Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Sian

Użytkownik
 • Zawartość

  131
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Sian

  czego aktualnie słuchasz?

  http://www.youtube.com/watch?v=ELEIC_CMH44
 2. Jak dla mnie to też jest nerwica. Miałam kiedys bardzo podobne natręctwa dotyczące Boga i tego, że być może to On każe mi kogoś skrzywdzić lub też że ja sobie to kiedys wmówię i to zrobię. Wyobrażam sobie że bardzo cięzko sobie z tym poradzić, ale mi po pewnym czasie przeszło, Tobie na pewno też przejdzie.
 3. Sian

  Filmy!

  A gdzie ten "Srpski film" można obejrzeć?
 4. Sian

  Filmy!

  Polecam "Różę" Smarzowskiego każdemu. To chyba jeden z najważniejszych, a jednocześnie najbardziej wstrząsających filmów jakie widziałam, a sporo oglądam. Niewiele jest filmów, które wzbudziły we mnie takie emocje. Z ostatnich "hitów" zachwyca mnie też "Blue Valentine", mimo że na początku zasugerowałam się trochę tytułem i obawiałam się następnego romansidła, okazało się, że to kawał realistycznego, dobrego kina o relacjach między dwojgiem ludzi.
 5. Wynieść się z domu...To nie jest takie proste. Kolega wspomniał w poście, że ma niską rentę socjalną, skoro tak to mało prawdopodobne żeby było go stać na wynajęcie własnego lokum, opłacenie rachunków i przeżycie. Wg mnie powinieneś raczej popracować nad tym aby dokonać zmian w Waszych relacjach, mam głównie na myśli to w jaki sposób reagujesz na poniżanie ze strony ojca. Wiem że to nie będzie łatwe, ale nie możesz mu na to pozwolić. I nie chodzi o to aby samemu odpowiadac agresją, zresztą sam napisałeś, że jesteś człowiekiem spokojnym. Musisz pokazac ojcu, że nie ma nad Tobą całkowitej kotroli, że nie będziesz dawał soba pomiatać. Np w czasie kiedy wykonujesz jakieś prace domowe, a on zaczyna się nad Tobą znęcać psychicznie, przerwij swoje zajęcie i odejdź, nie reaguj na jego agresje i powiedz spokojnie, ze wrócisz to tego kiedy on się uspokoi. Wiem że to może być strasznie trudne, szczególnie jeśli nie miało się ze swoim rodzicem zbyt bliskiej relacji przez całe życie, ale czy próbowałeś mu po prostu szczerze powiedzieć, że to w jaki sposób on się zachowuje niezwykle Cię dotyka?
 6. Jesteś w błędzie, kobiety (przynajmniej niektóre) także to potrafią
 7. Podejrzewam, że nie jestem jedyną osobą, która nie doświadczyła uczucia zakochania. Mam 24 lata, byłam w kilku związkach, za każdym razem czekając na to wielkie bum, a mimo to nic takiego nigdy nie nadchodzi. Patrzę na ludzi wokół mnie, szczęśliwe pary i próbuję sobie wyobrazić jak to jest kogoś naprawdę kochać, czuć że jest na świecie jedna wyjątkowa osoba, dla której zrobisz wszystko. Myslę, wiem, że to pewnego rodzaju zaburzenie, upośledzenie emocjonalne, pytanie, czy da się to zmienić? Dużo bym dała aby móc się zakochać choćby bez wzajemności. Zastanawiam się jak wiele jest osób z podobnym problemem
 8. Sian

  zadajesz pytanie

  Zazwyczaj na przekór sobie samej, czyli zgodnie z oczekiwaniami Jaki film wywarł na Tobie największe wrażenie?
 9. Sian

  Jakie studia doradzilibyście?

  Dokładnie. Po przerwaniu moich pierwszych studiów, postanowiłam znaleźć pracę na kilka miesięcy, żeby nie siedzieć bezczynnie w domu. Pracowałam w Mc'donaldzie. Wtedy dopiero doceniłam ten świetny czas jakim są studia :) I od razu w mojej głowie pojawiły się mysli, że nie wyobrażam sobie spędzić reszty życia w pracy tego typu. Moja motywacja aby powrócić na studia wzrosła ogromnie.
 10. Sian

  Pokrzywka

  Witaj. Ja również zmagam się z pokrzywką już kilka lat. Mnie lekarz powiedział, że jest to tzw. pokrzywka autoimmunologiczna. Czyli pojawia się nie w wyniku czynników zewnętrznych, ale przez hormony. Miałam dwa razy robione testy alergiczne, które nie wykazały żadnego wielkiego uczulenia. U mnie pokrzywka pojawia się kiedy chce, w dzień, w nocy, niezależnie od pory roku. Potrafię się czasami podrapać do krwi więc przydałoby się w końcu wyleczyc albo przynajmniej zaleczyć to cholerstwo.
 11. Sian

  O kim mowa ?

  Aung San Suu Kyi Sorki. Czarnoskóra amerykańska aktorka, znana z talentu komediowego, laureatka Oscara
×