Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Bipolar84

Użytkownik
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja tęsknie i to bardzo. Byłem wtedy popularny, przezywali mnie "mistrzu" w podstawówce, najwięcej walentynek dostawałem, byłem ładnym dzieckiem. Łobuz byłem ale ze słabą psychiką, od złości do płaczu. Ale to zaraz przechodziło, a teraz kolejny dzień depresji i braku chęci na cokolwiek, brak snu, i myśli s. A 3 miesiące temu mania, stan psychotyczny i pobyt w psychiatryku. Powinienem zmienić nicka na Schizoaffective bo miałem z miecha grube omamy i urojone misje do wykonania.
 2. Witam Bubba1989 Dzisiaj miałem refleksje, kiedy wbijałem na największą hipomanie, a ostatnio manie, która skończyła się wizytą w psychiatryku i od tygodnia jestem już w dole. Kiedy miałem hipomanie ponad 2,5 roku temu byłem na Cyprze i pod koniec słonecznego tygodnia spaliłem trochę trawy i wziąłem benzo - Estazolam. Pamiętam że jak szedłem do łóżka i dostałem coś jakby tripa ( jakbym był na rollercosterze przemierzając świat, a w tle grała łagodna elektroniczna muzyka). Dobrze samopoczucie potrwało z pół roku i było podtrzymywane życiem na Cyprze w słońcu i dobrym jedzeniu. Po czym upadek Ikara aż do Styksu i półtora roku w gównie z myślami s. W tym roku dopiero wróciłem do życia, zacząłem się interesować i coś robić aż do połowy maja kiedy 4 dni spędziłem opalając się na słońcu i mi wtedy odjebało konkretnie. Światło słoneczne jest tu kluczem po przeczytaniu tego artykułu: https://www.npr.org/sections/health-shots/2017/11/27/561574259/light-therapy-might-help-people-with-bipolar-depression?t=1629028274849 Lecz to samo światło (chociaż tutaj opisują światło białe) potrafi leczyć depresję, lecz powinno być w CHAD nadzorowane przez lekarza(hah już to widzę). W innych artykułach widziałem żeby używać lamp z pełnym spektrum kolorów. Pogoda się kończy w Polsce, a można kupić zawsze lampę LED GROW do tego jakiś statyw i sobie posiedzieć.
 3. Miło słyszeć że u Ciebie wszystko w porządku Rambo123. Tak mówią że jak chcesz być szczęśliwy w życiu musisz mieć ogród. Ja się chyba śródziemnomorskiego nie dorobie Miłej emerytury, zasłużyłeś po tylu latach walki. U mnie to była depresja, brak snu. Później przestałem pracować, wróciłem do rodziców i zacząłem trenować ostro na siłowni parę lat, zrzuciłem dużo kilogramów i coś się we mnie zmieniło. Zacząłem nie czuć zmęczenia, potrzebowałem kilka godzin snu, energia mnie roznosiła, gotowane jajka smakowały jak ambrozja, stałem się pewny siebie, zacząłem interesować się wieloma rzeczami, dużo rzeczy nakupowałem. W końcu za dużo sobie zarzuciłem na głowę i barki. Powietrze zaczęło schodzić, zainteresowania wygasać, objadanie się słodyczami, nabywane kilogramy, brak zainteresowania, rezygnacja, budzenie się w panice i pocie. Z Olimpu do gnoju. U mnie CHAD może być spowodowany kombinacją wirusa Epstain-Barr z wirusem opryszczki. Spotkałem się też na ludzi z CHAD co mieli częste infekcje migdałów w młodości.
 4. Bipolar84

  zadajesz pytanie

  kładę się zazwyczaj koło 22, staram się nie "zarywać" nocy bo jestem wtedy przemęczony lubisz gin?
 5. Bipolar84

  Skojarzenia

  zielona herbata
 6. Bipolar84

  Skojarzenia

  komórki macierzyste
 7. Bipolar84

  zadajesz pytanie

  lepiej po zimnym prysznicu i sesji muzycznej czy chodzisz regularnie spać i o której godzinie?
 8. Bipolar84

  zadajesz pytanie

  fantazję, na krytykę reaguję kontrą widziałaś/eś już superkomórkę burzową na żywo?
 9. Bipolar84

  Skojarzenia

  niedoczekanie
 10. obsrany przez gołębie blok ... też wolę naturę, lecz na razie muszę się obejść smakiem kompot czy sok?
 11. lubię kolor niebieski i biały w słoneczne dni, a w zimę szary/grafit jakie dyscypliny olimpijskie lubisz najbardziej?
 12. między górami a lasami, blisko morza a Ty?
 13. Bipolar84

  Skojarzenia

  puzzle
 14. angielski i trochę niemieckiego a Ty?
×