Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 29 gru 2010, 14:01
Asia jak to przeczytalam to jakby widziala siebie :( tez mi sie zaczely problemy z zoladkiem :why: i wogole zle sie czuje :(

[Dodane po edycji:]

Asia jesli chodzi o nudnosci takie rano to od 1,5miesiaca sie powtarzaja wczesniej nie mialam

przez joakar4 29 gru 2010, 14:09
Ewelinka kurcze tylko cie wystraszyłam niepotrzebnie. Ale musiałam się gdzieś wygadać. Ty na pewno nie masz nowotworu. Takie choroby jak mojej babci to są choroby osób w straszym wieku, nie martw się. Mnie też często z nerwów boli brzuch i mnie mdli. Nawet sobie "zdiagnozowałam" jelito drażliwe. Mojej babci nie mdli, jeśli to Cię pocieszy.

Jestem straszną egoistką, bo jak sie dowiedziałam co lekarz powiedział to sobie pomyślalam: "cholera a jak to jest dziedziczne i będzie miał to mój tata a potem ja, albo jednak mam tego mięsaka" :why:

Ewelina a robiłaś test?
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 29 gru 2010, 14:17
NIe robiłam testu kiedys tam wpazdzierniku poczatkiem potem juz nie. Asia nie masz za co przepraszac rozumiem ze chcialas sie wygadac a twoja babcia ma i tal ladny wiek. Dzisiaj okropnie sie czuje od rana ino placze zjesc nie moge nic:(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olinelka 29 gru 2010, 14:18
Madzialenka napisał(a):Tabletki pomogły,ale co jakiś czas mam nawroty.Każdy najmniejszy ból wywołuje u mnie straszliwy lęk,ze to coś poważnego.Zazdroszczę tym ,którzy żyją sobie normalnie nie martwiąc się niczym.Pozdrawiam!

Nie jesteś sama. Ja też tak mam.
Asia no to niedobrze.... Przykre to strasznie.
Ewelinka może bakteria wróciła?

Kurcze, przypomniało mi sie , że jak ucisnę żołądek(brzuch? tak po środku niżej pod mostkiem ale nie pod samym mostkiem tylko trochę niżej ) to tez mnie boli :why: i to już jakiś czas. miesiąc może, tylko nie zwracałam na to uwagi. I często mnie kłuje pod lewym żebrem :zonk: Matko, a jak to żołądek? Żołądka mi nie badali!!!!

Asia nie jesteś egoistką, tylko masz nerwicę i taka wiadomość wywołuje takie myśli od razu
Nie płacz Ewelinka, bo będziesz się gorzej czuła, nie płacz, nie martw się.

przez joakar4 29 gru 2010, 14:24
EwelinaA w październiku już Cię mdliło? Ale mi się wydaje, ż te twoje mdłości kłopoty z żołądkiem to nerwica. Ale ta bakteria też jest prawdopodobna, ona może byc bardzo długo w organiźmie.
No, moja babcia już ma 84 lata - też bym chciała tyle żyć, jej mąż żył 86. Mam nadzieje, że jej dzieci też tyle pozyją. Ja nie jestem z nią jakoś mocno zżyta (chociaż mieszka z nami to nie da się lubić). Strasznie mi wstyd z tego powodu, ale ja sie bardziej martwie, że to dziedziczne i mój tata zachoruje a potem ja z siostrą. Paranoja, nie? :(

olinelka napisał(a):Kurcze, przypomniało mi sie , że jak ucisnę żołądek(brzuch? tak po środku niżej pod mostkiem ale nie pod samym mostkiem tylko trochę niżej ) to tez mnie boli i to już jakiś czas. miesiąc może, tylko nie zwracałam na to uwagi. I często mnie kłuje pod lewym żebrem Matko, a jak to żołądek? Żołądka mi nie badali!!!!

Anetka nie naciskaj. Jak ja tam nacisne to też mnie boli. Na pewno nic nie masz z żołądkiem. Moja babcia ma taką twardą "piłkę" w środku jak lekarz naciskał to to sie podobno normalnie przesuwało.
Ostatnio edytowano 29 gru 2010, 14:28 przez joakar4, łącznie edytowano 1 raz

przez perla86 29 gru 2010, 14:28
Tak Anetka gorzej sie czuje bo placz mi poteguje scisniecie zoladka a to odruchy wieksze ale ja nic jeszcze nie jadlam.

Zoladek mnie juz nie boli jedynie takie dziwne uczucie czuje :(

Asia mnie roznie mdlilo pamietam ze do wesela owszem zoladek nie raz bolal ale odruchow wymiotnych nie mialam. i Ja bakterie wyleczylam ale w jednym szpitalu stwierdzili mi refluks bralam tabletki na poczatku przez dwa lata bralam potem przestalam bo było oki. Wtedy co mialam ta bakterie. tylko czemu nie moge zjesc.

przez joakar4 29 gru 2010, 14:31
Ale refluks może powodowac ból i mdłości. Moja mam go ma i też ma czasami mdłości

przez perla86 29 gru 2010, 14:32
Asia to ja sobie tez jak nacisne po prawej stronie brzucha ale tylko po stojacemu to czuje cos co sie przesuwac zaraz pod watroba ale to mnie nie boli. :hide: nie wiem co to moze byc.

Ale nie tak czesto jak ja mam ze odruchy i tez jak mamgdzies wyjsc mam odruchy i troszku zawsz etakim kwasem zwymiotuje nie ze duzo odrobine.

przez sunset 29 gru 2010, 14:33
perla86, to wszystko nerwica. Też tak mam. Potrafi mnie trzymać 2 tygodnie. Nie mogę jeść, bo odruchy wymiotne są straszne. Wtedy na siłę coś w siebie pakuję, ale prawie wymiotuję. Teraz ogólnie mam manię przytycia. Jem co chwilę i ważę się około 10 razy dziennie jakby to miało coś zmienić.
sunset

przez perla86 29 gru 2010, 14:36
Sunset tez sie waze kilka razy dziennie :hide: A powiedz mi czemu to sie nasila bardziej rano na wieczor mamnie raz spokoj :( Mnie ptrzyma pare dni poszcza i nanowo

A badalas zoladek albo cos??

I boli cie do tegpo brzuch?

przez joakar4 29 gru 2010, 14:38
Ewelina nic tam nie masz, nic ci się nie przesuwa. sunset ma racje, że to nerwica.
Znowu Was tylko nakreciałam niepotrzebnie, przepraszam.

przez perla86 29 gru 2010, 14:42
Asia z tym sie nie nakrecilam przesuwaniem serio dlugo tak mam moze to jakis miesien ja nie wiem ale lekarka moja mnie badala w czerwcu normalnie dotykala brzucha i ok a poodbno lekarka tez potrafi wykryc cos w taki sposob badajac takmi znajoma pielegniarka mowila

przez sunset 29 gru 2010, 14:47
perla86, nie wiem dlaczego rano jest gorzej, bynajmniej też tak mam. Zdarza się, iż boli mnie żołądek, ale to jest bardzo rzadko. I nigdy nie badałam się w tym kierunku.
sunset

przez joakar4 29 gru 2010, 14:50
Oczywiście, że potrafi wykryć. Przecież ona jak tam naciska to mniej więcej czuje czy cos jest powiększone czy nie. Nic tam nie masz nie martw się. :smile: Pewnie jakis mięsień wyczuwasz.

sunset napisał(a):perla86, nie wiem dlaczego rano jest gorzej, bynajmniej też tak mam. Zdarza się, iż boli mnie żołądek, ale to jest bardzo rzadko. I nigdy nie badałam się w tym kierunku.

Olinelka kiedys mówiła, że lekarz jej powiedział, że przy nerwicach lękowych rano zawsze jest najgorzej. Ja tez rano mam najgorsze samopoczucie, też zawsze mnie wtedy wszystko boli.

Sortuj wg