Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ewaryst7

Użytkownik
 • Zawartość

  2143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Czy też bardzo boicie się badań? A uściślając wyników ? Co za koszmar..! Za kazdym razem , gdy czekam na wynik , przeżywam katusze..Zawsze jestem absolutnie pewna , ze będzie zle...
 2. Potrzebujesz terapii , i zmierzenia się z demonami przeszłości , które w Tobie zyją :)
 3. Cześć. Może jesteś za ambitny , może trochę zluzuj ..? Tobie również polecam terapie , bo tylko skonfrontowanie się z lękami ( często są w nas glęboko ukryte) , daje szanse na wyjscie z matni. A próbowales jakiejs aktywności , typu bieganie ?
 4. Cześć. Nikt , nie odważy sie , polecić Ci jakiegoś konkretnego leku , z tej prostej przyczyny , że jest to duża odpowiedzialność. Proponuję Ci przede wszystkim terapie. Tabletki , niwelują tylko objawy , a cale zlo siedzi w Twojej glowie . Pozdrawiam :)
 5. Cześć. W Twoim przypadku , niemal konieczna jest terapia. Jestem pewna , że to co o sobie myślisz , ma się nijak do rzeczywistości. Porafdzić Ci tylko mogę , zacznij o siebie dbać ,t o naprawdę poprawia nastrój , zatroszcz się o siebie , koniecznie ! Pozdrawiam Cię ciepło. Jak masz ochotę pogadać , to pisz na priw.
 6. ewaryst7

  Nerwica

  Hej. Przede wszystkim pamiętaj , że atak Cie nie zabije. Pracuj też nad myśleniem . Pozytywne myślenie , sprawi , że będziesz się czuć znacznie lepiej :)
 7. ewaryst7

  Witam

  Witaj. Jeśli naprawde masz dość , zacznij coś robić. Najgorsze , co możemy zrobić , to nie robić nic..Kto stoi w miejscu , ten się cofa. Małymi krokami , realizuj cele, a wyjdziesz na prostą :) Pozdrawiam ciepło :) Gdybyś chciala porozmawiać , to jest mój nr 535 883 364
 8. ewaryst7

  Czołem wszystkim ponownie

  Może pora to wszystko zmienić ? Zamiast pładkać , spróbuj zawalczyć o siebie. Idz się uczyć , szukaj pracy..Kazdy , choćby maly sukces , podniesie Twoją samoocenę i porawi znacznie samoocenę , a co za tym idzie samopoczucie :)
 9. ewaryst7

  Brak chęci

  Do lekarza marsz ..!
 10. ewaryst7

  Cześć

  Cześć. Nerwicę , można wyleczyć . Niestety w większości , zależy to od nas.. Jeśli z góry zakładasz , że nic leczenie nie da, tak też będzie ..
 11. ewaryst7

  Nerwica lękowa .

  Na pewno , ktoś się znajdzie :)
 12. ewaryst7

  Pomocy!!

  Cześć . Do lekarza marsz . Nie sluchaj , tylko idz do lekarza. Najpirw ogólnego , zrob sobie morfologię i TSH . Jęsli tam będzie ok , to bierz się za leczenie nerwicy. Nie musisz się męczyć ..Pozdrawiam ciepło.
 13. Cześć Ewunia :) Nie dziękuj za przeczytanie , bo forum jest po to , byśmy siebie wspierali :)
 14. ewaryst7

  Witam.

  Cześć Daniel. Z całego serca , życzę Ci , bys uporal sie z pzreszłoscią. I znalazł tu bratnią duszę :)
×