Jesteście zadowoleni z tego forum..?

Informacje o forum, ogłoszenia, pytania do Administratorów, Moderatorów. itp.

Jestem...

...zadowolony/a z forum
590
80%

...niezadowolony/a z forum
151
20%

Liczba głosów : 741

Re: Jesteście zadowoleni z tego forum..?

przez linka 07 lis 2009, 15:01
present napisał(a):Forum jest lepsze niż dawniej. Już nie wciskacie wszystkim tabletek, albo psychologa ;)

no tak, bo jeszcze niechcący te metody by zadziałały......a broń panie Boże....... :roll: .
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ALEKS*OLO 07 lis 2009, 17:26
Nie wciskamy tabletek i psychologa (?!) przepraszam bardzo czy ktos wciska komus tabletki albo psychologa?
Po 1 : nikt nie jest lekarzem zeby wciskac leki (zreszta jesli ktos doradza leki to napewno nie zmusza do brania ich)
po 2 : jak jest napisane ponizej "Administratorzy Forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.
Forum ma charakter informacyjny.
Wszelkie decyzje odnośnie leczenia muszą być podejmowane w porozumieniu z lekarzem i za jego zgodą.
Forum jest prowadzone przez osoby fizyczne wyłącznie w celach osobistych." to chyba wchadzac tutaj kazdy rozumie w jakim celu jest stworzone to forum "INFORMACYJNYM" , wiec jesli jakas rada komus sie nie podoba to jej nie stosuje , a jesli ktos chyta sie kazdej nadzieji to skorzysta z rady (dobrej moim zdaniem) pojscia do lekarza psychiatry badz psychologa . Przecierz zaburzenia psychiczna tak jak kazda choroba wymagaja konsultacji lekarskiej i podjecia srodkow leczacych np tabletki lub psychoterapia.
Chyba proste jak budowa cepa ...

czytajac niektore posty jednak nie ;/
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez andy85 08 lis 2009, 08:19
Jestem bardzo zadowolony z forum i dzięki niemu uzyskałem wsparcie. Najpierw czytając, bo przez to wiedziałem, że są też inni ludzie, którzy mają podobne problemy. Później znalazłem tu namiar na osobę, która mi pomogła wyjść z lęków. Teraz czuję się świetnie, a bywam tu nadal, bo przywiązałem się jak do dobrej rodziny. Forum jest świetne i potrzebne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paranoja 13 lis 2009, 20:29
nie wiem czy da sie, ale czy moznaby bylo pomyslec nad automatycznym skalowaniem fotek? czasem nie mam czasu albo mozliwosci by zmieniac rozmiaru zdjecia wiec zanim cos wrzuce to musze wrzucac na imageshacka i zmieniac w ten sposob rozmiar foty.

wladzo? czy da sie z tym cos zrobic?
Paranoja

przez shadow_no 15 lis 2009, 16:34
Paranoja, zgodnie z sugestią wprowadziłem skalowanie fotek dla plików do wielkości 1 MB.
Po załadowaniu zdjęcia o szerokości do 2000x2000px tworzona jest miniatura która jednocześnie jest odnośnikiem do oryginalnego pliku.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Paranoja 16 lis 2009, 14:52
Obrazek musi mieć przynajmniej 0 pikseli szerokości, 0 pikseli wysokości, i co najwyżej 2000 pikseli szerokości i 2000 pikseli wysokości. Przesyłany obrazek ma 1700 pikseli szerokości i 2338 pikseli wysokości.

hmmmm

[Dodane po edycji:]

ntak czy siak musze zmniejszac ;/
Paranoja

przez karolajna8891 19 lis 2009, 18:27
a mnie wkurzylo to ze zniknal gdzies temat o nerwicy eklezjogennej...czy to mozliwe ze zostal skasowany? szkoda bo bylam tym zainteresowana;(((
karolajna8891

przez linka 19 lis 2009, 18:33
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez karolajna8891 19 lis 2009, 18:44
dzieki :D ślepota ze mnie :lol: ;)
karolajna8891

Zarejestrowałem się na tego typu forum po raz pierwszy, ale.

przez Witt 20 lis 2009, 22:52
Zarejestrowałem się na tego typu forum po raz pierwszy, ale nie sądzę aby ktoś z tego forum był mi w stanie pomóc skoro psycholog tego nie potrafił, nie potrafiła i nadal nie potrafi mi pomóc moja partnerka, myśli samobójcze nie odejdą dopóki tego nie zrobię, a doskonale wiem o tym że wtedy będę działał skutecznie... pozwolę sobie zacytować tekst piosenki "Jestem obcy" zespołu IRA - ponieważ dokładnie tak się czuję już od dłuższego czasu jak bohater tej piosenki...

"Jestem obcy" [IRA]

Dzisiaj czuję jak przemija czas
I żal przeradza niemoc w strach
Wyciągam rękę chciałbym poczuć znów
To co kiedyś było ważne

Jestem obcy w moim mieście
Jestem obcy pośród was
Jestem obcy w moim własnym śnie
Jestem tylko cieniem

Dobry los już opuścił mnie
Odszedł nocą kiedy spałem
Dziś na próżno
wszędzie szukam go
Pewnie sobie kogoś znalazł

Jestem obcy w moim mieście
Jestem obcy pośród was
Jestem obcy w moim własnym śnie
Jestem tylko cieniem

Tak już jest i nie zmieni tego nikt
Najpierw dzień potem noc
Moje serce coraz bardziej nie chce grać
Puste słowa lecą w dal

Tak już jest i nie zmieni tego nikt
Najpierw dzień potem noc
Moje serce coraz bardziej nie chce grać
Puste słowa lecą w dal
IM BARDZIEJ POZNAJĘ LUDZI - TYM BARDZIEJ KOCHAM ZWIERZĘTA

przez Razorbladerka_ 22 lis 2009, 14:46
Witt, a moze jestes zbyt zamknieta osoba i nie dopuszczasz mysli, ze ktos moglby jednak Ci pomoc... tez kiedys sie przy tym upieralam, az w końcu ktos na sile udowodnil mi ze jestem w wielkim bledzie - ze mozna mi pomoc, ze kazdemu mozna pomoc, tylko ta osoba musi chciec dac sobie pomoc... problem tkwi wylacznie w tej checi.... A forum jak najbardziej pomaga... tym, ktorzy sie otwierają i mowia o swoich problemach...

Trzymam za Ciebie kciuki i pozdrawiam;)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez polakita 22 lis 2009, 19:40
Witt, oczywiście, nikt nie przeżyje twojego zycia za ciebie, a forum pomoże ci tym bardziej im bardziej będziesz tej pomocy tu szukał. Recepty na szczęście nie ma nikt, i każdy sam jej szuka, i każdy inaczej znajduje.
polakita

Zapraszam

przez Witt 23 lis 2009, 02:54
Zapraszam do wspólnej szczerej rozmowy.
W tym celu podaję Wam kontakt do mnie na gadu gadu,
spróbujemy? może pomożecie mi, a ja będę mógł pomóc Wam.

[ciach]*

życzę Wszystkim spokojnej nocy i miłych snów:)
Ostatnio edytowano 23 lis 2009, 16:21 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: * nie podajemy prywatnych danych na publicznym forum
IM BARDZIEJ POZNAJĘ LUDZI - TYM BARDZIEJ KOCHAM ZWIERZĘTA

przez luciana 24 lis 2009, 13:52
Forum jest świetne!! wszczególności kiedy jest się w tzw. "EPICENTRUM CHOROBY". Często tu bywałam kiedy było ciężko, powoli wracam do zdrowia i musze przyznać, że coraz rzadziej tu zaglądam. Zostawiam ten etap życia za sobą. Jak choroba wróci to ja też wróce. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Sortuj wg