Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Candy14 11 maja 2012, 15:26
nie upuszczam głowy. Patrzę się na nie i staram zrobić "pozytywną minę".

a moze sien po prostu usmiechnij?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez KillBill 11 maja 2012, 15:29
Candy14 napisał(a):
nie upuszczam głowy. Patrzę się na nie i staram zrobić "pozytywną minę".

a moze sien po prostu usmiechnij?

a może niech nasmaruje pośladki i znajdzie sobie faceta.podobno nie wszystkich facetów pociągają kobiety nie można na siłę takim wmawiać orientacji seksualnej.

przez Verona 11 maja 2012, 15:34
Akasha, no w końcu i Ty to dojrzałaś u kolegi Marsala...uff..o tym pisałam mu własnie w pierwszej juz odpowiedzi, potwierdziła to Thaela....opiną Chłopczyka na temat żądań i wymagań od kobiet a nieumiejętnością kontaktu z nimi.. ba... nie tylko z Kobietami ale wogóle z ludźmi w realu. :-|
i na co Ci było to "wkurzenie" ;) na mnie :?: ...skoro podzielamy tą samą opinię tylko w różnych językach i pisane innym stylem :mrgreen:
Walczyłam o godne poszanowanie praw Kobiety i rozporządzania jej "osobistą cnotą" oraz "wykazywaniem się" wobec facetów a w szczególności prawiczków... i moim celem nie był atak na Ciebie , skoro tak to odebrałaś to przepraszam :uklon: ...przecież też chyba kobitką jesteś..chyba? ;)
wyluzuj....za dużo ludzi się tu spina jużżżzz... :mrgreen:

Jest wątek- wyraziłam swoją opinie na ten temat ( patrz mój pierwszy wpis :idea: :arrow: ) a że ktoś ją odebrał zbyt osobiście i zraniłam uczucia albo wbiłam się celnie w Jego problem 8) hmm..zupełnie nieświadomie to nie moja wina :bezradny: ....mam prawo wyrazić opinie na każdy temat na form .
Pytanie?- odpowiedź...krótko, zwięźle i na temat :great:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez uspiony2 11 maja 2012, 15:35
Candy14, nie umiem. Wolę nie próbować na siłę, bo wyjdzie dziwnie.
Jestem z tych co całość emocji ukazują dopiero przy głębokim poznaniu.

-- 11 maja 2012, o 14:38 --

KillBill, obrażasz mnie? Lepiej popraw swój post.

przez Verona 11 maja 2012, 15:43
Verona napisał(a):Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?
moja odpowiedź:
Owszem szanse mają, pod warunkiem, że się trochę pośpieszą i bardziej postarają :pirate:

mój pierwszy wpis ...dotyczący tego tematu...dla przypomnienia wszystkim, którym ( jak to zasugerował Kolega Marsal :blabla: ) nie chce się nawet wrócić kilka stronek wcześniej..żeby doczytać :mrgreen:
nikogo osobiście z Panów nie tykałam :nono: ....żeby nie było, że ja niby ferment sieje jakiś czy co tam innego... 8)
Kolego Marsal...to dla Ciebie bo chyba od tego sie zaczęło.. ;)
Ostatnio edytowano 11 maja 2012, 16:15 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Bez prowokacji proszę .

przez KillBill 11 maja 2012, 15:43
ogólnie piszę.skoro ktoś ma opory w kontaktach z dziewczynami to niech spróbuje z facetami.co tu gdybać na tematy z kosmosu.goście nie mają nikogo tylko marudzą że nie mogą nikogo poznać-tym samym problem nie istnieje.rzeczywiste problemy by były gdyby byli w związkach i wtedy można by było coś konstruktywnego doradzić.nie ma sensu doradzać facetowi siedzącemu na jajcach przed komputerem jak ma się zabrać za kobiety.

przez uspiony2 11 maja 2012, 15:46
KillBill, ale czy Ty czytałeś co ja pisałem wcześniej? Nikt nie będzie mnie nazywał pedałem. Popraw post.

przez KillBill 11 maja 2012, 15:52
nie czytałem za długi post :lol:

przez Kiya 11 maja 2012, 15:53
uspiony2, chciałabym dać Ci jakąś radę, ale sama nie wiem "jak to ludzie robią" :-| W każdym razie nie przejmuj się tym, że póki co dziewczyny nie reagują pozytywnie na Twoje próby. Gdyby reagowały, to by znaczyło, że każdy może być z każdym, wystarczy tylko się odezwać i ta-dam, związek gotowy! A tak nie jest.

Sama miałam ostatnio taką sytuację - w pracy jest nowy ochroniarz. Przyszedł się przywitać i zamienić parę słów. No i chwali mu się, że próbował, ale został z niczym. Bo kobieta często już po minucie wie, czy chciałaby być z kimś takim, czy nie. Nie chodzi tylko o wygląd, ale też mowę ciała, stosunek do rozmówcy, takie tam... Chłopak jest miły i życzę mu jak najlepiej, ale to po prostu nie mój typ.

Rozumiesz co mam na myśli?
"Jestem toksycznym produktem odpadowym aktu stworzenia."

przez Verona 11 maja 2012, 15:56
KillBill napisał(a):ogólnie piszę.skoro ktoś ma opory w kontaktach z dziewczynami to niech spróbuje z facetami.co tu gdybać na tematy z kosmosu.goście nie mają nikogo tylko marudzą że nie mogą nikogo poznać-tym samym problem nie istnieje.rzeczywiste problemy by były gdyby byli w związkach i wtedy można by było coś konstruktywnego doradzić.nie ma sensu doradzać facetowi siedzącemu na jajcach przed komputerem jak ma się zabrać za kobiety.

no...dosadnie może i z przekąsem ale prawdę napisałeś :uklon: ...widzę ze preferujesz cięty język i niezlą masz gadkę Chłopie :mrgreen: :great:
ale i tak znów się ktoś ofocha , będzie afera a przecież wyraźnie napisane jest OGÓLNIE PISZĘ
chyba trzeba Capsem...bo nie wszyscy widzą :bezradny:

przez inbvo 11 maja 2012, 15:59
Kiya napisał(a): kobieta często już po minucie wie, czy chciałaby być z kimś takim, czy nie. Nie chodzi tylko o wygląd, ale też mowę ciała, stosunek do rozmówcy, takie tam... Chłopak jest miły i życzę mu jak najlepiej, ale to po prostu nie mój typ.

Rozumiesz co mam na myśli?

Czyli liczy się tylko szczęście i... odrobina śmiałości? Czy własny wysiłek? Ja generalnie w ogóle nie potrafię na szczęście liczyć
Ale na pewno łatwiej osobom komunikatywnym, z wysoką samooceną - bo częściej wychodzą więc prawdopodobieństwo powodzenia większe.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez KillBill 11 maja 2012, 15:59
a co mnie obchodzą fochy kogoś kto żywej pipci na oczy nie widział ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

przez Candy14 11 maja 2012, 16:02
Candy14, nie umiem.

uspiony2, nie potrafisz sie usmiechnac? Ja sie usmiecham do pani w sklepie chociaz nie chce jej poderwac, do kierowcy w autobusie, do dziecka na ulicy ... usmiech potrafi zdzialac cuda. Ludzie stanowczo za malo sie usmiechaja do siebie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez linka 11 maja 2012, 16:06
KillBill,ekstra że ty widziałeś na oczy "pipcię" - szacun i gratulacje :roll: Ostrzegam oficjalnie, skończ już to szydzenie i obrażanie innych ludzi - nie podobają ci się ich wypowiedzi to włącz "ignoruj" i nie będziesz musiał kalać swych oczu postami. Kolejny taki wyskok skończy się ostrzeżeniem.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg