moja historia, dla szukających ukojenia w śmierci.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez niewdzięczny33 09 mar 2012, 15:14
intel rada zerżni jakąś dziwke ostro napewno trochu pomorze ja zmykam do tej swirowni na pare tygodni lapa niebiore napisze jak bylo he he narka

przez ladywind 09 mar 2012, 15:27
niewdzięczny33, z Twoim kiepskim światopoglądem to sobie nidy nie ułożysz normalnego życia.
Nigdy nie chciałabym być Twoją żoną ani też nie zyczę żadnej normalnej kobiecie aby związała się z kimś takim jak ty...

żałosne :blabla:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Artemizja 09 mar 2012, 15:58
niewdzięczny33 napisał(a):intel rada zerżni jakąś dziwke ostro napewno trochu pomorze
Po pierwsze- hamuj się! :evil: Takich rad,to udzielaj prywatnie bądź na PW,a nie na forum!Po drugie-zdanie zaczynaj dużymi literami,kończ kropką,używaj znaków interpunkcyjnych i zajrzyj do słownika ortograficznego.Twoje wypowiedzi są nieczytelne.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Łazarz 09 mar 2012, 20:29
Widzę, że sporo rzeczy się tu wydarzyło w ciągu jednego dnia. Raczej nie będę się wypowiadał o sądownictwie, więzieniu itp. bo za bardzo nie mam o tym pojęcia, raz tylko zeznawałem w sądzie na józka i tyle.
Niewdzięczny 33, powodzenia w tym szpitalu, niech Cię jakoś doprowadzą do porządku, czekamy na wiadomości jak tam było i czy coś pomogło.
Intel, kurde, straszna lipa jest z tym więzieniem u Ciebie, w sumie to dużo rozmawialiśmy na ten temat, wciąż mam nadzieję, że Twój los inaczej się potoczy niż teraz się wydaje. Nigdy niczego nie można być pewnym w 100%, ja np. byłem pewny w 100% (gdy chorowałem 10 miesiąc siedziałem 7 tydzień w psychiatryku) że mnie nie wyleczą, a tu popatrz jaka niespodzianka. No walczysz Intel, walczysz do końca, nie dawaj za wygraną, włącz tego fightera-predatora, wymyśl coś, coś na pewno zdołasz wykombinować.
Co do tej pracy po wyjściu z puchy to wiem, że są zakłady pracy chronionej dla osób chorych psychicznie, znam 2 osoby co mają tam pracę.
Głowa do góry

przez vifi 09 mar 2012, 20:49
Zrób tyle ile możesz. Poszukaj co można zrobić, czy gdzie się odwołać, np. na jakimś forum prawniczym, w jakieś poradni, nie wiem Rzecznik Praw Obywatelskich. Walcz o siebie.Gdybyś nie był chory kazał bym Ci przyrzec że się nie zabijesz. Jak nie mnie to swojemu synkowi.

przez Lukrecja28 10 mar 2012, 17:40
Daja mi olzapin, velaxin i rispolept i kreci mi sie w glowie
nie wytrzymie tego
najgorsze jest ten rispolept
ratuuuunku
Lukrecja28

przez Łazarz 11 mar 2012, 03:14
Lukrecjo,

Postawili Ci diagnozę? Nie rozumiem dlaczego Cię leczą lekami na schizofrenię.
Brałem olanzin i rispolept ale jakoś dało się z tym żyć.
Poprawiło Ci się trochę?
Nie martw się, te leki są bezpieczne, a rispolept to lek drugiej generacji, nie ma się czego obawiać.
Muszą Cię tam wyleczyć, pomyśl, że kiedy Cię wypiszą będziesz już zdrowa.
Pozdrawiam

przez tahela 11 mar 2012, 03:56
Lukrecja28,
pomysl,żemoze postawią Cię do pionu w tym szpitalu i bedzie lepiej w końcu .bo byłaś na wyczerpaniu ;) jak tam poszłaś

-- 11 mar 2012, 03:02 --

niewdzięczny33,
przyłaczam się do apelow dziewczyn, takie rady to prywatnie mozna a tez uważam ,ze w sumie niekoniecznie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Lukrecja28 11 mar 2012, 07:53
po tym cholernym rispolepcie kreci mi sie w glowie i chce mi sie spac.
Mam jakies zaburzenia psychotyczne wg lekarzy
ja chceeee do domuuuuuuuuu!!!!!!
Lukrecja28

przez _Jack_ 11 mar 2012, 12:38
Ja odstawiłem ten psychotropil już 2 tydzień i czuje się dużo lepiej niż jak go brałem.Zmiejszył się niepokój, otępienie. Wczoraj kupiłem sobie nawet książkę biograficzną i zacząłem ją czytać. Trochę więcej rzeczy mnie absorwuję.Liczę na pomoc tego Bioenergoterapeuty. Trochę chyba mi pomaga siłą rzeczy ,ale kasuje 100zł za wizyte ,więc łaski nie robi.

Co do tej pracy po wyjściu z puchy to wiem, że są zakłady pracy chronionej dla osób chorych psychicznie, znam 2 osoby co mają tam pracę.

Łazarzu miej litość:)

Lukrecjo28 współczuje Ci strasznie.Schizofrenia jest gorszą chorobą niż depresja, ale też można z nią żyć twórczo i kreatywnie. Drugi Łazarz na tym forum się pewnie nie trafi i być moze jest to słuszna diagnoza.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Lukrecja28 11 mar 2012, 18:02
nie mam schizofrenii tylko zaburzenia psychotyczne
dzis juz mi lepiej, trzeci dzien biore ten rispolept
Lukrecja28

przez ladywind 11 mar 2012, 20:43
abrakadabraxx, na co chorujesz??
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez ladywind 11 mar 2012, 21:19
abrakadabraxx, musisz w Twoim przypadku iść na odwyk, pomysl że tam wyjdziesz z tego.
Wielu ludzi, którzy byli uzależnieni od benzo poszło i uwolnili się tam od nałogu.
A bierzesz jakieś leki antydepresyjne?? bo nerwica i depresja sama nie przejdzie :( a benzo to leki,
które nie leczą tylko jak sama mówi doraźnie stosujemy przy atakach leku, paniki itp.

przez S jak... 12 mar 2012, 09:33
A ja tak moze wrócę do tematu postu....bo jakoś tak znowu podświadomie szukam ukojenia............
Sulpiryd 2x 50
Jak feniks raz ptak innym razem popiół

Nieskończoność można zmierzyć jedynie ludzką głupotą.

Sortuj wg