Na co masz ochotę?

Różnego rodzaju gry oraz zabawy. Subforum powstało w celu odciążenia innych, bardziej merytorycznych działów, które były bombardowane nowymi postami.

Na co masz ochotę?

przez Reiben 23 mar 2014, 05:58
zajebać się i zakopać
Reiben

Na co masz ochotę?

przez Lethality 23 mar 2014, 13:16
Spotkac sie z atrakcyjna dziewczyna

Na co masz ochotę?

przez abstrakcyjna 23 mar 2014, 13:19
Na kawę. :P
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Na co masz ochotę?

przez Amarant_89 23 mar 2014, 14:01
Na dobry film. :smile:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Na co masz ochotę?

przez kupmitrumne 23 mar 2014, 15:47
Reiben, :great: Dokładne odzwierciedlenie mojego stanu ... Ja cie zakopie a potem Ty mnie ! :tel2:

Na co masz ochotę?

przez JERZY62 23 mar 2014, 15:58
Coś zjeść, głodny jestem.
♪♪♪

Na co masz ochotę?

przez Maggda92 23 mar 2014, 17:39
na coś słodkiego
Maggda92

Na co masz ochotę?

przez Semir 23 mar 2014, 18:55
Na kilka(naście) piw w zaleznosci od rodzaju traumy jaka mnie spotka w kolejnym tygodniu. Jeśli segment który właśnie rozpieprzam w ramach remontu mieszkania zwali sie na mnie tez nie bede mial nic przeciwko chyba ze miedzy mna a segmentem znajdzie sie ta gruba swinia z administracji odpowiadajaca za odbiory i legalizowanie instalacji ktora wylaczyla mi prad i wode jak wydalem w ch..j kasy na wypozyczenie potrzebnych narzedzi. No coz baba z wozu koniom lzej tym bardziej ze wchodzi w dupe bieglej od hemoroida. co do reszty nie narzekam wakacyjnie bedac w zachodnich niemczech nazarlem sie wurstow i popijałem pysznym Altem jeszcze aut nowe by sie przydało bo przez takie 2 miesieczne wycieczki seicento zaczyna byc wyraznie za ciasne:D
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Na co masz ochotę?

przez siostrawiatru 23 mar 2014, 19:44
Na dwie garście kodeinki.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Na co masz ochotę?

przez Auman 23 mar 2014, 19:46
Na powtórkę dzisiejszego dnia.
Auman

Na co masz ochotę?

przez hobbyturysta 23 mar 2014, 19:46
Poznac siostre wiatru ewentualnie zasnac i sie nie obudzic.
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Na co masz ochotę?

przez siostrawiatru 23 mar 2014, 19:50
hobbyturysta, też chciałabym się już nie obudzić. Wkurwia mnie to życie.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Na co masz ochotę?

przez Maggda92 23 mar 2014, 21:18
Ja się nie dawno jeszcze modliłam,żeby się już nie obudzić i pytałam po co to wszystko, dlaczego akurat ja muszę się tak męczyć

a teraz mam ochotę znowu na jedzenie :roll:
Maggda92

Na co masz ochotę?

przez Semir 24 mar 2014, 13:27
Anel92, Wnioskuję że nie możesz umrzeć wtedy kiedy jesteś głodna:D. Każdy ma jakieś ale w moim przypadku jeśli mam gdzieś iść z zaproszeniem od znajomych to ok a tak wolny jak papuga w klatce która musi się gdzieś wygadać dostaję znieczulicy społecznej. A czego dzisiaj chcę, żeby ten dzień nie był tak nudny jak wczorajszy i żebym miał szanse popatrzyć na inne okna niż okno Windowsa,wyjść do ludzi zamiast się wylogowywać i zacząć mówić a nie pisać do znajomych:)
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Sortuj wg