Co Wam daje to forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Re: Co Wam daje to forum..?

przez buu 25 paź 2010, 11:52
Milutki napisał(a):Dla mnie - oprócz poczucia, że nie jestem sam z problemami nerwicy - jest jedna istotna sprawa.
Przeglądając historie innych, a także samemu pisząc, dzieląc się uwagami, w efekcie - mnie samego bardziej to zachęca i motywuje do działania, do zajmowania się swoją nerwicą. Przypomina mi, że MOŻNA i TRZEBA coś z tym robić, próbować bezustannie, bo szkoda naszego życia na takie pierdoły, jak nerwica... :evil:

dokładnie, od dawna czytałam to forum jednak nie byłam zarejestrowana.
w pewien sposób czytanie daje mi właśnie taką motywacje, porządnego kopa, że coś trzeba robić ;)
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez Sjenna 27 paź 2010, 13:36
Nie czuję się osamotniona ze swoimi problemami. To, że czytam historie różnych osób, uświadamia mi, że moja sytuacja jest naprawdę dobra. Także staram się jeszcze bardziej ;D Może też komuś pomogę, kto wie... i myślę, że jest tu masa świetnych osób ;)
"Wszyscy mamy choroby,
Które sprytnie się przyczepiają i rozrastają
Nieważne jak bardzo się staramy.
Wszyscy mamy coś, co nas zakopuje.
Na szczęście odkopujemy siebie nawzajem.
Więc gdy choroba włącza moje ego
Wiem, że zadziałasz jak sprytne lekarstwo"

Incubus- dig

przez Matt FX 08 gru 2010, 01:46
Dla mnie to forum to bomba! :great: Jakie miłe zaskoczenie mnie dopadło kiedy po raz pierwszy luknąłem na Wasze foty. Jesteście mega sympatycznymi uśmiechniętymi osobami!!! A myślałem kiedyś że są tu same smutasy... ;)

Poza tym człowiek wie że nie jest sam, zawsze można się poradzić kogoś w sprawie lęku, leków i nie tylko. Nie raz to forum w pewnych mocnych chwilach kryzysu dało mi większe wsparcie niż szpital psych. czy rodzina. Naprawdę! Bo kto Cię bardziej zrozumie jak osoba, która też czuję się podobnie?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buka 22 gru 2010, 03:02
przypadkiem znalazłem,a nie sądzilem że taka strona może wogóle istnieć.Chociaż to głupio brzmi, to dobrze wiedzieć że inni też mają podobne problemy,jakoś do tej pory mi sie wydawało że tylko ja mam takie jazdy.pozdrawiam:)

przez GG7 30 gru 2010, 12:52
Nie jesteś napewno sam ... Ja już miałem tyle "jazd" , że mnie to przeraża , być może dzięki - zakichanemu ( mimo wszystko ) Lorafenowi żyję ... Po dłuższym zażywaniu stwierdzam , że to ma skutki uboczne , ale żyje i kurde trzeba będzie sporo pracy włożyć , ale mam nadzieję , że przyniesie to jakiś skutek ... Było u mnie już gorzej niż jest obecnie ( choć jest conajwyżej "wegetatywnie" z czasowymi napadami "paranormalnymi" )
Rexetin+Trittico+Oxazepam+Miansec // i czasem C2H5-OH ..."idę" -powoli chyba ..? w stronę prostej ,byle bym szybko nie dotarł do jej kresu."NFZ" - Nichilistyczna Filozofia ZBRODNI - Poszargana/poszarpana wielowątkowość wewnętrzna powoli dobija/zabija.. qrv. 104 kg :( /67"
GG7

przez wiejskifilozof 08 sty 2011, 16:10
Tu są ludzie , który mają takie jak ja problemy i nikt mnie nie wyśmieję . :yeah:

przez wiejskifilozof 09 sty 2011, 13:20
:mrgreen: Wiem .Dziękuję

przez piscis 16 sty 2011, 01:08
takich ludzi jak Wy, dzięki którym jeszcze nie zwariowałam...
KL - jesteś Promykiem w moim szarym świecie

Co Wam daje to forum..?

przez Sean1 20 mar 2011, 13:53
mi to forum szczerze mało daje, mój przypadek jest bardzo osobliwy, więc siedzenie tu mi nie pomoże, ale po prostu dobrze czasem POBYĆ i pogadać nawet niekoniecznie o nerwicy z osobami zaburzonymi :>

Co Wam daje to forum..?

przez Korba 20 mar 2011, 14:29
mój przypadek jest bardzo osobliwy

90% nas tak o sobie myśli :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Co Wam daje to forum..?

przez Sean1 20 mar 2011, 22:19
no niby tak... ale mój na serio jest bardzo, bardzo osobliwy :) nie mówię, że gorszy, bo szczerze myśli samobójcze miałem tylko raz, nie mam jakiś dołów nawet i nie czuję tego złego i przytłaczającego klimatu i jak czytam niektóre posty to cieszę się, że tak nie mam jak niektórzy, a mimo to jestem zaburzony, chociaż nie tak jak kiedyś, ale zdrowym bym się raczej nie nazwał:P

Co Wam daje to forum..?

przez Margolka 06 kwi 2011, 12:14
Nie da się ukryć, że właściwie chorego na depresje lub inne schorzenia psychiatryczne zrozumie tylko ten, kto to przeżywał lub przeżywa no i lekarz od głowy. Moi bliscy są zaskoczeni, że zaczęłam się leczyć. Przecież się im nie skarżyłam, no bo w sumie jak zaczęłam coś, że jest mi źle to było: sama sobie takie życie wybrałaś. Więc wzięłam tą odpowiedzialność za złe decyzje i walące się kłopoty na moje barki i przestałam komukolwiek o tym mówić. W końcu ludzie mają swoje problemy, a kiedy twierdzą, że ja ich doprowadzę do nerwicy albo zawału,to nie mam ochoty mieć nikogo na sumieniu. Tak więc wzięłam, ale niestety nie uniosłam. Zginałam się coraz bardziej, by wreszcie paść i poszukać pomocy tam gdzie ktokolwiek mnie rozumie. Takie forum pozwala się choćby wypisać i wyżalić bez obawy o wyśmianie i ocenianie. I nieważne w sumie czy ktoś tak naprawdę odpowie, zawsze ktoś przeczyta, a i ulga wewnętrzna jakby się nieśmiale pojawia.
och życie czemu tak pędzisz?
nie dajesz sercu oddechu
czy kiedyś za tobą nadążę?
czy umrę nawet w pośpiechu?

Co Wam daje to forum..?

przez Sorrow 06 kwi 2011, 12:33
Nom. Można tu w miarę normalnie porozmawiać.

Co Wam daje to forum..?

przez Michuj 18 kwi 2011, 23:00
daję mi możliwość zmarnowania czasu i pojęczenia sobie.
Michuj

Sortuj wg