Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Badziak

Użytkownik
 • Zawartość

  1414
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Badziak

  Lek na alkoholizm

  Odkryto gen alkoholizmu. Na razie u myszy, ale uczeni są zdania, że uzależnienie od alkoholu u niektórych ludzi też ma podłoże genetyczne. Kiedy gen jest "zepsuty", łatwo wpaść w nałóg. Genetycznie zmodyfikowane gryzonie robiły wszystko, byle tylko zdobyć alkohol. Z czasem były bezustannie pijane. Normalne laboratoryjne myszy nie interesują się alkoholem i piją go bardzo mało lub wcale, kiedy mają wybór między wodą a napojem z domieszką procentów. Jednak, gdy gryzoniom zmodyfikowano gen Gabrb1, dosłownie rzuciły się na "flaszkę". Wolały pić alkohol niż wodę - aż 85 proc. ich dziennego spożycia płynów stanowiły drinki o mocy wina. Zwierzęta tak się uzależniły, że wykonywały każdą, coraz trudniejszą prace, którą stawiali przed nimi naukowcy, byle tylko zdobyć alkohol. Z czasem były bezustannie pijane. Cały tekst: http://wyborcza.pl/narkopolacy/1,100609,15054904,Odkryto_gen_alkoholizmu.html#ixzz2nT7zW2ka
 2. Badziak

  Świat fantazji i iluzji

  zujzuj, to jest dość ciekawe czemu służą takie fantazje. Ja je utraciłam z chwilą, kiedy zaburzenia zaczęły odchodzić i teraz myślę, że to jest swoisty mechanizm obronny. Myślę, że jest okej póki istnieje rozgraniczenie między fantazją a rzeczywistością. Gorzej kiedy uznajesz swoje fantazje za byt realny i zaczynasz się z nimi zlewać.
 3. Badziak

  Czy ktoś z was żałuje, że zaczął się leczyć lekami?

  Wczesniej czy później-co za róznica ,tak czy siak gówno by w twoim przypadku dały Haha, ktoś tu się przejął To dobrze, to znaczy, że mam rację w tym, co pisałam.
 4. Badziak

  Zemsta

  Dobrze postawione pytanie.
 5. Badziak

  Strach przed odebraniem telefonu

  Miałam ten problem jakieś dwa/trzy lata temu, ale od kiedy zaczęłam brać Anafranil+Amizepin zniknął jak ręką odjął :)
 6. Badziak

  Witam nazywam się Marcin i z góry przepraszam za taką formę

  A może jakieś beta-blokery? Słyszałam, że niektórzy śpiewacy operowi je stosują przed wyjściem na scenę, żeby się nie denerwować - żeby głos im nie drżał, ręce się nie trzęsły i serce nie waliło jak młot.
 7. chris77, nie sugeruj się poradami koleżanki, tylko konsultuj wszystko z lekarzem.
 8. Badziak

  Flashbacki czy tylko ja je mam?????

  czakulka16, w jakim nurcie prowadzona była Twoja terapia?
 9. Badziak

  nic nie czuję

  Jałmużna dla bezdomnych? To jest wyraz czyjejś dobroci? Raczej głupoty. Stonka, Ty to masz piekło na Ziemi. Myślę, że jakbyś zdecydowała się kiedyś popełnić samobójstwo to Bóg by Ci to na pewno wybaczył, widząc jak wielkie musiałaś znosić cierpienia.
 10. Badziak

  Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?

  Co się stało z użytkownikiem _asia_ ?
 11. Badziak

  Nigdy w życiu się nie zakochałam/em.

  Uważasz, że ludzie na tym forum nie wiedzą co to jest oksytocyna? Raczej każdy miał biologię w szkole. Fenyloetyloamina też nie jest jakimś tajemnym związkiem. "Poczytajcie o tym więcej " zabrzmiało trochę jakbyś był wszechwiedzącym ważniakiem.
 12. Badziak

  mitomania mojego meża

  To jest kluczowe zdanie! Zrób tak jak napisałaś.
 13. Podzielam to. Później napiszę coś więcej na ten temat.
 14. Badziak

  nic nie czuję

  A co Ci się dzieje tak konkretnie?
×