Mój dzisiejszy dzień

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez stephanus 05 mar 2007, 19:19
Chciałbym tutaj oznajmić, a także się trochę pochwalić, że odnotowałem ostatnio duży sukces. Od ostatniego czwartku, udaje mi się z łatwością zrobić rzeczy, które do tej pory robiłem z wielkimi oporami, bądź przed nimi uciekałem i rezygnowałem. Czuję się już niemal zupełnie swobodnie, i to niezależnie od miejsca, w którym byłem.

Odkąd jestem tu, na forum, pisanie postów nie przychodziło mi z taką łatwością, jajak teraz. Wcześniej nawet próba napisania, choćby jednego zdania, była dla mnie wielkim stresem, często zbyt wielkim.

Mam nadzieję, że to nie jest tylko chwilowy stan i że uda mi się ostatecznie przebić przez nerwicę.
stephanus

przez IceMan 05 mar 2007, 19:20
człowiek nerwica napisał(a):gorzej jeżeli lęk mnie złapie o 2 w nocy Wink

weź od Atkii nr telefonu - jak coś to zadzwonisz :D :lol:
Przyjaciel forum

przez Atkaa 05 mar 2007, 19:31
Oj Piotruś, nie przeczytałam Twojego postu, nie żebym pominęła oczywiście :roll: tylko coś mi tu internet nie robi dzisiaj. W każdym razie reasumując Was - mężczyźni :roll:

Piotrek napisał(a):To raczej my (faceci) wirtualnie tracimy pewne lęki itd. Więc przez neta jakoś łatwiej, nie pytaj się dlaczego.

Nie będę pytała bo przecież wiem :P Ta moja rzekoma bulwersacja to tylko przykrywka myśli o tym, że tutaj jesteście marzeniem niejednej dziewczyny a w realu nie możecie się otworzyć. Sama mam podobnie czasami i wtedy chce stanąć w jakimkolwiek centrum tego świata i krzyknąć:"Hej ludzie! Dlaczego uważacie mnie za dziwaka? Jestem normalną wrażliwą osobą! Jestem dobra i pomocna! Kocham życie i świat! I was zakichane gbury też kocham!!! " Taaa... To byłam ja, Atkaa w wydaniu niespełnionym, być może w późniejszym przekładzie na język popkultury, której za cholerę nie kumam :P

Piotrek napisał(a):a też ja też chcę !!! Laughing Mnie też trzaśnij !!! Mr. Green Wink
Jasne. Zaczne trzaskać hurtowo. Już nawet mam nazwę Atkaa Corporation - Trzaskanie na życzenie :mrgreen:
"Wstałeś rano i czujesz sie podle? Zapowiada się kolejny dzień świra? Masz wrażenie że de ja vu nigdy Cię nie opuści? Zadzwoń!!!! Oferujemy trzaskanie w dowolnie wybraną przez Ciebie część ciała! Zapewniamy opatrunki i dyskrecję!" :mrgreen:
z zimna, z wysiłku, z nadziei, z pragnień
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 05 mar 2007, 19:43
To ja zamawiam sobie mocne trzaśnięcie z rana-bo akurat o tej porze dnia teraz mnie bierze :D
:)

przez Atkaa 05 mar 2007, 19:47
Piotrek napisał(a):weź od Atkii nr telefonu - jak coś to zadzwonisz Very Happy Laughing

Wiesz co, ja Tobie chyba zaproponuje darmowe trzaskanie w ramch reklamy!!!!!!!!!!!!
A swoją drogą to może dzwonić nawet o drugiej w nocy. Jestem gotowa się zadeklarować :mrgreen: Musze tylko uprzedzić mojego chłopaka co by sobie stopery zaaplikował do uszu :mrgreen: Damy radę Dareczku :mrgreen:
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 05 mar 2007, 19:58
Atkaa napisał(a):tylko coś mi tu internet nie robi dzisiaj.

coś forum zamula - nie wiem czemu, ale u mnie też powoli chodzi

Atkaa napisał(a):Oferujemy trzaskanie w dowolnie wybraną przez Ciebie część ciała!

To już zachodzi na perwersję :lol: ;)

jesteście marzeniem niejednej dziewczyny

no .... szok. Powiedz szczerze, pocieszasz mnie tylko ? Czy to prawda ?

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:58 pm ]
stephanus - działaj działaj - wygląda na to, że jesteś na dobrej drodze - też tak mam od miesiąca, że nie mam oporów z pisaniem postów (wszędzie to widać) :lol:
Ostatnio edytowano 05 mar 2007, 20:11 przez IceMan, łącznie edytowano 1 raz
Przyjaciel forum

przez Atkaa 05 mar 2007, 20:02
No wiesz, ja tu od pocieszania nie jestem 8) Ja tu jestem od pisania prawdy 8) He he, ale szczerze to chyba nie sadzisz, że jestem zdolna do czczego słodzenia co? No chyba na tyle mnie znasz... mam nadzieję...
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 05 mar 2007, 20:14
Atkaa napisał(a):No chyba na tyle mnie znasz... mam nadzieję...

no znam :D ale mnie zaskoczyłaś, bo może od jakiegoś czasu czuję się lubiany, ale tak aż to... wow ;)
Przyjaciel forum

przez maiev 05 mar 2007, 20:30
hej wszystkim

właśnie wróciłam od dentysty - znowu. jestem zła - co nie jest jakąś nowością. Ogłaszam upadłość albo bankructwo albo wszystko razem. Teraz mam powód do zamartwiania się na cały miesiąc. czuję że wracam do "doła".

Wybaczcie że tak tu marudzę, ale własnie tak się przedstawia mój dzisiejszy dzień. Od samego rana przykre niespodzianki. By to diabli. Chyba limit przykrych zdarzeń na ten tydzień wykorzystałam (??) wiec jest nadzieja że jutro bedzie lepiej. NIE lubię poniedziałków - tego szczególnie!
"I need a new version of me..."

przez Atkaa 05 mar 2007, 20:43
Wypowiedziałam się w imieniu płci pieknej po prostu. Kobiety chcą się czuć przy swoim facecie bezpieczne, wyjątkowe i rozumiane. Kiedyś usłyszałam takie zdanie i bardzo mi sie wbiło w pamięć: "żeby zrozumieć kobietę, trzeba po części myśleć jak kobieta" Czy znasz mężczyznę, który myśli chociaż cząstkowo jak kobieta? Ja niestety nie miałam jeszcze zaszczytu takiego poznać :mrgreen: W każdym razie mężczyźni na tym forum mają świetne zadatki na idealnego partnera. Nie rób wielkich oczu, tylko zastanów sie nad swoją wartością o której istnieniu zapominasz...
P.S. Ooo, mój idealny mężczyzna wrócił z uczelni :D Nadszedł czas przytulania :mrgreen: To tymczasem, do jutra promyczki!
drżę każdego ranka
gdy wyruszam w świat...

przez IceMan 05 mar 2007, 20:59
Atkaa napisał(a):P.S. Ooo, mój idealny mężczyzna wrócił z uczelni Very Happy Nadszedł czas przytulania Mr. Green To tymczasem, do jutra promyczki!

Obrazek do juuutra... ;)

maiev miejmy nadzieję, że limit się wyczerpał. Życzę miłego tygodnia, innego niż poniedziałek :D
Przyjaciel forum

przez Agna 05 mar 2007, 21:32
22 lata temu przyszłam na swiat... zapowiada sie wysoki lot dzis :D
pzdr
" poznanie rzeczywistosci prowadzi do wiedzy, jak rzeczywistosc zmienic- znajac rzeczywistosc ukształtowac ja wedle swojej woli "

przez Justynka 05 mar 2007, 21:48
Atkaa napisał(a):Jasne. Zaczne trzaskać hurtowo. Już nawet mam nazwę Atkaa Corporation - Trzaskanie na życzenie Mr. Green
"Wstałeś rano i czujesz sie podle? Zapowiada się kolejny dzień świra? Masz wrażenie że de ja vu nigdy Cię nie opuści? Zadzwoń!!!! Oferujemy trzaskanie w dowolnie wybraną przez Ciebie część ciała! Zapewniamy opatrunki i dyskrecję!" Mr. Green

Piotrek napisał(a):To już zachodzi na perwersję Laughing Wink

:lol: Jak myślicie.......facet Atki wie, że ona tak trzaska na prawo i lewo na forum :?: :shock: :lol: no,no,no.......

Agna napisał(a):22 lata temu przyszłam na swiat... zapowiada sie wysoki lot dzis Very Happy

Najlepszego Agna :!: ;)

przez IceMan 05 mar 2007, 22:02
Agna napisał(a):22 lata temu przyszłam na swiat... zapowiada sie wysoki lot dzis Very Happy
pzdr

Agna, dla Ciebie wszystkiego naj naj naj i spełnienia wszystkich marzeń!
Przyjaciel forum

Sortuj wg