Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Bipolar84

Użytkownik
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Moja druga mania była psychotyczna, to jest największe zło jakie może być. Czułem się bosko, lecz wpadłem w świat swoich urojeń myślowych. Zdawało mi się że potrafię przywołać deszcz. Jak trafiłem do szpitala psychiatrycznego po tym jak myślałem że jakieś złe duchy weszły w moich rodziców. Ludzie w szpitalu uwierzyli mi że potrafię przywoływać deszcz. Spotkałem tam kolesia niemowe, który miał szósty zmysł ( wiedział że przyjezdza karetka z kolejnym pacjentem , albo że idzie ksiądz nie mogąc tego zobaczyc). Raz widziałem coś w rodzaju egzorcyzmu na moim łóżku leżał niemowa, a przy nim inny się za niego modlił. Inna osoba raz mi powiedziała że jestem wielki Kronos z mitologii greckiej , że sa inni bogowie z greckiego panteonu i co tu robić. Szpital mi się zdawał jakimś wielkim testem, a zebrani tam pacjenci nie przypadkowi. Jeden nawet wiedział gdzie mieszkam i że mnie obserwuje. Raz mi zaszedł drogę i jak go ominałem zaatakował mnie jakims dziwnym ciosem. Powiedziałem że jak jeszcze raz tak zrobi to straci przytomność. W nocy tego samego dnia jak zaczął drzeć koparę nagle padł i stracił przytomność. Było jeszcze dużo różnych dziwnych przypadków. Z tego ciężko się otrząsnąć. Teraz siedzę anhedonia straszna, bez pracy, bez chęci do niczego. Jeśli pracujesz i jakoś funkcjonujesz to dobrze się trzymasz. Ja sie staczam coraz bardziej w dół. Ale pierwsza depresja była gorsza.
 2. Bipolar84

  Suchar na dzisiaj :)

  Raz otworzyłem butelkę i pokazał się dźin. Dał mi do wyboru: Wielkiego, pięknego penisa albo absolutną pamięć ... i nie pamiętam co wybrałem
 3. Bipolar84

  Hej

  Można kupić B12 i magnez do iniekcji w niemieckich aptekach, ja kupiłem z apo-discounter.
 4. brałem deschloroketaminę 2-fdck na początek 3x50mg donosowo, troszkę czułem się jak pijany. Ta dawka nie doprowadziła do K-hole. Byłem rozczarowany. Później zwiększałem dawki żeby się doprowadzić do k-hole. Efekt był, bez euforii, po prostu gdzies odpływałem duchowo i myślami. Dużo rozmyślałem po przyjęciu, planowałem, ale na drugi dzień ten sam bezowocny-depresyjny poranek. Tak przerobiłem 5g tego specyfiku. Mi nie pomogło, można się uzależnić. Na niektórych działa cuda, podobno po wzięciu przez tydzień czują się super. Może na Ciebie zadziała, warto spróbować jak za friko.
 5. Dryagan a ty nie masz czasem choroby schizoafektywnej z tymi urojeniami? Ja też miałem ostatnio podczas stanu psychotycznego urojenia i omamy wzrokowe ,słuchowe, przy wypisie jeszcze mi lekarka sie pytała czy nie mam schizofrenii. Ale działo się tyle podczas mojej jazdy psychotycznej, że muszę ją kiedyś opisać. Afektywna Dwubiegunowa możesz spróbować ketaminy 2-FDCK, po niej miałem momenty jakbym był w hipomanii. A kto wie może Tobie poprawi ta subdepresje, na mnie działało tylko jak byłem pod jej wpływem.
 6. Z uwagi że trudno zakupić ketamine, nie mając odpowiednich znajomości. Zakupiłem pochodną ketaminy ze sklepu gdzie można było zapłacic kartą zamiast bitcoin'em. Czytałem wiele dobrego o 2-FDCK na zagranicznych forach, niektórzy wypowiadali się że jest lepsza od oryginalnej ketaminy. Pierwsze podejście to było około 100mg ketaminy podzielona na 3 sniffy po 15scie minut. Efekt poza chwiejnym ruchem jakbym był upity, nic wiecej. Następnego dnia czułem się jak zwykle. Następnym razem podwoiłem dawkę i dopwowadziłem się do k-hole, uczucie dziwne siedziałem na łóżku i gdzieś odpłynąłem w myślach. Ruch jeszcze bardziej utrudniony czułem się jak jakiś robot, znowu nie czułem działania antydepresyjnego. Po kilku kolejnych próbach, wczoraj zaplanowałem 3 sniffy po 150mg , znowu K-hole znowu gdzieś popłynąłem w myślach, lecz muzyka wydawała się bardziej anologowa, jakbym ją slyszał w głowie. Ruch już nie był tak robotyczny tylko rozluźniony, poczułem sie lepiej i coś zaplanowałem na kolejny dzień, po 2 godzinach poczułem napływ energii, zwykle po 21 juz leze w łóżku ale ja chodziłem i rozmyślałem. Dzisiaj już nie czuję takiego przypływu energii i rozjaśnionego umysłu. Najbardziej mnie wkurza anhedonia, nie mam lęków, ale nadal nie chce mi się zabrać za cokolwiek. Wspomnę że 2-FDCK jest legalna (jeszcze) i kupiłem ją ze sklepu chemicznego kolektywu.
 7. Ja tęsknie i to bardzo. Byłem wtedy popularny, przezywali mnie "mistrzu" w podstawówce, najwięcej walentynek dostawałem, byłem ładnym dzieckiem. Łobuz byłem ale ze słabą psychiką, od złości do płaczu. Ale to zaraz przechodziło, a teraz kolejny dzień depresji i braku chęci na cokolwiek, brak snu, i myśli s. A 3 miesiące temu mania, stan psychotyczny i pobyt w psychiatryku. Powinienem zmienić nicka na Schizoaffective bo miałem z miecha grube omamy i urojone misje do wykonania.
 8. Witam Bubba1989 Dzisiaj miałem refleksje, kiedy wbijałem na największą hipomanie, a ostatnio manie, która skończyła się wizytą w psychiatryku i od tygodnia jestem już w dole. Kiedy miałem hipomanie ponad 2,5 roku temu byłem na Cyprze i pod koniec słonecznego tygodnia spaliłem trochę trawy i wziąłem benzo - Estazolam. Pamiętam że jak szedłem do łóżka i dostałem coś jakby tripa ( jakbym był na rollercosterze przemierzając świat, a w tle grała łagodna elektroniczna muzyka). Dobrze samopoczucie potrwało z pół roku i było podtrzymywane życiem na Cyprze w słońcu i dobrym jedzeniu. Po czym upadek Ikara aż do Styksu i półtora roku w gównie z myślami s. W tym roku dopiero wróciłem do życia, zacząłem się interesować i coś robić aż do połowy maja kiedy 4 dni spędziłem opalając się na słońcu i mi wtedy odjebało konkretnie. Światło słoneczne jest tu kluczem po przeczytaniu tego artykułu: https://www.npr.org/sections/health-shots/2017/11/27/561574259/light-therapy-might-help-people-with-bipolar-depression?t=1629028274849 Lecz to samo światło (chociaż tutaj opisują światło białe) potrafi leczyć depresję, lecz powinno być w CHAD nadzorowane przez lekarza(hah już to widzę). W innych artykułach widziałem żeby używać lamp z pełnym spektrum kolorów. Pogoda się kończy w Polsce, a można kupić zawsze lampę LED GROW do tego jakiś statyw i sobie posiedzieć.
 9. Miło słyszeć że u Ciebie wszystko w porządku Rambo123. Tak mówią że jak chcesz być szczęśliwy w życiu musisz mieć ogród. Ja się chyba śródziemnomorskiego nie dorobie Miłej emerytury, zasłużyłeś po tylu latach walki. U mnie to była depresja, brak snu. Później przestałem pracować, wróciłem do rodziców i zacząłem trenować ostro na siłowni parę lat, zrzuciłem dużo kilogramów i coś się we mnie zmieniło. Zacząłem nie czuć zmęczenia, potrzebowałem kilka godzin snu, energia mnie roznosiła, gotowane jajka smakowały jak ambrozja, stałem się pewny siebie, zacząłem interesować się wieloma rzeczami, dużo rzeczy nakupowałem. W końcu za dużo sobie zarzuciłem na głowę i barki. Powietrze zaczęło schodzić, zainteresowania wygasać, objadanie się słodyczami, nabywane kilogramy, brak zainteresowania, rezygnacja, budzenie się w panice i pocie. Z Olimpu do gnoju. U mnie CHAD może być spowodowany kombinacją wirusa Epstain-Barr z wirusem opryszczki. Spotkałem się też na ludzi z CHAD co mieli częste infekcje migdałów w młodości.
 10. Bipolar84

  zadajesz pytanie

  kładę się zazwyczaj koło 22, staram się nie "zarywać" nocy bo jestem wtedy przemęczony lubisz gin?
 11. Bipolar84

  Skojarzenia

  zielona herbata
 12. Bipolar84

  Skojarzenia

  komórki macierzyste
 13. Bipolar84

  zadajesz pytanie

  lepiej po zimnym prysznicu i sesji muzycznej czy chodzisz regularnie spać i o której godzinie?
 14. Bipolar84

  zadajesz pytanie

  fantazję, na krytykę reaguję kontrą widziałaś/eś już superkomórkę burzową na żywo?
×