Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

MOCca

Użytkownik
 • Zawartość

  1550
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. dominika92, jestem pewna, że shadow_no jest dumny z tego tematu, i ze swoich "walecznych kocic". Btw. Harpagan83 założyłeś off-top?
 2. Co za obyczaje, co za kraj, żeby segregować użytkowników, kto może, a kto nie wypowiadać się w wątku o bigejach. To jest k....tolerancja.
 3. MOCca

  LIST DO TATY.

  Chyba też będzie krótki i treściwy. Nienawidzę cię...i za te urojone myśli, które niszczą mnie od środka i moje życie.
 4. MOCca

  Mój dzisiejszy dzień

  joakar4, ja mam zupełnie odwrótnie, powinnać być zadowolona... Korba jeszcze dzień nie minął, pięknych kilka godzin przed nami...
 5. paradoksy, off top, w dziale off top... Korba, wszystko rozumiem, ale dzisiejszy ost był już podyktowany prywatnymi upodobaniami. Co do tematu...łączcie się w zgodzie. !
 6. paradoksy, jestem moderatorem, więc możesz nam ładnie wyjaśnieć....dlaczego soby które się nie łączą ostrzymują osta. :) Wydaje mi się, że powinno być ich tu więcej, więcej ostaów za negatywną opinię Gratuluje szybkiej reakcji. Co do tematu...Jeśli ktoś czuje się, urażony, pokrzywdzony słowem homoś, niech raportuje...przecież to ładne określenie. Leczcie się - to takie obraźliwe??? Pewnie, że powien być program promujący leczenie osoób niepewnych co do wyboru między k. a m.
 7. paradoksy, a jakim prawem przyznajesz ostrzeżenia czym się kierujesz w temacie Homoseksualiści-bi-dołączcie się...? Rozumiem, że to jednak prywatna wycieczka znów, prawa do osta bez ostrzeżenia chyba nie miałaś. EOT. [Dodane po edycji:] marcja, ok....nie łączę się...ale to jednak przegięcie. Tyle w temacie.
 8. Szybka reakcja moderatorska, za negatywną opinię....bo...negatywnych być nie może, Cenzura, komuna??? A może najpierw upomnienie?? Duskusją jest luźną formą wypowiadania swojego zdania...czyżby jakiś kompleks? Ja już się nie wwypowiadam, ale żeby każdego tak traktować? Co się z Tobą dzieje ostatnio.
 9. MOCca

  Mój dzisiejszy dzień

  Ja też tulam dziś wszystkich spragnionych. :} Muszę odreagować...
 10. aree1987, skontrastował się do Twojego.
 11. linka, zawołaj reszte krucjaty. Temat założył milano# i jak mu coś nie pasuje to wtedy powinien na to zareagować u odpowiednich służb...
 12. milano3, haha, niech się ładnie kolega agree ode mnie odczepi bo coś chyba sobie ubzdurał względem mnie.
×