Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 05 mar 2015, 21:56
nefretis napisał(a):AddictGirl21 nie ściemniasz?

mi też to troche dziwne. to nie miejsce na takie wyznania. Poza tym przejrzałam troche posty tej osoby! wygląda na ścieme
Ostatnio edytowano 05 mar 2015, 22:03 przez malenstwo31, łącznie edytowano 1 raz

przez D@ri@nk@ 05 mar 2015, 21:57
malenstwo31 napisał(a):D@ri@nk@, jak brałam escitil tez do 3 miesięcy wszytsko mineło tyle ze później leki odstawiłam sama:) i efekt mamy:) super wiadomość!!!!!!!!fajnie Cię czytać

Dlatego ja nie odstawiam, moge je brac tak długo jak trzeba byle żyć :mrgreen:
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez AddictGirl21 05 mar 2015, 22:02
malenstwo31, Jeżeli wprowadziłam kogoś w panikę, przepraszam. Nie to miałam na celu. Dążyłam do tego, że "lepiej się przebadać aniżeli domyślać" . Chciałam dobrze a wyszło troszkę inaczej. Jeszcze raz przepraszam.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malenstwo31 05 mar 2015, 22:05
AddictGirl21 napisał(a):malenstwo31, Jeżeli wprowadziłam kogoś w panikę, przepraszam. Nie to miałam na celu. Dążyłam do tego, że "lepiej się przebadać aniżeli domyślać" . Chciałam dobrze a wyszło troszkę inaczej. Jeszcze raz przepraszam.

przeczytałam kilka Twoich postów, troche czasu walczysz z chorobą i widzę ,że potrafisz być bardzo nie miła na innych tematach, więc wybacz jak nie masz hipochondrii tylko prawdziwa poważną chorobę nie nakręcaj nas!

przez nefretis 05 mar 2015, 22:30
bezsilna - uczucie gorączki, a temperatura w rzeczywistości w normie lub obniżona. Czasem są stany podgorączkowe. - miałam to samo, nawet pisałam tu o tym, "poczucie gorączki" - dlatego po dzis dzien codziennie sobie mierze temp. czasem kilkanaście razy:((
Ale "poczucie" temp. (uczucie gorąca lub dreszcze z zimna) moze też byc od tarczycy, obnizona temp. to na pewno. stany podgorączkowe przerabiałam w najgorszych okresach stresu i przy silnym rzucie objawów jelitowych.
Miałam np 37.1 - 37.3.
Twoje objawy są niezalezne od sytuacji? a w nocy?

przez bezsilna_22 05 mar 2015, 22:54
nefretis napisał(a):bezsilna - uczucie gorączki, a temperatura w rzeczywistości w normie lub obniżona. Czasem są stany podgorączkowe. - miałam to samo, nawet pisałam tu o tym, "poczucie gorączki" - dlatego po dzis dzien codziennie sobie mierze temp. czasem kilkanaście razy:((
Ale "poczucie" temp. (uczucie gorąca lub dreszcze z zimna) moze też byc od tarczycy, obnizona temp. to na pewno. stany podgorączkowe przerabiałam w najgorszych okresach stresu i przy silnym rzucie objawów jelitowych.
Miałam np 37.1 - 37.3.
Twoje objawy są niezalezne od sytuacji? a w nocy?

No mi to się nasila od jelit, ale w ostatnich dniach już jest tragicznie codziennie...
W nocy śpię, bo mam leki nasenne, ale już od rana mam wzdęcie, przelewanie. Później dochodzi kolka, kłucie jelit.
No refluks to ciągle i jedzenie w przełyku. Zresztą jak są takie zaparcia, to wszystko źle pracuje... miliony toksyn.

:cry:
A może są jakieś inne badania, żeby nie mieć kolonoskopii? :cry:

przez AddictGirl21 05 mar 2015, 22:58
malenstwo31, Tak? więc Ty jesteś w takim razie mizernym przykładem na to jak łatwo "bierzesz w ramki ludzi". Współczuję Ci, za to, że jesteś :-|

-- 05 mar 2015, 21:59 --

:shock:

przez Argish 05 mar 2015, 23:00
malenstwo31, już od roku prawie czytam o tym guzie też mi to nie pasi. Kilka miesięcy temu AddictGirl pisała, że zostało jej kilka miesiecy czy ok rok życia.

-- 05 mar 2015, 22:00 --

I w kółko to samo
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez AddictGirl21 05 mar 2015, 23:02
Argish, Wybaczcie. Teraz mam się tłumaczyć ze swojej choroby?!? Okey. Nie udzielam się więcej na Hipo. Tak będzie najlepiej.

przez Argish 05 mar 2015, 23:05
AddictGirl21, nie musisz się nikomu tłumaczyć jeśli nie chcesz nikt tego nie wymaga od ciebie i nie musisz się czuć dłużna. Byłaś na odwyku kilka tyg bo przed odwykiem piłaś i brałaś duuuużo benzo. Wykonuję medyczny zawód i uwierz wiem jakie objawy daje zaawansowany guz mózgu. Do tego jeśli piłaś/pijesz i ćpiesz benzo to przy tak poważnej chorobie nie było by cię już wśród nas raczej albo leżała byś w hospicjum w stanie wegetacji. Mam nadzieję, że jednak z tym guzem to nie jest prawda bo to okropna choroba. Pozdrawiam.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez AddictGirl21 05 mar 2015, 23:12
Argish, Oj. Więc chyba mało wiesz. Myślisz, że kłamię?... Człowieku, Dziewczyno ja ledwo żyję! Proszę więc uszanuj to i zachowuj się jak człowiek! Jeszcze siebie szanuję i nie pozwolę za nic w świecie, żeby ktoś w ten sposób ze mnie kpił! Ze mnie i z mojej choroby. W tym momencie nie tylko urażasz moje Ja ale i Ja całej mojej rodziny, która walczy o mnie dzień w dzień!

-- 05 mar 2015, 22:13 --

I dziękuję Wam. Tak się zraziłam, że na Hipo nie wejdę już nigdy...

przez Argish 05 mar 2015, 23:15
AddictGirl21, nikt z ciebie nie kpi tylko spekulujemy. Napisałam ci, że nie życzę ci tak poważnej choroby zresztą jak i nikomu. Mniemam, że twoje objawy są spowodowane w dużej mierze polineuropatią alkoholową. Masz zaburzenia czucia, koordynacji, źle ci się chodzi. Czytałam jakiś czas twoje wątki mimo, ze nie odpowiadałam w nich. Taka moja opinia każdy ma swoją. Jeszcze raz pozdrawiam i wytrwałości! :)

-- 05 mar 2015, 22:16 --

AddictGirl21, od razu naskakujesz jak ktoś chce wyrazić swoje zdanie, a ono jest sprzeczne z tym co ty myślisz. Spokojniej. Nikt cię nie obraża.
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

przez bezsilna_22 05 mar 2015, 23:17
AddictGirl21, trzymaj się...

Właśnie tak to jest, jak w przeszłości miało się problemy z hipochondrią, ma się nerwicę, bierze się benzo...
Wiem po sobie. Ciągle nerwicę wmawiają. G*wno, a nie nerwica.

Trzymaj się! Ściskam Ciebie mocno!

przez Aurelitka 06 mar 2015, 01:05
hej :) więc może Wy mi pomożecie, bo chyba jednak nie dam rady sama, a więc tak zacznę od początku, zaczęło się od języka, a mianowicie coś tam po bokach jego zobaczyła jakby takie nierówności, od razu w internet a tam najróżniejsze choroby od raka po złe wchłanianie jelitowe itp, stwierdziłam więc, że to na pewno rak i umieram, była u 5 lekarzy w tym u dentysty i laryngologa ale nic nie stwierdziły, dentystka powiedziała, że to od zębów, wcześniej brałam silne tabletki na włosy, po których było mi bardzo niedobrze więc możliwe ze język spuchł i sie to zrobiło, miałam wyniki krwi i żelazo robione, wszytsko ok, chociaż w między czasie przypisywałam sobie już wszytskie raki i białaczkę, podejrzewali grzybicę, miałam silne leki, po których było mi okropnie, potem sama zauważyłam, że mam krzywy zgryz i faktycznie jest to od zębów, całą rodzinę oglądałam czy tak mają, koleżanki i faktycznie praktycznie wszyscy też mieli takie coś na języku, ale ja dalej im nie wierzyłam, starałam się życ normalnie, ale lęk pozostał, wkoło zaczęłam się oglądać, i każde głupstwo już przypisywałam chorobie, oczywiście wujek google to mój najlepszy lekarz, dodatkowo oglądanie zdjęć też, obecnie jestem na etapie gardła, cały czas je oglądam, myślac że coś mam nie tak, najpierw migdałki, potem zapomniałam o migdałkach, teraz mianowicie wydaje mi się że mam ciemniejsze niż kolor podniebienia te łuki gardłowe i języczek i już panika że to jakies raki, co nie wpiszę w google od razu mi to wyskakuje, dodam że mam ostatnio ciagle zatkany nos, i suche gardło od suchego powietrza w mieszkaniu, i często od tego nosa taką flegmę, ostatnio też miałam kluchę w gardle i okropnie kaszlałam, i nie wiem czy te łuki mają taki ciemniejszy kolor, czy co to jest a już nie dam rady czytać tego google bo tam już straszne same rzeczy wyskakują bóg wie co, wystarczy że wpiszę wyraz gardło a tam już rak gardła, nie byłam u żadnego psychologa itp, liczę ciagle że sama sobie z tym poradzę, powiedzcie mi co mam zrobić?

Sortuj wg