznie głowa boli. Teraz oglądam 'Mam talent' i zaraz zrobię chyba frytki...

A ja właśnie wylicytowałam dwie śliczne tuniki na Allegro, jedną za 2,25zł a drugą za 4,75 zł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
magdalenabmw

przez fobia 15 lis 2009, 02:41
Ridllic, nie martw sie moze to tylko "chwilowe" sprobuj przeczekac ja tez nieraz jeszcze miewam gorsze dni - i tak jak Tobie wrocily ostatnio koszmary nocne :( zwiekszylam dawke lexapro (za zgoda i namowa wrecz lekarki ) i jest troche lepiej ,ale od stycznia chce zrezygnowac z lekow.
A dzialo sie cos ostatnio w Twoim zyciu ,ze sie pogorszylo czy tak bez przyczyny ?
Trzymam kciuki trzymaj sie :*

magdalenabmw, zazdroszcze tych tuniczek :mrgreen:

przez KasiaMi11 15 lis 2009, 11:45
Ridlik nie pękaj to tylko chwilowe,będzie dobrze.Ja właśnie dzisiaj mam taki ból głowy jak Madzia aż mnie mdli.Wzięłam pyralginę,bo nic nie mogę robić,a muszę się ze wszystkim uwijać bo idę na noc do pracy.Masakra.Jak dzieci krzyczą to mam wrażenie ,że za chwilę łeb mi eksploduje :evil: Fobia ja też bym chciała w styczniu skończyć z lekiem.Tylko czy to się uda?

Jakie serce taki lęk...

przez Paranoja 15 lis 2009, 11:50
jestem po porannej awanturze z matka, tak na sniadanie kur wa. zeby lepszy dzien byl
Paranoja

przez fobia 15 lis 2009, 12:33
KasiaMi11, to nie bede sama :) jak za pierwszysm razem odstawialam leki to 2 tygodnie tak mi sie w glowie krecilo ,ze jak pijana chodzilam ,ale to ponoc normalne

przez Razorbladerka_ 15 lis 2009, 12:56
Ja dostam dzis zaproszenie od rodzicow na obiad, ale chyba nie pojedziemy bo moj skarb obudzil sie z goraczką :( a do tego ja boje sie, ze bede miala znow ten dziwny atak... :(
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez bliksa 15 lis 2009, 14:30
a u mnie cudownie wręcz :D
dyrektorka mojej szkoły ma nerwicę lękową od 14 lat, jakos tak przez przypadek sie zgadałysmy i powiedziala, ze mam wsparcie u niej w kazdej chwili, nawet jesli chodzi o zblizającą sie sesję :D
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Sortuj wg