Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)

Czysty optymizm, czytając to forum nie poznasz kolejnych objawów nerwicy czy depresji, wręcz przeciwnie. Przeczytasz jak ludzie walczą z zaburzeniami!

przez wiatr 02 maja 2007, 22:39
bethi napisał(a):Wiem, że Beti byłaby ze mnie dumna.
i ja tak myślę, jesteś naprawdę wspaniałym człowiekiem................natomiast ja jestem dumna że mogłam poznać Ciebie.
ashley,Piotr dzięki za to, że jesteście.Pa
"mój przyjaciel wiatr"

przez cinnamon_inspiration 03 maja 2007, 09:59
A ja dzis gratuluje wszystkim (i sobie nieskromnie tez) wszelkich sukcesow.

Nie wiem czy juz to tutaj pisalam, ale bylam w Centrum Aktywizacji Zawodowej Kobiet i poszukaja mi tam pracy, i za darmo umowia z doradca zawodowym. Serce mi walilo jak rozmawialam z recepcjonista, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni!

przez ashley 03 maja 2007, 22:25
cinnamon widzę, że ostatnio jesteś w dobrej formie, tak trzymać ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Anczitka 04 maja 2007, 12:53
moim sukcesem malym jest to ze jestem na tym forum:)uwazam, ze ludki tutaj sa bardzo spoko, jeszcze nie zauwazylam zeby ktos kogos pojechal jak na innych forach!kazdy mimo ze meczy sie z ciezkimi dolegliwosciami psychicznymi jest peace!i chetny do pomocy badzo mono mi sie to podoba:)mam wrazenie czytajac posty sie ze my wszyscy nerwicowcy to bysmy sie bez problemu dogadali specyfika charakteru!nie chce tu sie przypucowywac ale duzo ludzi o dobrych sercach tu sobeie smiga:):)normalnie buziali w czulko!
Anczitka

przez lady_karolina 07 maja 2007, 22:34
Długo nie pisałam bo nie było o czym:((( Teraz jednak mam na koncie kilka niezłych sukcesów i mam zamiar się z Wami nimi podzielić. Zacznę jednak od tego, że 2.05.07 zmarła babcia mojego męża, która bardzo kochałam i cała ta sytuacja mnie początkowo bardzo przytłoczyła. Kiedy tylko się dowiedziałam o tym przykrym zdarzeniu to miałam uczucie coraz większego lęku przez około 3 godziny. Najgorsze było to, że nie myślałam o babci tylko o tym, że z pewnością nie dam rady iść na pogrzeb. Ta myśl towarzyszyła mi cały czas aż do dnia pogrzebu jednak " po drodze" do tego dnia coś się zmieniło. Powiedziałam sobie: " ty durna babo, żebyś ty myślała tylko o sobie w chwili kiedy babcia nie żyje???? Przestań sie nad sobą rozczulać, babcia miała gorzej i nie narzekała!!!" I wiecie co podziałało. Od tej pory chodzę z córcią 2 razy dziennie na spacer przez cały czas nie patrząc na pogodę ( przynajmniej tak robiłam wcześniej wciąż wychodząc z założenia że jak świeci mocno słońce to na pewno jest gorąco i ja na pewno zemdleję), poszłam pożegnać babcię z godnością, nic mi się nie działo, byłam w Kościele!! Najważniejsze jest to, że uwierzyłam że można i że się da!! Szkoda tylko, że musiałam przekonać się o tym w taki sposób. Postanowiłam iść w sobotę wieczorem do Kościoła- pójde i koniec. Daję radę i njlepsze jest w tym to, że się przekonuję do zdrowia i do tego , że pozytyne myślenie działa. ;) Aha na marginesie dodam że Kościół podczas pogrzebu był pełny po brzegi a na samej stypie było ponad 120 osób!!! Kocham Cię babciu bo wiem, że to też dzięki Tobie!!!
Muszę to zwalczyć, choć strasznie mi ciężko...

przez Róża 08 maja 2007, 08:23
lady_karolina,to ogromny sukces.Cieszę się bardzo.Tak trzymaj.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:12 am ]
Ciekawy artykulik.Szczególnie to ostatnie stwierdzenie ;)
http://partnerstwo.onet.pl/1393765,3505,,szczescie_na_stale,artykul.html
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

przez ashley 09 maja 2007, 19:51
Gratuluje wszystkim sukcesów :)
Róża fajny artykulik, zgadzam się z tym, że szczęście to to co dzieje się w nas, chociaz wiele z zewnatrz na nas wplywa. Optymistyczny art. A co do tych cech to ciekawa jestem kto je wszystkie ma :D ja niestety nie ;)

przez IceMan 22 maja 2007, 15:32
Dzisiaj udało mi się zwyczajnie, normalnie, porozmawiać z kilkoma osobami, poznałem 2 nowe osoby z którymi też rozmawiałem i udało mi się dziś przełamać moją blokadę. W dodatku to były same dziewczyny (przy których najgorzej nasila się lęk bo boję się że coś głupiego powiem i nie chcę źle wypaść :P ). Sprzeciwiłem się fobii społecznej (choć nie było łatwo) i nie dałem jej najmniejszej szansy na pokierowanie mną inaczej niż bym tego chciał. I z tego powodu jestem szczęśliwy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Przyjaciel forum

przez Róża 22 maja 2007, 15:41
Piotruś-bardzo serdecznie ci gratuluję. :D A zobacz-dziewczyny to też ludzie,czasami nawet da się z nimi pogadać,co? ;)

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 2:42 pm ]
Ashley-a ty jesteś super dziewczyną i dobrze o tym wiesz:*
Przyjaciel forum

przez IceMan 22 maja 2007, 15:45
Róża napisał(a):A zobacz-dziewczyny to też ludzie,czasami nawet da się z nimi pogadać,co?

Różo to już dawno wiedziałem :P , ale to sprawiało mi problem:
Piotrek napisał(a):bo boję się że coś głupiego powiem i nie chcę źle wypaść

a szczerze mówiąc, to dawno odkryłem, że nie licząc tego jednego powyższego mankamentu z płcią przeciwną dogaduję się o wiele lepiej ;)
Przyjaciel forum

przez Róża 22 maja 2007, 16:10
Piotrek,no wiem,chciałam tylko tak dodać ci otuchy żartując.Wiem,że dajesz sobie wspaniale radę i cały czas trzymam za ciebie kciuki.Buziaki.
Przyjaciel forum

przez ashley 22 maja 2007, 16:24
Róża dziękuję:*
Piotrek Gratuluje! Po takim wyrażnym wspanialym przelamaniu następne pójdą dużo latwiej :)

przez nitka 28 maja 2007, 00:27
wątek nie znika...to znaczy że sukcesy się mnożą. Każdy kto choć raz się tu wpisał ma u mnie duuuże piwo !!! ;)
ja się nie będę przechwalać ;) ale też jestem do przodu ;)
Wiecie już pewnie, że trochę jestem zakręcona ;) myślałam, że jestem zdecydowana co do planów na przyszłośc, pewne kroki poczynione, jakieś deklaracje i przygotowania...i dupa... znów wydaje mi się, że nie wiem co zrobić z zyciem... Doszłam dziś (po drodze do domu :D ) do wniosku, że tylko inni ludzie dają prawdziwe szczęście, a co za tym idzie żeby czuć się spełnioną, żeby życie nie było puste chciałabym pomagać innym. Pomagać zagubionym duszyczkom, które codziennie sie przewijają przez forum i szukają pomocy. Kiedyś już skladałam papiery na psychologię, ale wtedy nie miałam matury z biologii, w tym roku moge już zdawać z niej egzamin na uczelni.....ta perspektywa kusi. Może mogłabym wnieść coś do walki z tą pieprzoną nerwicą!!! Co Wy na to ;) ????
"To jest szczęśliwy dzień. Bo otworzyłam oczy, poruszyłam ręką, bo mam coś do zrobienia i mogę mówić..."

przez Róża 28 maja 2007, 09:50
Dobry pomysł Niteczko :D
Przyjaciel forum

Sortuj wg