Samotność

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Samotność

przez znerwicowanyy 05 lis 2012, 16:56
Ja zazdroszczę tym, którzy są samotni. Chciałbym być sam.

Samotność

przez LucP84 05 lis 2012, 17:12
Zostać samotnym jest chyba dużo prościej niż nim przestać być :mrgreen:

Są nawet filmy o tym:
http://www.filmweb.pl/film/Jak+straci%C ... 2003-38301
LucP84

Samotność

przez amelia83 05 lis 2012, 18:01
ja ostatnio ciągle odwołuję spotkania z koleżankami, ze znajomymi, czuję pustkę w głowie, nie mam o czym rozmawiać, u mnie w sumie nic ciekawego się nie dzieje i jest mi wstyd przed za siebie, że nie mam ciekawego życia; jak do mnie ktoś ma wpaść to łatwiej, gorzej ja jakbym miała sama jechać np. autobusem gdzieś to sobie nie wyobrażam tego na dzień dzisiejszy....kiedy będę normalna..wiem nigdy :roll:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Samotność

przez Pieprz 05 lis 2012, 18:11
amelia83 napisał(a):ja ostatnio ciągle odwołuję spotkania z koleżankami, ze znajomymi, czuję pustkę w głowie, nie mam o czym rozmawiać, u mnie w sumie nic ciekawego się nie dzieje i jest mi wstyd przed za siebie, że nie mam ciekawego życia; jak do mnie ktoś ma wpaść to łatwiej, gorzej ja jakbym miała sama jechać np. autobusem gdzieś to sobie nie wyobrażam tego na dzień dzisiejszy....kiedy będę normalna..wiem nigdy :roll:

Mi się spotkań nie zdarza odwoływać choć od kiedy byłem dorosły a może nawet wcześniej już tez zawsze miałem takie uczucie że moje życie jest nudne więc pewnie rozmowa się nie będzie kleiła z kimśtam. I czasem faktycznie się nie klei nawet teraz a czasem się klei bo zainteresowania jakieś mam a o innych rzeczach też mogę pogadać. Ale czasem to masakra jest. Pamiętam jak kiedyś kumpela się spytała po kilku miesiącach nie widzenia się co tam u mnie słychać na co ja mówię że w sumie to nic, po staremu. W odpowiedzi usłyszałem tylko bardzo ironiczne aha i pamiętam że było to nieprzyjemne.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Samotność

przez idle 05 lis 2012, 20:57
Znowu nie mam z kim wypić herbaty, albo piwa ... nie chcę tak.
watch me disintegrate

Samotność

przez Uciekinier 05 lis 2012, 21:58
idle napisał(a):Znowu nie mam z kim wypić herbaty, albo piwa ... nie chcę tak.

No jeśli nie masz się z kim napić, zwłaszcza czegoś mocniejszego to fakt, słabo. ;) Ale herbaty też nie mam z kim się napić.. z resztą akurat nigdy nie miałem z kim i tego mi brakuje (nie herbaty :D , a towarzystwa do ów trunku ;) )
Trudno to zrozumieć
Lecz nic nie daje siły by żyć
Jakaś misterna część
W konstrukcji zdarzeń
Pękła

Samotność

przez Tukaszwili 05 lis 2012, 22:41
A ja nie jestem absolutnie samotny, mam kochającą rodzinę, która ciągle mnie wspiera, wspaniałą dziewczynę, za którą rzuciłbym się w ogień, a czuję się sam jak palec. właśnie w tym momencie. nie wiem czemu, czy to stan derealizacji czy co. totalnie nie wiem, co ze sobą zrobić. ciągle na coś czekam, a nie wiem na co. jebana jesień, wyniszcza moją psychikę od nowa.

Samotność

przez Nana13 05 lis 2012, 22:51
Mushroom napisał(a): Pamiętam jak kiedyś kumpela się spytała po kilku miesiącach nie widzenia się co tam u mnie słychać na co ja mówię że w sumie to nic, po staremu. W odpowiedzi usłyszałem tylko bardzo ironiczne aha i pamiętam że było to nieprzyjemne.

Oooo tak, jak ja kocham pytanie w stylu co tam u mnie słychac 8) jest co opowiadac, konca nie ma
...potwory nie istnieją, ale ludzie tak...

Samotność

przez vifi 05 lis 2012, 22:58
Też nie wiem na co czekam. Siedzę wieczorami przed kompem, mimo że wiem że przez to się nie wyśpię i będę na siebie psioczył następnego dnia. Jakby bycie coraz bardziej nieszczęśliwym miało coś zmienić. Brakuje mi drugiej osoby, a to pragnienie traktuję jak intruza, bo jak bym nie wierzył że ktoś mnie może pokochać i wytrzymać dłużej niż kilka chwil.

Samotność

przez sleepwalker 06 lis 2012, 08:29
LucP84 napisał(a):Zostać samotnym jest chyba dużo prościej niż nim przestać być :mrgreen:
Próbuję właśnie się przełamać i otworzyć na (straszne słowo) związek. Wydaje mi się jakbym uczyła się wszystkiego na nowo i generalnie wydaje mi się to bardzo trudne. Nie mogę pozbyć się chęci, żeby się wycofać po raz kolejny :(
Saying all I know is I gotta get away from me.

Samotność

przez Mariken 06 lis 2012, 13:18
sleepwalker, to bardzo wiele znaczy, że zdecydowałaś sie spróbować, mnie na to nie stać, szczerze gratuluję i powodzenia
Messy girl is back!

Samotność

przez Saraid 06 lis 2012, 13:25
sleepwalker napisał(a):
LucP84 napisał(a):Zostać samotnym jest chyba dużo prościej niż nim przestać być :mrgreen:
Próbuję właśnie się przełamać i otworzyć na (straszne słowo) związek. Wydaje mi się jakbym uczyła się wszystkiego na nowo i generalnie wydaje mi się to bardzo trudne. Nie mogę pozbyć się chęci, żeby się wycofać po raz kolejny :(

Nie wycofuj się mimo obaw,wiem że to trudne ale trzymam kciuki i wierze,że sie uda.Jesteś bardzo odważna.
Saraid

Samotność

przez inbvo 06 lis 2012, 13:29
Próbuję właśnie się przełamać i otworzyć na (straszne słowo) związek.
to fajnie a wiesz może jak to zrobić?
bo ja nie..
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

Samotność

przez Saraid 06 lis 2012, 14:09
inbvo, zaryzykować ;) pozwolić się komuś zblizyć do siebie .
Saraid

Sortuj wg