Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alexandra 07 cze 2016, 22:55
Leniek, a gdzie dokładnie masz tę gulkę?

przez Mili89 08 cze 2016, 00:08
Alexandra, lepiej zrobic badanie rezonans i wiedziec czy cos sie dzieje czy nie... jesli wyjdzie, ze wszystko jest ok to przestaniesz obawiac sie tych wszystkich okropnych rzeczy... moze warto sie przelamac?

ja sie bardzo boje, ale chce w koncu wiedziec co sie dzieje, bo inaczej zwariuje z nerwow...

masz moze fb?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Teksas 08 cze 2016, 01:06
Pholler napisał(a):Mam pytanie do nerwicowców od oddechów. Macie czasem takie dziwne uczucie w mostku jak "źle" zlapiecie oddech? Takie bardziej połknięcie powietrza i dyskomfort w mostku? Albo czy zdarzaja się Wam takie nagłe wciągnięcia powietrza, jakby zachłystywanie się nim, taki raptowny głębszy wdech?

Mamy:-). Przynajmniej ja. Nagłe, mimowolne wciągnięcie powietrza i uczucie zachłyśnięcia. Jest to oczywiście powód do panikowania u mnie. Choć od czasu jak biorę leki, to mniej się tym stresuję.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zaczarowanaaa 08 cze 2016, 09:28
Alexandra, ataków padaczki dostałam przy odstawieniu cloranxenu - słabsze benzodiazepiny... miałam 2 ataki i oba na 4 dzień odkąd nie brałam leku. Może i bym się nie bała mając taki komplet badań ale te badania są z 2013 roku a może się już coś zmieniło? ?? :(
Mili89, biorę od zatok jakieś ziołowe bo codziennie budzę się zatkana i często boli głowa i cisną te zatoki :/ zobaczymy może ten lek trochę pomoże. ...

przez Tukaszwili 08 cze 2016, 11:22
Teksas napisał(a):
Pholler napisał(a):Mam pytanie do nerwicowców od oddechów. Macie czasem takie dziwne uczucie w mostku jak "źle" zlapiecie oddech? Takie bardziej połknięcie powietrza i dyskomfort w mostku? Albo czy zdarzaja się Wam takie nagłe wciągnięcia powietrza, jakby zachłystywanie się nim, taki raptowny głębszy wdech?

Mamy:-). Przynajmniej ja. Nagłe, mimowolne wciągnięcie powietrza i uczucie zachłyśnięcia. Jest to oczywiście powód do panikowania u mnie. Choć od czasu jak biorę leki, to mniej się tym stresuję.

Chciałem również dopisać się do tej grupy, również tak miewam. Czasem przy takim głębokim oddechu mam wrażenie połykania serca. Bardzo nieprzyjemne i lękotwórcze.

przez leniek644 08 cze 2016, 12:02
Alexandra, na zewnetrznej stronie nadgarstka. Jak mam dlon na prosto to jest miekka i prawie jej nie widac a jak zegne dlon do doku to wtedy juz dosc widoczna twarda wielkosci wisienki.

przez zaczarowanaaa 08 cze 2016, 14:10
Mnie już lęki dzisiaj wytelepaly... ciarki na twarzy i ciele i dalszy ciąg strachu ze coś ze mną nie tak i ze zaraz rune na ziemię i mnie powykreca... Całe ciało mi chodzi jak galaretka ehhhh :/

przez Tukaszwili 08 cze 2016, 15:18
dziś chyba jakiś zły dzień. mnie też już szajba wzięła, wydałem 79 złotych w laboratorium, aby zrobić badanie na boleriozę. nogi mnie bolą na zmianę w różnych miejscach, ciągle napinam mięśnie, wciskam palce gdzieś pod kolana, aby sprawdzić czy zaboli. odebrałem RTG kręgosłupa, odcinek piersiowy, nic poważnego tam nie ma. jestem bardzo wyczerpany.

przez zaczarowanaaa 08 cze 2016, 16:52
Tukaszwili, pewnie dzień kiepski... w ogóle ostanie czasy kiepskie... niech pogoda się unormuje i ciśnienie. .. jutro mają być burze to i u nas sensacje

przez Pholler 08 cze 2016, 18:08
Tukaszwili napisał(a):
Teksas napisał(a):

Chciałem również dopisać się do tej grupy, również tak miewam. Czasem przy takim głębokim oddechu mam wrażenie połykania serca. Bardzo nieprzyjemne i lękotwórcze.

Męska domena te hausty powietrza? Hm.
A silne zawroty głowy (spadki ciśnienia) przy energicznym wstawaniu z kucków albo z pozycji leżącej też macie?

przez Tukaszwili 08 cze 2016, 20:10
Oczywiście, że tak, ale to raczej normalna sprawa. Wstawać się szybko nie powinno.

przez Pholler 08 cze 2016, 20:16
Tukaszwilii wiem, że zawsze lekko ta krew odejdzie od łba przy pionowaniu, ale teraz mam to silniejsze, aż czasem mnie mroczy...

Dziś rąbnąłem 75mg sertraliny, i boli mnie dyńka, ogólnie lęk się sączy. Senny jestem i nerwowy jednocześnie. Słaby i bolą mnie stawy, czy mięśnie, sam nie wiem. Nie wiem czy to nerwica czy leki czy inna cholera.

przez Pholler 08 cze 2016, 20:21
zaczarowanaaa napisał(a):Tukaszwili, pewnie dzień kiepski... w ogóle ostanie czasy kiepskie... niech pogoda się unormuje i ciśnienie. .. jutro mają być burze to i u nas sensacje

Faktycznie w nerwicy człowiek wrazliwszy na wszystko: dźwięki, światła, pogodę. Rozregulowani całościowo.

przez Mili89 08 cze 2016, 21:46
u mnie w uk tez burze, ulewy i glowa mnie boli ...

mojemu synkowi zrobily sie na nozkach wybroczyny i nie wiem czy to od przegrzania w samochodzie czy to cos powaznego eh
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Sortuj wg